Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Psycho_Warhead

    2281

  • Arkin

    1855

  • BlurayMoviesGreece

    1823

  • Herald

    1556

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, Armoral είπε

Είναι δυνατούτσικο. Με ubisoft plus στο ευρώ την BF μια χαρά είναι.

Ετσι και κουμπωνουμε και Avatar αρχες Δεκεμβριου αν και δυσκολα θα υπολογισουν να ληγει εκεινη τη μερα η συνδρομη.

3 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Τα κράβαρα τι είναι ρε παιδιά ξέρει κανείς;

https://el.wikipedia.org/wiki/Κράβαρα

Με την ονομασία Κράβαρα ή Κράβαρη αναφερόταν παλαιότερα τοποθεσία της πρώην επαρχίας Ναυπακτίας, στο Νομό της Αιτωλοακαρνανίας, που περιλάμβανε τα ακόλουθα 10 χωριά: Κρυονέρια, Αβόρανη (σημερινή ονομασία: Λιβαδάκι), Αράχωβα, Αχλαδόκαστρο (Αρτοτίβα), Κυδωνιά (Ζηλίστα), Κλεπά, Νεοχώριο, Πλάτανος, Περδικόβρυση (Σινίστα), Καλλονή (Στρωμήνιανη) και Γραμμένη Οξυά (Σίτιστα).

 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ετσι και κουμπωνουμε και Avatar αρχες Δεκεμβριου αν και δυσκολα θα υπολογισουν να ληγει εκεινη τη μερα η συνδρομη.

https://el.wikipedia.org/wiki/Κράβαρα

Με την ονομασία Κράβαρα ή Κράβαρη αναφερόταν παλαιότερα τοποθεσία της πρώην επαρχίας Ναυπακτίας, στο Νομό της Αιτωλοακαρνανίας, που περιλάμβανε τα ακόλουθα 10 χωριά: Κρυονέρια, Αβόρανη (σημερινή ονομασία: Λιβαδάκι), Αράχωβα, Αχλαδόκαστρο (Αρτοτίβα), Κυδωνιά (Ζηλίστα), Κλεπά, Νεοχώριο, Πλάτανος, Περδικόβρυση (Σινίστα), Καλλονή (Στρωμήνιανη) και Γραμμένη Οξυά (Σίτιστα).

 

Έλα.κι εσύ που θέλεις να βγάλεις με ένα ευρώ δύο μήνες συνδρομή.:D

Θα προλάβεις, είναι σχετικά μικρό το Mirage.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Δεν βγαίνω μάνα μου τι να κάνουμε. Δύσκολοι καιροί αφού. 🫣🫣🫣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/10/2023 στις 3:18 ΜΜ, icenex είπε

Μην ανησυχεις εμαθα το μαθημα μου, πλεον αυτο θα κανω. Ξαναλεω δεν αναφερα τα 2 παιχνιδια σαν παραπονο οτι βγαινει offtopic το θεμα

που να μπεις και στο δίπλα topic 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, geomrk είπε

που να μπεις και στο δίπλα topic 

Δεν το παρακολουθω συχνα να ειμαι ειλικρινης αλλα ας το κλεισουμε εδω το θεμα.Ηταν μια ατυχη στιγμη με τον fulgore και εμενα, καταλαβε και αυτος το λαθος του και εγω το δικο μου στο τροπο γραφης μου.Και μονο οτι ηρθε και μου ζητησε συγνωμη για τον τροπο του και εριξε του τονους σε Pm εμενα μου φτανει.Respect οταν καποιος παραδεχεται το λαθος του λεει πολλα για τον χαρακτηρα του.

Δυστυχως τα γραφομενα ορισμενες φορες αν δεν διατυπωθουν με σωστο τροπο γινονται παρεξηγησιμα και ισως για αυτο πολλες φορες εχουμε τσακωμους, αν εξαιρεσεις τα ποστ απο τρολ που σκοπος τους στο νημα ειναι να δημιουργησουν ακριβως αυτο, ιντριγκες και τσακωμους.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, just_a_dude είπε

Πάντως δεν φαίνεται τα καινούργια games να χρησιμοποιούν και πάρα πολύ vram, λογικά πλαίσια βλέπω

Screenshot(73).png.0e167c918bf07f7411fa54ed43c41904.png

Αφού δεν έχει 4K-8K textures λογικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...