Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, optimus prime είπε

Nαι τελικα επικρατησε η αισχροκερδια,να σου πω την αληθεια δεν περιμενα αυτες τις τιμες για launch.

Ξέφυγε η κατάσταση! Η μόνη λύση είναι το εξωτερικό! Για παράδειγμα την TUF OC που θέλεις εσυ τη βρίσκεις(εκτός Ελλάδας) στα 2300-2200 και εδω πέρα μου τη χτυπάνε 2800;;;;;;;;; ΠΟΤΣ ΓΚΕΝΕΝ ΑΦΤΟ;;🙈🙈…Όσο ΦΠΑ και να βάλεις όσο φορολογία και να κουμπώσεις πάνω στην τιμή δεν βγαίνουν τα νούμερα! Σε συμφέρει περισσότερο να πας Γερμανία να την πάρεις να κανείς και ταξίδι αναψυχής  και να γυρίσεις παρά να την πάρεις από εδώ….

Επεξ/σία από Pantaz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Psycho_Warhead

    2281

  • Arkin

    1844

  • BlurayMoviesGreece

    1823

  • Herald

    1556

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Pantaz είπε

Ξέφυγε η κατάσταση! Η μόνη λύση είναι το εξωτερικό! Για παράδειγμα την TUF OC που θέλεις εσυ τη βρίσκεις(εκτός Ελλάδας) στα 2300-2200 και εδω πέρα μου τη χτυπάνε 2800;;;;;;;;; ΠΟΤΣ ΓΚΕΝΕΝ ΑΦΤΟ;;🙈🙈…Όσο ΦΠΑ και να βάλεις όσο φορολογία και να κουμπώσεις πάνω στην τιμή δεν βγαίνουν τα νούμερα! Σε συμφέρει περισσότερο να πας Γερμανία να την πάρεις να κανείς και ταξίδι αναψυχής  και να γυρίσεις παρά να την πάρεις από εδώ….

To caseking την εχει 2458 και με τα μεταφορικα θα παει καπου στα 2500..

Τωρα ταξιδι αναψυχης με 300 ευρω δεν κανεις,ουτε για την βενζινη να πας οδικως δεν θα σε φτασουν..

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, optimus prime είπε

To caseking την εχει 2458 και με τα μεταφορικα θα παει καπου στα 2500..

Τωρα ταξιδι αναψυχης με 300 ευρω δεν κανεις,ουτε για την βενζινη να πας οδικως δεν θα σε φτασουν..

Τουλαχιστον είναι τα εισιτήρια σου! Άμα το ψάξεις καλύτερα βρίσκεις! Αλλά και τα 300€ καπέλο δεν είναι αμελητέο ποσο! Ειδικά για εμάς εδώ στην Ελλάδα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Τουλαχιστον είναι τα εισιτήρια σου! Άμα το ψάξεις καλύτερα βρίσκεις! Αλλά και τα 300€ καπέλο δεν είναι αμελητέο ποσο! Ειδικά για εμάς εδώ στην Ελλάδα! 

Κοιτα εαν το caseking στις 12 του μηνα εχει stock και προλαβουμε εγω την ακυρωνω την παραγγελια Ελλαδα και παιρνω απο εκει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, optimus prime είπε

Κοιτα εαν το caseking στις 12 του μηνα εχει stock και προλαβουμε εγω την ακυρωνω την παραγγελια Ελλαδα και παιρνω απο εκει..

Έτσι όπως το κάνανε ρε φίλε δυστυχώς δεν υπάρχει επιλογή! Να δεις που επίτηδες ακύρωσαν τις παραγγελίες για day one για να ανεβάσουν τις τιμές! Οι ίδιοι δημιουργούν το πρόβλημα στην αγορά! Και εγώ ήμουν της φάσης να στηρίζω ελληνική αγορά! Αλλά αυτοι είναι της Ιδεολογίας είπε ο Γιάννης να αφοδεύει και ξεσκίστηκε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, optimus prime είπε

To caseking την εχει 2458 και με τα μεταφορικα θα παει καπου στα 2500..

Τωρα ταξιδι αναψυχης με 300 ευρω δεν κανεις,ουτε για την βενζινη να πας οδικως δεν θα σε φτασουν..

100 ευρώ χρεώνει το caseking για αποστολή Ελλάδα.

Εγώ είχα πάρει τηλ στο you για master.2476 μ είπαν,οκ τους λέω,βλέποντας κ τις τιμές αλλού,Μ στέλνουν mail με τη παραγγελία,2476.Τώρα π ανέβασαν θα πάρω να τους ρωτήσω, αν μου τα γυρίσουν ακυρώνω κ όποτε βρω από εξωτερικό.

Ps.Τους πήρα τηλ,εσύ πληρώνεις με τη τιμή που παρήγγειλες μ είπαν.

Επεξ/σία από Matrix7
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Matrix7 είπε

Ps.Τους πήρα τηλ,εσύ πληρώνεις με τη τιμή που παρήγγειλες μ είπαν

Ανακάλυψες την Αμερική... προφανως ρε πληρωνειε την τιμή που είχε το προιον την στιγμή της παραγγελιας οτιδήποτε άλλο είναι παρανομο και τρώνε προστιμο

Αυτό θα συνέβαινε αν είχες ακυρώσει την παραγγελια και τους επαιρνες τηλ να κάνεις νέα και ζητουσε την τιμή την προηγούμενη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, itanium είπε

Ανακάλυψες την Αμερική... προφανως ρε πληρωνειε την τιμή που είχε το προιον την στιγμή της παραγγελιας οτιδήποτε άλλο είναι παρανομο και τρώνε προστιμο

Αυτό θα συνέβαινε αν είχες ακυρώσει την παραγγελια και τους επαιρνες τηλ να κάνεις νέα και ζητουσε την τιμή την προηγούμενη

Να σου πω δεν το είχα κ δεδομένο..Ούτε θα μ κάνει εντύπωση αν τα γυρίσουνε,τόσα κ τόσα έχουμε δει κ ακουσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Matrix7 είπε

100 ευρώ χρεώνει το caseking για αποστολή Ελλάδα.

Εβαλα μια 3090ti στο καλαθι για να το τεσταρω και μου γραφει 32 ευρω μεταφορικα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, optimus prime είπε

Εβαλα μια 3090ti στο καλαθι για να το τεσταρω και μου γραφει 32 ευρω μεταφορικα..

Ίσως το αλλάξανε,πριν από λίγο καιρό ήταν 100.Μπήκες με το λογαριασμό σ ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Matrix7 είπε

Ίσως το αλλάξανε,πριν από λίγο καιρό ήταν 100.Μπήκες με το λογαριασμό σ ε?

Ναι ενα βημα πριν την πληρωμη,δεν εχω πληρωσει ποτε 100 ευρω μεταφορικα απο το caseking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, optimus prime είπε

Ναι ενα βημα πριν την πληρωμη,δεν εχω πληρωσει ποτε 100 ευρω μεταφορικα απο το caseking.

Πέρυσι όσες φορές δοκίμασα 100 μου έβγαζε..Μήπως επιδή είμαι από νησι?Τεσπα,αν έχει διαθεσιμότητα κ βγαίνει καλύτερη τιμή δεν το συζητάμε,έχουμε ανοικτές κεραίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...