Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, just getting started είπε

Εντωμεταξύ άνοιξα πρώτη φορά σήμερα το GeForce experience μετά από μήνες, και εκτός από το ότι έκανε αυτόματη ενημέρωση (wtf?) ενώ τις είχα κλειστές, είδα τους 3 μήνες δώρο.

Εμένα πάντως μπήκαν κανονικά οι 3 μήνες, και ας είχα παλιότερα κάνει δωρεάν trial, 1€ μήνα, πακέτα χρόνου με μετατροπή live gold κλπ.

Έχει ημερομηνία λήξης το 3μηνο? Δε το είδα πάντως χθες που πέρασα το drive. Κάτι δώρα για το call of duty είχε, τουλάχιστον μέχρι και τους προηγούμενους drivers, χωρίς να έχω κάποιο call of duty 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα όταν βάζω τον κωδικό στη σελίδα της Microsoft μου λέει αυτό

"Ελέγξτε τις οδηγίες που συνοδεύουν τον κωδικό σας. Ίσως χρειαστεί να τον εξαργυρώσετε σε διαφορετική σελίδα ή συσκευή ή ενδέχεται να μην έχετε δικαίωμα εξαργύρωσης αυτού του κωδικού."

Επεξ/σία από just_a_dude
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, just_a_dude είπε

Εμένα όταν βάζω τον κωδικό στη σελίδα της Microsoft μου λέει αυτό

"Ελέγξτε τις οδηγίες που συνοδεύουν τον κωδικό σας. Ίσως χρειαστεί να τον εξαργυρώσετε σε διαφορετική σελίδα ή συσκευή ή ενδέχεται να μην έχετε δικαίωμα εξαργύρωσης αυτού του κωδικού."

 

Εισαι παλιος χρηστης για αυτο και μενα αυτο μου βγαζει. Μονο σε νεους χρηστες πιανει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Arkin είπε

Εισαι παλιος χρηστης για αυτο και μενα αυτο μου βγαζει. Μονο σε νεους χρηστες πιανει.

Α οκ. Όποιος θέλει τον κωδικό και μπορεί να τον χρησιμοποιήσει, ας μου στείλει ένα pm. Ο πρώτος που θα στείλει θα τον πάρει. Αλλά μόνο άτομα γνωστά που μιλάμε εδώ. Όχι άκυροι τυχοδιώκτες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Α οκ. Όποιος θέλει τον κωδικό και μπορεί να τον χρησιμοποιήσει, ας μου στείλει ένα pm. Ο πρώτος που θα στείλει θα τον πάρει. Αλλά μόνο άτομα γνωστά που μιλάμε εδώ. Όχι άκυροι τυχοδιώκτες.

Θέλω τον κωδικό δεν είμαι τυχοδιώκτης 

  • Haha 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 minutes ago, Mr Aris said:

Έχει ημερομηνία λήξης το 3μηνο? Δε το είδα πάντως χθες που πέρασα το drive. Κάτι δώρα για το call of duty είχε, τουλάχιστον μέχρι και τους προηγούμενους drivers, χωρίς να έχω κάποιο call of duty 🤣

5 Ιουλίου, ή μέχρι εξάντλησης των αποθεμάτων έλεγε αν θυμάμαι καλά.

Εγώ για να μην το ξεχάσω το έκανα κατευθείαν πάντως, άσχετα που δεν θα έχω χρόνο για κάνα μήνα να παίξω πολύ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ θα ζήσω την εμπειρία του Starfield επιτέλους 🤣🥳

4 μήνες για μένα ο ένας ultimate 👀🤣 

Άμα είσαι fanboy ο πετσινος το εκτιμά 🤣

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 hours ago, Arkin said:

Η nvidia δινει 3 μηνες δωρεαν game pass για οσους εχουν nvidia καρτα απο 1000 series και πανω. Στο nvidia app πατε αριστερα στο redeem και θα σας το εμφανισει. Ειναι για νεους χρηστες στην υπηρεσια. Με εδωσε κωδικο εμενα αλλα δεν μπορω να το ενεργοποιησω μιας και ειχα game pass παλιοτερα. 

Screenshot-2.png

Πήραμε τα @@ μας και ηρεμήσαμε. Δε φαίνεται τίποτα. Ε προφανώς δε θα δούλευε ( και σε μένα). Τα έδωσε όλα ο Πέτσινος. Δε βγαίνει $$$ λέμε το αγόρι, δε!

image.png.fc987d12eccbf8c133ace061d6b686c4.png

EDIT: από το dealabs.com "I just spoke with nvidia support. They told me that due to the high demand, they ran out of code... So it's over."

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Πήραμε τα @@ μας και ηρεμήσαμε. Δε φαίνεται τίποτα. Ε προφανώς δε θα δούλευε ( και σε μένα). Τα έδωσε όλα ο Πέτσινος. Δε βγαίνει $$$ λέμε το αγόρι, δε!

image.png.fc987d12eccbf8c133ace061d6b686c4.png

EDIT: από το dealabs.com "I just spoke with nvidia support. They told me that due to the high demand, they ran out of code... So it's over."

ουτε vram να ηταν :P

  • Haha 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...