Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Psycho_Warhead

    2281

  • Arkin

    1844

  • BlurayMoviesGreece

    1823

  • Herald

    1556

3 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Μας αναστάτωσες ρε Μπαμπη βραδιάτικα!😂

Εξαντλημένο γράφει κιόλας τα πιάσαμε τα λεφτά μας!

Έχει κ το Πλαίσιο αν ενδιαφέρεσαι,μόνο 2999.Αλλά υπ όψιν στις υδρόψυκτες,στις waterforce τουλάχιστον για κάποιο περίεργο λόγο έβαζαν μικρότερο pl..Κ πάλι βλέπω master 1000w τροφοδοτικό,waterforce (π είναι κούκλα κατά τη γνώμη μου) 850w... Στις evga ήταν κανόνικο,η msi δεν ξέρω τι σκοπό εχει

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Matrix7 είπε

Έχει κ το Πλαίσιο αν ενδιαφέρεσαι,μόνο 2999.Αλλά υπ όψιν στις υδρόψυκτες,στις waterforce τουλάχιστον για κάποιο περίεργο λόγο έβαζαν μικρότερο pl..Κ πάλι βλέπω master 1000w τροφοδοτικό,waterforce (π είναι κούκλα κατά τη γνώμη μου) 850w... Στις evga ήταν κανόνικο,η msi δεν ξέρω τι σκοπό εχει

 

 

Βλέπω περίεργα πράγματα με τις τιμές πάντως στο msystems η trio πιο ακριβή από master? Και η suprim η απλή με την υδροψυξη διαφορά 70€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, BabisTs είπε

2slot...ομορφούλα και 240ρι aio....fixed....

Κάτι λέγαμε για υδρόψυκτες! Αυτή η aorus θα πρέπει να σπέρνει! Αχχχχχχ….Για κακό μου την ακύρωσε την προπαραγγελια ο άλλος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Κάτι λέγαμε για υδρόψυκτες! Αυτή η aorus θα πρέπει να σπέρνει! Αχχχχχχ….Για κακό μου την ακύρωσε την προπαραγγελια ο άλλος!

Στην ακυρωσαν εσενα κιολας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Στην ακυρωσαν εσενα κιολας?

Ναι δυστυχώς με πήρε τηλέφωνο και είπε πως θα πάει 10 μέρες πίσω! Ζήτησα τα χρήματα μου πίσω εννοείται! Και τώρα πάμε πάλι από την αρχή! Στις πρώτες μέρες δεν θα υπάρξει τίποτα θα πέσουμε όλοι σαν αρπακτικά! Και οποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Ναι δυστυχώς με πήρε τηλέφωνο και είπε πως θα πάει 10 μέρες πίσω! Ζήτησα τα χρήματα μου πίσω εννοείται! Και τώρα πάμε πάλι από την αρχή! Στις πρώτες μέρες δεν θα υπάρξει τίποτα θα πέσουμε όλοι σαν αρπακτικά! Και οποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε!

Μα καλα για 10 μερες ακυρωσες την παραγγελια?

Ψυχωση εχετε παθει με την καρτα μου φαινεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, optimus prime είπε

Μα καλα για 10 μερες ακυρωσες την παραγγελια?

Ψυχωση εχετε παθει με την καρτα μου φαινεται..

Όταν μου ζητάς χρήματα και μάλιστα παρά πολλά για τη σημερινή εποχή και μου λες day one θα την έχω στα χέρια μου και μετά το αλλάζεις τι θέλεις να κάνω δηλαδή; Δεν είναι θέμα ψύχωσης….Έχει να κάνει με το θέμα συνέπεια! Έτσι πηγαίνουν αυτά! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Pantaz είπε

Όταν μου ζητάς χρήματα και μάλιστα παρά πολλά για τη σημερινή εποχή και μου λες day one θα την έχω στα χέρια μου και μετά το αλλάζεις τι θέλεις να κάνω δηλαδή; Δεν είναι θέμα ψύχωσης….Έχει να κάνει με το θέμα συνέπεια! Έτσι πηγαίνουν αυτά! 

Στην Ελλαδα ειμαστε για ποια συνεπεια μου μιλας τωρα.

Αυτο θα επρεπε να το ειχες λαβει υποψην σου πριν παραγγειλεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Pantaz είπε

Όταν μου ζητάς χρήματα και μάλιστα παρά πολλά για τη σημερινή εποχή και μου λες day one θα την έχω στα χέρια μου και μετά το αλλάζεις τι θέλεις να κάνω δηλαδή; Δεν είναι θέμα ψύχωσης….Έχει να κάνει με το θέμα συνέπεια! Έτσι πηγαίνουν αυτά! 

Απ' το you κύριοι πάντως...Παραγγέλνεις,μόλις έρθει ειδοποιούμε,πληρώνεις,στέλνουμε...Γιατί δεν τους παίρνεις ένα τηλ?Αν θες σόνυ κ καλά day one το syncom έχει suprim,γράφει παραλαβή 15-10

1 λεπτό πριν, Matrix7 είπε

Απ' το you κύριοι πάντως...Παραγγέλνεις,μόλις έρθει ειδοποιούμε,πληρώνεις,στέλνουμε...Γιατί δεν τους παίρνεις ένα τηλ?Αν θες σόνυ κ καλά day one το syncom έχει suprim,γράφει παραλαβή 15-10.Day three τεσπα😅

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...