Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Καλοριζικα τα καρτονια σε οσους παραγγειλατε. Αψογη καρτα η TUF δεν αξιζει σε καμια περιπτωση strix και γενικα 3000 καρτα για το 2-3% boost που δινουν. Η FE σε πιο χαμηλη τιμη ειναι ακομα καλυτερη σε vfm για 4090 αλλα Ελλαδα δεν παιζει. Επαιξε πολυ δυνατα η FE και φαινονται σαν fillers οι AIB ειδικα οι 2500++ που παιζουν. 

Τα είπες όλα! Η windforce είναι πολύ δυνατή επιλογή από ότι φαίνεται! Από την άλλη η TUF που έχω ρωτήσει μιλάνε για κάτι τιμές στα ουράνια! Τη μάνα τους και τον πατέρα τους ζητάνε! 

11 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

I iz a happy puppy..Εξαιρετικη θα ελεγα.. Θερμοκρασιακα αριστη ακομη και o/ced και μνημες 18 βαθμους κατω απο FE! Hotspot o/ced πολυ καλο.. Καλο power delivery επισης .. Μια χαρα..

 

Καλόδουλευτή εύχομαι φίλε! Για κάποιο λόγο εμένα στο NBB δεν μου αφήνει να τη βάλω στο καλάθι δεν ξέρω γιατί! 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Psycho_Warhead

    2280

  • Arkin

    1844

  • BlurayMoviesGreece

    1823

  • Herald

    1556

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Τα είπες όλα! Η windforce είναι πολύ δυνατή επιλογή από ότι φαίνεται! Από την άλλη η TUF που έχω ρωτήσει μιλάνε για κάτι τιμές στα ουράνια! Τη μάνα τους και τον πατέρα τους ζητάνε! 

Καλόδουλευτή εύχομαι φίλε! Για κάποιο λόγο εμένα στο NBB δεν μου αφήνει να τη βάλω στο καλάθι δεν ξέρω γιατί! 

Καποιες δεν αφηνει ηταν μονο για παραλαβη απο καταστημα.. Kαποιες σου δινει το δικαιωμα να προχωρησεις.. Αλλα θελει γρηγορα γιατι μπαινει antibot προστασια και σου χαλαει το login.. Επισης πληρωσα με Amazon pay να γινει γρηγορα το transaction μη με χωσουν.. Decent τιμουλα.. Δεν λεω πολυ καλη γιατι 2189 δεν τα λες ευκαιρια μην τρελαθουμε..

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, d4ydr33m3r είπε

Καποιες δεν αφηνει ηταν μονο για παραλαβη απο καταστημα.. Kαποιες σου δινει το δικαιωμα να προχωρησεις.. Αλλα θελει γρηγορα γιατι μπαινει antibot προστασια και σου χαλαει το login.. Επισης πληρωσα με Amazon pay να γινει γρηγορα το transaction μη με χωσουν.. Decent τιμουλα.. Δεν λεω πολυ καλη γιατι 2189 δεν τα λες ευκαιρια μην τρελαθουμε..

Μια χαρα εισαι,πολυ καλη τιμη..

Χωστα σε επεξεργαστη αυτα που γλυτωσες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απ' ότι πρόλαβα να δω.

1.Ολες πάνε μπόμπα από θερμοκρασίες

2.Το pl λειτουργεί αλλιώς από τις 3000.Πλεον δύσκολα βαράς limit,μόνο για κανά bench...Τώρα οσες δεν έχουν 600w κ θες σόνυ κ καλά για δοκιμή η λύση είναι γνωστή,αλλά δεν κερδίζεις κάτι για gaming

3.Όλες φαίνεται να φτάνουν τα 3000 mhz +/-,κ όλες έχουν την ίδια απόδοση.

4.Η suprim είναι η πιο όμορφη,κ ήταν ετοιμοπαράδοτη😅

 

 

 

 

8 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Καποιες δεν αφηνει ηταν μονο για παραλαβη απο καταστημα.. Kαποιες σου δινει το δικαιωμα να προχωρησεις.. Αλλα θελει γρηγορα γιατι μπαινει antibot προστασια και σου χαλαει το login.. Επισης πληρωσα με Amazon pay να γινει γρηγορα το transaction μη με χωσουν.. Decent τιμουλα.. Δεν λεω πολυ καλη γιατι 2189 δεν τα λες ευκαιρια μην τρελαθουμε..

Άντε με το καλό..Διευκρινηση,με τιμολόγιο;

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εξαφανίστηκαν οι TUF από το Πλαίσιο. Άκυρο, εκεί είναι, απλά δεν τις είχε στη λίστα.

Με γεια οι κάρτες σε όλους, άντε να έχουμε καμία πτώση τιμής μήπως δούμε και εμείς το φως το αληθινό.

Επεξ/σία από Armoral
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, optimus prime είπε

Συνεχιζει το Πλαισιο να εχει διαθεσιμη την TUF στα 2400 για οποιον ενδιαφερεται..

Τα δώσαμε στη ΔΕΗ. Τον άλλο μήνα πάλι :D

Spoiler

Καλοδούλευτη!

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Matrix7 είπε

Εγώ απ' ότι πρόλαβα να δω.

1.Ολες πάνε μπόμπα από θερμοκρασίες

2.Το pl λειτουργεί αλλιώς από τις 3000.Πλεον δύσκολα βαράς limit,μόνο για κανά bench...Τώρα οσες δεν έχουν 600w κ θες σόνυ κ καλά για δοκιμή η λύση είναι γνωστή,αλλά δεν κερδίζεις κάτι για gaming

3.Όλες φαίνεται να φτάνουν τα 3000 mhz +/-,κ όλες έχουν την ίδια απόδοση.

4.Η suprim είναι η πιο όμορφη,κ ήταν ετοιμοπαράδοτη😅

 

 

 

 

Άντε με το καλό..Διευκρινηση,με τιμολόγιο;

Οχι κανονικα αποδειξη δεν εδινε τιμη χωρις ΦΑΠΑ αλλωστε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, d4ydr33m3r είπε

Οχι κανονικα αποδειξη δεν εδινε τιμη χωρις ΦΑΠΑ αλλωστε..

Α μπορείς να αγοράσεις χωρίς τιμολόγιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Matrix7 είπε

Α μπορείς να αγοράσεις χωρίς τιμολόγιο;

Γραψε λαθος εταιρικο τον ειχα κανει απλα δεν μου ζητησε ΑΦΜ και νομιζα εβγαλε αποδειξη. Δεν ειχε φοροαπαλλαγη ομως..

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...