Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Pantaz είπε

Πρέπει να αφαιρείται δεν μπορώ να προσεγγίσω τον υπολογιστή αυτή τη στιγμή! Κάτσε να σου δείξω κοιτάω και ένα ακόμα vertical! https://www.amazon.it/EZDIY-FAB-Supporto-Regolazione-Multi-Angolo-6-69in-Nero/dp/B09WTHY13V/ref=mp_s_a_1_10?crid=3Q0MJ4VKKRMT0&keywords=vertical+gpu+mount&qid=1664577852&qu=eyJxc2MiOiIzLjg4IiwicXNhIjoiMy40MSIsInFzcCI6IjEuOTIifQ%3D%3D&sprefix=vertical%2Caps%2C160&sr=8-10

Εαν δεν αφαιρειται τοτε θες το παρακατω..

CoolerMaster Vertical Holder Kit VER.3 | Skroutz.gr

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Εαν δεν αφαιρειται τοτε θες το παρακατω..

CoolerMaster Vertical Holder Kit VER.3 | Skroutz.gr

 

Αφαιρείται δεν αφαιρείται το τελευταίο που εστειλες κάνει και στις δυο περιπτώσεις;

Επεξ/σία από Pantaz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Αφαιρείται δεν αφαιρείται το τελευταίο που εστειλες κάνει και στις δυο περιπτώσεις;

Ναι κανει αρκει η καρτα λεει να ειναι μεχρι 3 slots..

Εσυ για να θες κατι τετοιο εχεις βαλει στο ματι καποια με rgb στους ανεμιστηρες..

Επεσα μεσα?

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, optimus prime είπε

Ναι κανει..

Εσυ για να θες κατι τετοιο εχεις βαλει στο ματι καποια με rgb στους ανεμιστηρες..

Επεσα μεσα?

Σωστός είσαι! Την έχω κλείσει ήδη βασικά την καρτούλα μου εγώ!😊😊

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Pantaz είπε

Σωστός είσαι! Την έχω κλείσει ήδη βασικά την καρτούλα μου εγώ!😊😊

Λεγε ρε θηριο ποια ειναι γιατι μπορει να μην σου κανει αυτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Pantaz είπε

Σωστός είσαι! Την έχω κλείσει ήδη βασικά την καρτούλα μου εγώ!😊😊

 

2 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Ναι κανει..

Εσυ για να θες κατι τετοιο εχεις βαλει στο ματι καποια με rgb στους ανεμιστηρες..

Επεσα μεσα?

Ήθελα rog strix αλλά είναι αρκετά δυσεύρετη και δεν μπορώ να κάνω υπομονή για πολύ ακόμα! Το κουτί μου κάνει παράπονα θελει να ζεσταθεί! Πιάνουν και τα κρύα σιγά σιγά κάτι πρέπει να κάνουμε😏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Pantaz είπε

 

Ήθελα rog strix αλλά είναι αρκετά δυσεύρετη και δεν μπορώ να κάνω υπομονή για πολύ ακόμα! Το κουτί μου κάνει παράπονα θελει να ζεσταθεί! Πιάνουν και τα κρύα σιγά σιγά κάτι πρέπει να κάνουμε😏

Δεν ειναι δυσευρετη γιατι οι πιο πολλοι δεν την εχουν ανεβασει στα site tους ακομα,οταν την ανεβασουν θα την βρεις..

1 λεπτό πριν, Pantaz είπε

Aorus Master!

Οχι δεν θα σου κανει το coolermaster γιατι πρεπει να ειναι μεχρι 3 slot η καρτα.

Νμζ δεν πρεπει να εχουν βγαλει ακομα για τις 4000 τετοιο μπρακετο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, optimus prime είπε

Δεν ειναι δυσευρετη γιατι οι πιο πολλοι δεν την εχουν ανεβασει στα site tους ακομα,οταν την ανεβασουν θα την βρεις..

Εντάξει 2900 που θα τη ζητάνε είναι τεράστια υπερβολή! Ήδη και με την aorus την καναμε την υπέρβαση.Top tier καρτες είναι!Δεν πιστεύω να πάρω κανένα vertical και να μην μπαίνει η καρτα πάνω! Εγκεφαλικό θα πάθω! Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Pantaz είπε

Εντάξει 2900 που θα τη ζητάνε είναι τεράστια υπερβολή! Ήδη και με την aorus την καναμε την υπέρβαση.Top tier καρτες είναι!Δεν πιστεύω να πάρω κανένα vertical και να μην μπαίνει η καρτα πάνω! Εγκεφαλικό θα πάθω! Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα!

Θα σου ελεγα να περιμενεις για το μπρακετο.

Εγω εκλεισα την Asus Tuf αλλα μολις ανεβασουν την Strix θα την αλλαξω μαλλον την παραγγελια και θα παρω εκεινη..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, optimus prime είπε

Θα σου ελεγα να περιμενεις για το μπρακετο.

Εγω εκλεισα την Asus Tuf αλλα μολις ανεβασουν την Strix θα την αλλαξω μαλλον την παραγγελια και θα παρω εκεινη..

Καλά γούστα είναι αυτά αλλά  tuf δεν θα πήγαινα! Δίνεις που δίνεις τόσα χρήματα πάρε κάτι να είναι top στην εταιρεία που θα τη βγάλει! Rog σκούρα τα βλέπω τα πράγματα από όλες τις μεριές! Ειδικά από τιμή! Και πιστεύω δεν υπάρχει και λόγος να δώσεις τόσα χρήματα για αέρα! Αν ήταν σε νερό τότε άλλαζε το ποίημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Pantaz είπε

Καλά γούστα είναι αυτά αλλά  tuf δεν θα πήγαινα! Δίνεις που δίνεις τόσα χρήματα πάρε κάτι να είναι top στην εταιρεία που θα τη βγάλει! Rog σκούρα τα βλέπω τα πράγματα από όλες τις μεριές! Ειδικά από τιμή! Και πιστεύω δεν υπάρχει και λόγος να δώσεις τόσα χρήματα για αέρα! Αν ήταν σε νερό τότε άλλαζε το ποίημα!

Δεν θελω να μπλεκω με πολλα software,ειδικα οταν ελεγχουν rgb.

Το pc που θα χτισω θα ελεγχεται απο aura sync και θελω και η καρτα να ειναι συμβατη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, sharke είπε

υπάρχει περίπτωση να κυκλοφορήσει η strix σε λευκο? πείρε το ματι κανενός καμιά στο διαδίκτυο ?

Τίποτα ακόμα! 

1 λεπτό πριν, optimus prime είπε

Δεν θελω να μπλεκω με πολλα software,ειδικα οταν ελεγχουν rgb.

Το pc που θα χτισω θα ελεγχεται απο aura sync και θελω και η καρτα να ειναι συμβατη..

Δεκτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...