Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Psycho_Warhead

    2205

  • BlurayMoviesGreece

    1819

  • Arkin

    1754

  • Herald

    1556

18 λεπτά πριν, panakos_thess είπε

θα δειτε που 3080-3090 θα της κανουν για πεταμα

εγώ συμφωνώ μαζί σου είναι για πέταμα απλά πες μου σε pm που θα την πετάξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, optimus prime είπε

Aυτος εχει πλακα,πουλησε το αμαξι..

  Απόκρυψη περιεχομένων

..και καλα!

 

 

Του την έστειλαν αναφέρει στο unboxing του αλλά όντως τιμή αμαξιού μεταχειρισμένου έχει η κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

 

Του την έστειλαν αναφέρει στο unboxing του αλλά όντως τιμή αμαξιού μεταχειρισμένου έχει η κάρτα

Nαι ρε χαβαλε κανει ο τυπος αλλα μου αρεσε ετσι οπως το επαιξαν το σκετσακι.

10 λεπτά πριν, panakos_thess είπε

η αλλες 4ΧΧΧ θα βαρανε σε 4Κ MAΞ ολα βαρια παιχνιδια 160fps και εμεις θα παιζουμε με 30fps με 3080

Που να δεις τα παιχνιδια της ue5 πως θα τρεχουν.

Slide show θα γινεται...

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Arkin είπε

 Αν εισαι 15 να το δεχτω που εχει ο φιλος σου iphone 14 pro και θες και εσυ αλλα οταν εισαι 30+ δυσκολα θα σε επηρεασει ενας καραγκιοζης youtuber που δεν εχει δουλεψει ποτε στη ζωη του να δει πως βγαινουν τα χρηματα. 

Αν νομίζεις οτι μέχρι 15 χρονών επηρεάζεσαι και οχι παραπάνω, πρέπει να αναθεωρήσεις αυτά που νομιζεις οτι ξέρεις, ειδικά μιας και μιλάμε για την σύχρονη κοινωνια των social media. 

Και ξεχνάς το πολύ βασικό οτι οι youtubers δεν απευθύνονται σε χώρες σαν την Ελλάδα σε τέτοια προιόντα.

Υπάρχουν και σχετικές έρευνες πάνω σε αυτό, αλλά ειναι ψιλο off topic με το εδώ θέμα.

Και δεν ειναι ένας καραγκιοζης youtuber.

Με PC hardware ασχολούνται πανω απο 500+διαφορετικοι(αλλοι μικρότεροι σε κόσμο, αλλοι μεγαλύτεροι), ακόμα και youtubers που γενικά το περιεχόμενο τους ειναι πχ κάτι άλλο βλέπε smartphones, θα σου πετάξουν και video με νέα κάρτα γραφικών, οπως πριν 2 χρόνια οι random youtubers που διαφήμιζαν το 8Κ της 3090.

Τέλος πάντων, το point μου ειναι οτι δεν ειναι τυχαίο που πλέον πιο πολύ ασχολείται ο ιντερνετικος κόσμος(και οι youtubers) με την ακριβότερη 4090, παρά με την πχ 4060 οταν αυτη ανακοινωθεί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, panakos_thess είπε

η αλλες 4ΧΧΧ θα βαρανε σε 4Κ MAΞ ολα βαρια παιχνιδια 160fps και εμεις θα παιζουμε με 30fps με 3080

Και γιατί βρε αδερφέ μου έδωσες φέτος χιλια ευρο για κάρτα που στην ανάλυση σου βγάζει 30 fps?Δεν παίζει πάντως η πλειοψηφία των pc gamers σε 4κ..Ποσταρε εδώ στο site που θα πετάξεις την 3060 κ κάτσε σε μια γωνιά να δεις πόσος κόσμος θα μαζευτεί😁

Επεξ/σία από niko13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουμπανιασμενη η καρτα κανεις δεν λεει το αντιθετο, αλλα πραγματικα απευθυνεται σε μικρο κοινο.Θες 4κ οθονη, τουμπανο επεξεργαστη και μνημες.Και αυτο για να μπορεσεις να αμολησεις ολη την δυναμη της αλλιως τρωει τρελο μπουκαλι ακομη και σε 1440p.

Οχι οτι θα την παιρναμε σε αυτην την τιμη, αλλα ουτε η οθονη που εχουμε δεν δικαιολογει την αγορα και βασικα ουτε καν το συστημα που εχουμε δεν την δικαιολογει.Εγω περιμενω να δω 4070-60 τιμες και επιδοσεις αν γινει κανενα καλο perfomance/pricing εκει τοτε το συζηταμε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με της 4ΧΧΧ σε DLSS 3.0 frame θα μπορεις να παιξεις ανετα και 8Κ!!!!!

@niko13 την πεταξαν στα σκουπιδια cyberpunk με RT επρεπε να παιζει ανετα μιας και ειναι και ποιο παλιος τιτλος μαλλον!!ουτε αυτο παιζει

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως τα βλέπω τα πράγματα skip 1440p μονιτορ, αγορά μόνο 4Κ OLED και αποταμίευση ότι μ€ίνει για κατάλληλη κάρτα. 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...