Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, morehp είπε

Η Corsair όπως πάντα στο after sales support σκίζει...LGA 1700 standoff kit πλερωνετε ...PSU adapter πλερωνετε

$19.99 το συγκεκριμένο 

Κλασσικα.. Αν το βρουμε κιολας καλα θα ειναι.. 

Tην τιμη στο αμερικανικο store οντως τοσο την ειχαν αναρτημενη.. Τωρα κανα 25αρι τουλαχιστον το κοβω εδω μην πω 30-40αρι απο τα φαρμακεια τους resellers. Αν το βρουμε.. Μιλησα με εκπροσωπο και πηρα απαντηση τωρα αυτο το πραγμα.. 

- Hey there!  Unfortunately, we do not get stock updates on any of our products so we do not have an estimated time frame for when the product you're inquiring about will be back in stock. This is due to the high influx of product requests during this time.   We recommend clicking the 'notify me when back in stock' button (when available) on our Webstore to be notified once the item is back in stock.   If the "Notify me when back in stock" button is not available, unfortunately, this means the product will not be coming back in stock for a while. We apologize for the inconvenience this may have caused!

The cable was released September 28th and sold out within 2 minutes of release.

 

Οχι απλα δεν ξερουμε ποτε θα το βγαλουμε αλλα θα το χρεωσουμε κιολας.. 

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Armoral είπε

Αν έχεις κάνει παραγγελία πρέπει.

Αν δεν τους λενε και οι αντιπροσωπειες οπως Asus π.χ που ειναι για τα πανηγυρια ποσο στοκ και ποτε θα παραλαβουν τι να σου πουν και αυτοι; Αν σου πει ο αντιπροσωπος θα εχω day 1 τοτε θα μπορεις να παρεις προπαραγγελια και να παραδωσεις.. Αλλιως αν οντως δεν ξερεις ποτε θα παραλαβεις πρεπει νατο επικοινωνεις και στο site και ξεκαθαρα στον πελατη αν ρωτησει.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Armoral είπε

Αν έχεις κάνει παραγγελία πρέπει.

Εμενα παλι δεν με καιει..

Ειτε μου την στειλουν στις 12 ειτε στις 22 δεν προκειται να σκασω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, d4ydr33m3r είπε

Κλασσικα.. Αν το βρουμε κιολας καλα θα ειναι.. 

Tην τιμη στο αμερικανικο store οντως τοσο την ειχαν αναρτημενη.. Τωρα κανα 25αρι τουλαχιστον το κοβω εδω μην πω 30-40αρι απο τα φαρμακεια τους resellers. Αν το βρουμε.. Μιλησα με εκπροσωπο και πηρα απαντηση τωρα αυτο το πραγμα.. 

- Hey there!  Unfortunately, we do not get stock updates on any of our products so we do not have an estimated time frame for when the product you're inquiring about will be back in stock. This is due to the high influx of product requests during this time.   We recommend clicking the 'notify me when back in stock' button (when available) on our Webstore to be notified once the item is back in stock.   If the "Notify me when back in stock" button is not available, unfortunately, this means the product will not be coming back in stock for a while. We apologize for the inconvenience this may have caused!

The cable was released September 28th and sold out within 2 minutes of release.

 

Οχι απλα δεν ξερουμε ποτε θα το βγαλουμε αλλα θα το χρεωσουμε κιολας.. 

Ελαβες απάντηση επιπέδου 😛 Μιλας με εκπροσωπο του κατασκευαστή που πάνω κάτω εχει γνώση τι ποσότητες εχει παράξει απο μοντελα στα οποια απευθύνεται το καλωδιο...φαντασου να ηταν resellers...μονο τον αναδρομο Ερμή δεν θα επικαλεστουν 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Matrix7 είπε

Αυτήν περιμένω αλλά σήμερα Μ πήραν τηλ,θα αργήσει κανά δεκαήμερο σπό το launch

Και εμένα το ίδιο πράγμα μου αναφέρανε. Εκεί που ήμασταν κορδωμένοι μας άφησαν με την όρεξη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Και εμένα το ίδιο πράγμα μου αναφέρανε. Εκεί που ήμασταν κορδωμένοι μας άφησαν με την όρεξη!

Η Gigabyte μάλλλον τους καθυστερεί.Σε κανά 20ήμερο Μ είπανε,αλλά αυτό είναι κ καλό.Μπορει να βρούμε τίποτα φθηνότερο από κανά Amazon,αν κ δε πιστεύω να μείνει τίποτα από τα bots

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, morehp είπε

Ελαβες απάντηση επιπέδου 😛 Μιλας με εκπροσωπο του κατασκευαστή που πάνω κάτω εχει γνώση τι ποσότητες εχει παράξει απο μοντελα στα οποια απευθύνεται το καλωδιο...φαντασου να ηταν resellers...μονο τον αναδρομο Ερμή δεν θα επικαλεστουν 😀

Ε τους την ειπα λεω με ολο το σεβασμο αλλα αν δεν ξερετε εσεις ποιος ξερει; Περαν του γεγονοτος οτι το παρεχετε με πληρωμη και οχι δωρεαν οπως αλλοι μεγαλοι κατασκευαστες, δεν μπορειτε καν να μου πειτε αν οι συνεργατες σας απο την Ευρωπη εχουν λαβει κομματια προς παραδοση; 

Μου λεει δυστυχως οχι μπορω να σας βοηθησω σε κατι αλλο; Οχι να εισαι καλα μας υποχρεωσες λολ

Απαντηση τωρα Corsair αυτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Matrix7 είπε

Η Gigabyte μάλλλον τους καθυστερεί.Σε κανά 20ήμερο Μ είπανε,αλλά αυτό είναι κ καλό.Μπορει να βρούμε τίποτα φθηνότερο από κανά Amazon,αν κ δε πιστεύω να μείνει τίποτα από τα bots

Εμένα με είχε φτιάξει έλεγε θα την έχεις day one και τέτοια και μας την έφερε χθες μου μίλησε για καθυστέρηση! Παντού οι τιμές φαίνονται να είναι ίδιες αν βάλεις και το ελληνικό ΦΠΑ χεσε μέσα! Άλλη αύρα έχει να την έχεις την καρτα day one όπως και να το κάνουμε😊😊😊

Μόνο αυτό μας ήρθε να μας γλυκάνει λίγο! Περιμένουμε!

891F9256-A7D0-46C5-AFC5-881FC066A787.jpeg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Ελα τα εργαλεια στην φορα..

Δεν μου λες το στελνουν πλεον με το 16πινο,ανοιξες να δεις?

Έχει όλα τα απαραίτητα καλούδια! Είμαστε έτοιμοι! Περιμένουμε επεξεργαστή  και την καρτα ΦΥΣΙΚΑ να λιώσουμε το χειμώνα! 

Και μια strix άμα βρω έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα δεν θα με χαλάσει καθόλου. Κάθε εμπόδιο για καλό!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μερικούς μερικούς που περιμένουν να τσιμπήσουν από amazon.de/fr πως το κόβετε; Λέτε και τώρα που το mining είναι ασύμφορο και που κάνουν οι κάρτες 2 χιλιάρικα να 'χουμε πάλι ελλείψεις αποθεμάτων και σκάλπινγκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, RothFTP είπε

Για μερικούς μερικούς που περιμένουν να τσιμπήσουν από amazon.de/fr πως το κόβετε; Λέτε και τώρα που το mining είναι ασύμφορο και που κάνουν οι κάρτες 2 χιλιάρικα να 'χουμε πάλι ελλείψεις αποθεμάτων και σκάλπινγκ;

Launch day παίζει να γίνει πανικός πάλι. Μετά από μερικές βδομάδες θα στρώσει λογικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@morehp

Season 8 Checks Watch GIF by SpongeBob SquarePants

 

image.png.959823e7783be4bf13c2566b18a8c4f7.png

 

Γελανε και τα τσιμεντα ουτε τι τους γινεται δεν ξερουν.. Φυσικα στο EU store nowhere to be found..

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...