Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, icenex είπε

Δεν το παρακολουθω συχνα να ειμαι ειλικρινης αλλα ας το κλεισουμε εδω το θεμα.Ηταν μια ατυχη στιγμη με τον fulgore και εμενα, καταλαβε και αυτος το λαθος του και εγω το δικο μου στο τροπο γραφης μου.Και μονο οτι ηρθε και μου ζητησε συγνωμη για τον τροπο του και εριξε του τονους σε Pm εμενα μου φτανει.Respect οταν καποιος παραδεχεται το λαθος του λεει πολλα για τον χαρακτηρα του.

Δυστυχως τα γραφομενα ορισμενες φορες αν δεν διατυπωθουν με σωστο τροπο γινονται παρεξηγησιμα και ισως για αυτο πολλες φορες εχουμε τσακωμους αν εξαιρεσεις τα ποστ απο τρολ που σκοπος τους στο νημα ειναι να δημιουργησουν ακριβως αυτο, ιντριγκες και τσακωμους.

Ο fulgore γενικά είναι πολύ τίμιος και σωστός διαχρονικά συζητάει ήρεμα χωρίς επιθέσεις. Στα τόσα γραφόμενα πάντα θα υπάρχουν και παρεξηγήσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προηγούμενο περιστατικό ήταν καθαρά δικο μου λάθος΄, μιας και παρερμήνευσα(κακώς) τα γραπτά του συμφορουμίτη με άλλων που παρακολουθούν το εδώ θέμα.

Σε άλλα νέα

Assassin’s Creed Mirage gets free DLSS 3 Frame Generation Mod

https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/assassins-creed-mirage-gets-free-dlss-3-frame-generation-mod/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το προηγούμενο περιστατικό ήταν καθαρά δικο μου λάθος΄, μιας και παρερμήνευσα(κακώς) τα γραπτά του συμφορουμίτη με άλλων που παρακολουθούν το εδώ θέμα.

Σε άλλα νέα

Assassin’s Creed Mirage gets free DLSS 3 Frame Generation Mod

https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/assassins-creed-mirage-gets-free-dlss-3-frame-generation-mod/

Ούτως ή άλλως και σε 4k native αέρα πηγαίνει. Οπότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Armoral είπε

Ούτως ή άλλως και σε 4k native αέρα πηγαίνει. Οπότε.

Spoiler

οχι σε ολες τις 4 αρες

να σε πειραξω ηθελα μονο ,μην απαντησεις :lol:

 

Επεξ/σία από akoinonitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

New Game Ready Driver Released: DLSS 3 For NARAKA: BLADEPOINT and Warhammer: Vermintide 2, Plus RTX Video Super Resolution Enhancements & Stable Diffusion Is Now Up To 2X Faster

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/game-ready-driver-dlss-3-naraka-vermintide-rtx-vsr/

rtx-video-super-resolution-v1-5-quality-

geforce-game-ready-driver-545-84-stable-

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, xartemporas είπε

Τελικα λεγαμε για περιεργο όνομα αλλά φαίνεται θα βγάλουν και 4070ti super. Οπότε μια αναβάθμιση ακόμα πριν τις 5000 θα την κάνουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, Arkin είπε

Τελικα λεγαμε για περιεργο όνομα αλλά φαίνεται θα βγάλουν και 4070ti super. Οπότε μια αναβάθμιση ακόμα πριν τις 5000 θα την κάνουμε. 

Είμαστε μέσα Οκτωβρίου και δεν υπάρχει τίποτα επίσημο. Best case scenario να ανακοινωθεί CES 2024 και να βγει στα ράφια εδώ πότε; Μάρτιο 2024; Και υπάρχει περίπτωση να βγάλει την 4080 ti ή σούπερ σε AD 102 πιο κάτω από την απλή 4080; Δεν νομίζω, οποτε μάλλον καλύτερα να περιμένουμε next gen, εκεί λογικά θα δούμε 3nm και gddr7 οπότε θα υπάρχει άλμα απόδοσης

Επεξ/σία από hln3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, hln3 είπε

Είμαστε μέσα Οκτωβρίου και δεν υπάρχει τίποτα επίσημο. Best case scenario να ανακοινωθεί CES 2024 και να βγει στα ράφια εδώ πότε; Μάρτιο 2024; Και υπάρχει περίπτωση να βγάλει την 4080 ti ή σούπερ σε AD 102 πιο κάτω από την απλή 4080; Δεν νομίζω, οποτε μάλλον καλύτερα να περιμένουμε next gen, εκεί λογικά θα δούμε 3nm και gddr7 οπότε θα υπάρχει άλμα απόδοσης

Αν βγουν γιατι οπως ειπε ο kkatzos τιποτα δεν ειναι επισημο θα πρεπει να βγουν μεχρι τελος Φεβρουαριου το αργοτερο αλλα αν πανε για 2025 οι 5000 εχουν να βγουν και μεχρι Μαιο παλι θα πουλησουν. Προφανως δεν θα εχουμε αλμα επιδοσεων αλλα γιατι οχι μια 4070ti super με 16αρα vram και ενα 10-15% πανω σε raster απο 4070ti αν ειναι να βγει τσαμπα? Και μετα 2025 αν αργησουν τοσο θα δουμε 5070ti κατα το Πασχα. Βεβαια ολα ειναι στον αερα αλλα οπου υπαρχει καπνος συνηθως επαληθευεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι rtx 2000 Super βγήκαν ένα χρόνο πριν κυκλοφορήσουν οι rtx 3000, ακόμα λιγότερο από την ανακοίνωση τους. Οπότε και να ανακοινωθούν αργά οι 4000 Super ιστορικά ταιριάζει με τα σενάρια των 5000 και για Q1-2025 κυκλοφορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...