Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Herald είπε

Εγώ δεν θέλω να πάρω αλλά θα μου σπαμμάρετε benchmarks με τις γυαλιστερές 4090 σας και θα παρασυρθώ :P 
 

Stay away from social media and fora

 Case closed & problem solved ✔️

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όσο και να έχει θα τα σκάσω από την αρχή ήθελα να πάρω μια φορά top dog 🐶…Έτσι κι αλλιώς τιμολόγιο θα κοπεί στην εταιρεία που δουλεύω! Αλλά ρε ‘σείς το 2900 μεταξύ μας τώρα δεν καταπίνεται με τίποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Pantaz είπε

Εγώ όσο και να έχει θα τα σκάσω από την αρχή ήθελα να πάρω μια φορά top dog 🐶…Έτσι κι αλλιώς τιμολόγιο θα κοπεί στην εταιρεία που δουλεύω! Αλλά ρε ‘σείς το 2900 μεταξύ μας τώρα δεν καταπίνεται με τίποτα!

Άμα σου περισσεύουν και δεν έχεις αλλά πρόβλημα μια χαρά το καταπίνεις και έχει χώρο και για άλλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

Άμα σου περισσεύουν και δεν έχεις αλλά πρόβλημα μια χαρά το καταπίνεις και έχει χώρο και για άλλα.

Απλώς είχα αλλά στο μυαλό μου γι αυτό! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Pantaz είπε

Παιδιά καλησπέρα σε όλους αυτό απευθύνεται σε όσους θέλουν να αγοράσουν 4090! Μίλησα με γνωστό skroutzomahazo για αγορά της κάρτας! Όταν μου είπε τιμή μου έπεσαν τα μαλλιά! Η πρώτη παραλαβή που θα έρθει μου είπε συγκεκριμένα supreme X msi στα 2900! Του λέω τι φάση γιατί τόσο ψηλά! Μου λέει:Η πρώτη παραλαβή θα έρθει με αεροπλανοοοο! Του απαντώ Θα βομβαρδίσει το Μιλανο πριν έρθει; Η μήπως τα καύσιμα του αεροπλάνου θα τα πληρώσουμε εμείς; ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ!

Eπειδη βρεθηκε ενας που θα την φερει νωρις και θελει να αρμεξει δεν σημαινει οτι οι τιμες θα κινηθουν παντου εκει..

Επεξ/σία από optimus prime
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 minutes ago, d4ydr33m3r said:

Και μια ματια στον ανταπτορα.. Θα στειλω και στην Corsair μηπως βγαλουν δικα τους

Υπενθύμιση ότι δεν χρησιμοποιούμε ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο καλώδια ούτε καν ίδιας μάρκας αλλά άλλου μοντέλου τροφοδοτικού, εννοείται όχι άλλης μάρκας ή 3rd party, κυριολεκτικά μπορεί να προκληθεί φωτιά. Μόνο με έγκριση της εταιρείας για το συγκεκριμένο καλώδιο για το συγκεκριμένο μοντέλο τροφοδοτικού

Επεξ/σία από Hacker?pcs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

nCt8z5vVZKsWD9YxviVceV-1200-80.jpg.webp

Mε το G pro X δύσκολα τα νούμερα αυτά, από τα νούμερα του ali τουλάχιστον μόνο το viper 8k μπορεί να φτάσει κάτω από 10ms input latency. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Eπειδη βρεθηκε ενας που θα την φερει νωρις και θελει να αρμεξει δεν σημαινει οτι οι τιμες θα κινηθουν παντου εκει..

Φίλε μου και εγώ αυτό πίστευα αλλά βλέπω την κατάσταση να ξεφεύγει! Σκέψου ότι ήδη οι founders edition στην Ευρώπη έχουν δυο χιλιάρικα! Όποτε είναι λογικό οι άλλες να παίξουν αρκετά ψηλά! Ειδικά τώρα στην αρχή! Εγώ πάλι είμαι της άποψης όταν παίρνεις κάτι να το παίρνεις από την αρχή του κύκλου του ειδικά στον τομέα της τεχνολογίας! Το ευχαριστιέσαι περισσότερο! Τώρα να μπεις στη διαδικασία να περιμένεις είναι στον καθένα ξεχωριστά! Επίσης όταν θέλεις το latest and greatest πρέπει να είσαι προετοιμασμένος και για τέτοιες καταστάσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Φίλε μου και εγώ αυτό πίστευα αλλά βλέπω την κατάσταση να ξεφεύγει! Σκέψου ότι ήδη οι founders edition στην Ευρώπη έχουν δυο χιλιάρικα! Όποτε είναι λογικό οι άλλες να παίξουν αρκετά ψηλά! Ειδικά τώρα στην αρχή! Εγώ πάλι είμαι της άποψης όταν παίρνεις κάτι να το παίρνεις από την αρχή του κύκλου του ειδικά στον τομέα της τεχνολογίας! Το ευχαριστιέσαι περισσότερο! Τώρα να μπεις στη διαδικασία να περιμένεις είναι στον καθένα ξεχωριστά! Επίσης όταν θέλεις το latest and greatest πρέπει να είσαι προετοιμασμένος και για τέτοιες καταστάσεις!

Μου λες τωρα οτι ο τυπος που ρωτησες θα την πουλησει 1300 ευρω πανω απο το msrp.

Δλδ δεν θελει και πολυ να καταλαβεις οτι αυτος παει να βγαλει χρημα απο μερικες καρτες που θα παρει εχοντας στο μυαλο του οτι θα υπαρξουν και μερικα κοροιδα που θα τρεξουν να αγορασουν..

Περιμενε να δεις οταν θα φερουν και αλλα καταστηματα διαφορετικα μοντελα..

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...