Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Psycho_Warhead

    2279

  • Arkin

    1843

  • BlurayMoviesGreece

    1823

  • Herald

    1556

28 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

Όχι ρε εμάς μας έπιασε κότσους ο πέτσινος που πήραμε 4080 και 4090 να παίζουμε unoptimized τίτλους , ο φίλος από πάνω έσπασε το Μάτριξ και πήρε 4060 τη καλύτερη αγορά όλων των εποχών για να παίζει 420p που δε βλέπει διαφορα από 1440p 

Blow Your Mind Wow GIF by Product Hunt

Τς τς τς...

Ειρωνικός κ εριστικός όσο δεν πάει. Κότσο σε έπιασε κ τον λωκο σου έπιασε παράλληλα και του είπες "Σε ευχαριστώ πολύ ,μου αρέσει!!!!"

  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 minutes ago, Tambas91 said:

Όχι ρε εμάς μας έπιασε κότσους ο πέτσινος που πήραμε 4080 και 4090 να παίζουμε unoptimized τίτλους , ο φίλος από πάνω έσπασε το Μάτριξ και πήρε 4060 τη καλύτερη αγορά όλων των εποχών για να παίζει 420p που δε βλέπει διαφορα από 1440p 

Blow Your Mind Wow GIF by Product Hunt

Καλα σας εκανε. Τετοιοι που ειστε και θελατε πετσινο. Δεν ξερατε, δεν ρωταγατε?😋

Εμας εκει στην AMD οχι μονο μας τις χαρίζουν, μας δινουν και κουπονια super market, fuel pass,

20 ευρω στο χαμόγελο του παιδιου, 20 στη unicef και 20 στην οργάνωση για την διάσωση του τζιτζικα της Ανταρκτικής...😎

 

(περα απο την πλακα, πιστευω καταλαβε τι του λεμε....)

  • Haha 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, scorpion8283 είπε

Καλα σας εκανε. Τετοιοι που ειστε και θελατε πετσινο. Δεν ξερατε, δεν ρωταγατε?😋

Εμας εκει στην AMD οχι μονο μας τις χαρίζουν, μας δινουν και κουπονια super market, fuel pass,

20 ευρω στο χαμόγελο του παιδιου, 20 στη unicef και 20 στην οργάνωση για την διάσωση του τζιτζικα της Ανταρκτικής...😎

 

(περα απο την πλακα, πιστευω καταλαβε τι του λεμε....)

Καλή η αμδαρα αλλά ρε φίλε οι 24.8.1 στο cod multi...απλά απαράδεκτοι 

Ήμουν έτοιμος το ΣΚ να την βάλω για πώληση 

Επεξ/σία από azazil1190
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, azazil1190 said:

Καλή η αμδαρα αλλά ρε φίλε οι 24.8.1 στο cod multi...απλά απαράδεκτοι 

Ήμουν έτοιμος το ΣΚ να την βάλω για πώληση 

Spoiler

Και δεν την βαζεις?🥴

Γενικα οι 8.1 μαζι με ολα τα beta που βγαλαν ειναι λιγο Αυγουστιατικοι ελληνικοι....τους εβγαζαν παρεα με mohito....

Πιστέυω (ελπίζω) να βγουν παρα πολυ σύντομα οι 9.1, γιατί αρκετα θέματα σε διαφορα games...

Μαλλον ετοιμάζονται για launch και πετουσαν χαρταετο...

Εφαγες γκρινια απο tester ε? Δικαιολογημένα....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

Τς τς τς...

Ειρωνικός κ εριστικός όσο δεν πάει. Κότσο σε έπιασε κ τον λωκο σου έπιασε παράλληλα και του είπες "Σε ευχαριστώ πολύ ,μου αρέσει!!!!"

Το κατάλαβα έστω και αργά αδερφέ μου και την πούλησα … τώρα είμαι με ενσωματωμένα για extreme καταστάσεις 720p,όλα low με fsr κουμπωμένο στο perf… εγώ πάντως διαφορα στα μάτια μου από 4090 δε βλέπω … ότι παραπάνω απ το δικό μου είστε θύματα σας κλέψαν 🤪

edit καλα να πάθεις παλιό προδότη αριστερέ 

Επεξ/σία από Tambas91
  • Haha 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

Το κατάλαβα έστω και αργά αδερφέ μου και την πούλησα … τώρα είμαι με ενσωματωμένα για extreme καταστάσεις 720p,όλα low με fsr κουμπωμένο στο perf… εγώ πάντως διαφορα στα μάτια μου από 4090 δε βλέπω … ότι παραπάνω απ το δικό μου είστε θύματα σας κλέψαν 🤪

edit καλα να πάθεις παλιό προδότη αριστερέ 

Εγώ? Je moi ρεεε??? Εγώ την έχω την 4090 κ την 7900χτχ .Είμαι κεντρωος

  • Like 1
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4080 Super (Zotac Trinity) στα 949€ από goldenbyte/foxstore 

https://www.skroutz.gr/s/50149581/Zotac-GeForce-RTX-4080-Super-16GB-GDDR6X-Trinity-Black-Edition-Karta-Grafikon-ZT-D40820D-10P.html?event_price=949.0 Προτείνεται η επιλογή για αγορά μέσω καλαθιού Skroutz

Αναγράφει 'Αμεσα Διαθέσιμο' Express παράδοσηΑύριο, 03 Σεπτεμβρίου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να αγοράσω μια RTX 4070 Super και το τροφοδοτικό μου είναι ένα παλιό Corsair CX600. Θα μπορέσει να τη σηκώσει ή θα έχω πρόβλημα;; Επεξεργαστή έχω τον i5-14400.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, _Theo_ είπε

Παιδιά θέλω να αγοράσω μια RTX 4070 Super και το τροφοδοτικό μου είναι ένα παλιό Corsair CX600. Θα μπορέσει να τη σηκώσει ή θα έχω πρόβλημα;; Επεξεργαστή έχω τον i5-14400.

Και 4080 σηκωνει ανετα 600αρι τροφοδοτικο. 750αρι εχω και ακομα δεν το εχω δει πανω απο 70% 7 χρονια μεχρι σημερα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Arkin είπε

Και 4080 σηκωνει ανετα 600αρι τροφοδοτικο. 750αρι εχω και ακομα δεν το εχω δει πανω απο 70% 7 χρονια μεχρι σημερα. 

Ευχαριστώ για την απάντηση! Γνωρίζεις αν οι RTX 4070 Super έχουν μέσα στη συσκευασία αντάπτορα 8 Pin to 16 Pin;; Ρωτάω γιατί το τροφοδοτικό μου όντας παλιό δεν έχει 16 Pin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Ευχαριστώ για την απάντηση! Γνωρίζεις αν οι RTX 4070 Super έχουν μέσα στη συσκευασία αντάπτορα 8 Pin to 16 Pin;; Ρωτάω γιατί το τροφοδοτικό μου όντας παλιό δεν έχει 16 Pin.

Νομιζω ολες εχουν ανταπτορα απο τις 4000 σειρα στα κουτια τους κανονικα. Ετσι το εχω και εγω και αν και οπτικα δεν ειναι οτι καλυτερο δεν δημιουργει κανενα προβλημα δουλευει οπως πρεπει η καρτα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, _Theo_ είπε

Τσίμπησα αυτήν εδώ. Κάτι για Coil Whine είχα διαβάσει, ελπίζω να μην κάνει σαν ελικόπτερο και την πατήσω!

Η αληθεια ειναι οτι οι asus ενα βεβαρημενο το εχουν με coil whine αλλα κυριως εχω διαβασει για strix για την dual evo δεν εχω διαβασει κατι. Η τιμη ειναι μια χαρα περνεις και το Outlaws οποτε εκατσε τελεια. Καλοριζικη να ευχαριστηθεις gaming. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...