Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Armoral είπε

 

OMG ρε σύ, στο cyberpunk DLSS 3 (δηλαδή λιγότερο φόρτο για την CPU)  με radiator μέχρι το ταβάνι βλέπω CPU temps 83. WTF! 

Επεξ/σία από Herald
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Η Tuf που εχει το Πλαισιο εντωμεταξυ παιζει να ειναι πιο φθηνη 4090 στην Ελλαδα αυτη την στιγμη..

Αν και καθιστός μίλησες ορθά!

18 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Η Tuf που εχει το Πλαισιο εντωμεταξυ παιζει να ειναι πιο φθηνη 4090 στην Ελλαδα αυτη την στιγμη..

Εσυ τι έκανες τελικά βρήκες καρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Προλαβαινεις παντως..

Αφου εσυ μπορεις να κοψεις τιμολογιο,σωστα?

Ναι σωστά! Περιμένω να δω τι θα γίνει με το νεράκι και μετά θα τη χτυπήσω! Ανάμεσα σε ταύρο και αετό είμαι να ξέρεις! Αν και από ότι βλέπω ακόμα και τα entry μοντέλα βγήκαν αρκετά καλά! Για αυτό τρεμοπαίζει ο αντίχειρας πάνω από την εισαγωγή στο καλάθι! 

Τσέκαρε Inno3d 

Ακόμα και αυτή είναι αξιοπρεπέστατη! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο εβλεπα τωρα,ειναι κλειδωμενη στα 450 watt αλλα δεν παιζει και μεγαλο ρολο απο οτι εχουμε δει.

Προσωπικα σαν design δεν μου αρεσει,προτιμω την Tuf που ξερω εχει και καλυτερα υλικα και capacitors τουμπανα..

3 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Ναι σωστά! Περιμένω να δω τι θα γίνει με το νεράκι και μετά θα τη χτυπήσω! Ανάμεσα σε ταύρο και αετό είμαι να ξέρεις! Αν και από ότι βλέπω ακόμα και τα entry μοντέλα βγήκαν αρκετά καλά! Για αυτό τρεμοπαίζει ο αντίχειρας πάνω από την εισαγωγή στο καλάθι! 

Τσέκαρε Inno3d 

Ακόμα και αυτή είναι αξιοπρεπέστατη! 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Westbaum είπε

https://www.guru3d.com/articles_pages/gainward_geforce_rtx_4090_phantom_gs_review,10.html
Tελικά με καλό 850W είσαι οκ για όλες.Στα specs αυτή και καλά ήθελε 1200W

Από customer support πως τα πηγαίνει η συγκεκριμένη! Γνωρίζεις καθόλου;

 Το review της Palit!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.gainward.com/main/contact.php?lang=en
Σαν μάρκα θεωρείται στο μέσο όρο αλλά με την 4090 όλες ίδιες πάνω κάτω φαίνονται.Παίρνεις τη φθηνότερη κι αυτή που χωρά στο κουτί αν έχεις mid tower σαν εμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Westbaum είπε

https://www.gainward.com/main/contact.php?lang=en
Σαν μάρκα θεωρείται στο μέσο όρο αλλά με την 4090 όλες ίδιες πάνω κάτω φαίνονται.Παίρνεις τη φθηνότερη κι αυτή που χωρά στο κουτί αν έχεις mid tower σαν εμένα

Δεκτό αυτό που λες! Αλλά σε περίπτωση που πάθει κάτι χτυπά ξύλο που απευθύνεσαι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο best price την έχουνε στην αναμονή,αν την πάρεις από εδώ,οπότε έχεις το κατάστημα.Η τιμή sto review λέει $50  πάνω από  FE,οπότε θεωρείται από τις φθηνές συν το καλό bump στα ρολόγια.Εγώ την κοιτάω γιατί είναι και 33cm οπότε θα χωρά στο κουτί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Από customer support πως τα πηγαίνει η συγκεκριμένη! Γνωρίζεις καθόλου;

 Το review της Palit!

H phantom GS είναι ίδια κάρτα με την Gamerock, PALIT και gainward είναι ουσιαστικά η ίδια εταιρεία. Όπως και στην προηγούμενη γενιά, phatom GS και gamerock έχουν ίδιο board, ίδιο power delivery, ίδια ρολόγια και μοιράζονται φυικά και τα ίδια aftermarket watercooling blocks

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...