Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, BlurayMoviesGreece said:

Eμενα ομως δεν χαλασε καμια απο τις Nvidia τα αντιστοιχα 20 χρονια.

Ούτε εμένα χάλασε καμία ATI/AMD αυτά τα 20 χρόνια.  Δεν είναι λόγος αυτός να μην ξαναπάρεις κάρτα από τον έναν η τον άλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Aten-Ra είπε

Ούτε εμένα χάλασε καμία ATI/AMD αυτά τα 20 χρόνια ΓΙΑΤΙ ΑΓΟΡΑΖΩ ΜΟΝΟ NVIDIA.  Δεν είναι λόγος αυτός να μην ξαναπάρεις κάρτα από τον έναν η τον άλλον.

Fixed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Aten-Ra είπε

Ούτε εμένα χάλασε καμία ATI/AMD αυτά τα 20 χρόνια.  Δεν είναι λόγος αυτός να μην ξαναπάρεις κάρτα από τον έναν η τον άλλον.

Ακομα και αν βγαλουν και οι 2 καρτες που δεν καιγονται, oλα αυτα τα features που εχει η Nvidia, οι θερμοκρασιες, η καταναλωση, oι drivers και η προοπτικη μεσω του ΑΙ να δουμε αλλα τοσα στο μελλον για εμενα ειναι μονοδρομος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Και εσύ θα μπορούσες συμφορουμίτη να μην ειρωνευτείς στο αρχικό σου σχόλιο περι Cyberpunk/Starfield, αλλά δεν το έκανες :) 

Ασε που για nvidia μιλάμε που δεν κάνει σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα price drop, ειδικά στις πιο καλοπουλημένες κάρτες της.

Από εκεί και πέρα, εγώ σου πρότεινα τι να κάνεις για να μην ''χαλας χρονο'' στο εδώ θέμα κοιτώντας 100αδες σελίδες.

Προσθήκη στα αγαπημένα στο skroutz.

Ξαναπάμε άλλη μια, δεν ειρωνεύτηκα εσύ το πήρες ετσι.Για μένα ήταν απλά ένα γεγονος και απλά εγραψα το τι διάβασα από τις σελίδες που διάλεξα στην τύχη, θα μπορούσε κάλλιστα στη θέση τους να διάβαζα για το dlss vs fsr και να αναφερα αυτά στο ποστ μου.Εσυ διάλεξες να μεταφράσεις το σχόλιο μου κακοπροαίρετα.Και συνεχίζεις να απαντάς με ειρωνεία.Γιατι έτσι τα παίρνω τα μηνύματα σου.Ειδικα από τη στιγμή που λες πράγματα τύπου.Γιατι δεν πας στο Σκρουτζ να κοιτάξεις κτλ και μετά να μου βάζεις εμοτικονς με χαμογελακια.Αν ήθελα να ψάξω στο Σκρουτζ εξαρχής, θα το έκανα χωρίς να ρωτησω άρα κάποιον λόγο έχω που ρώτησα εδώ αντί να ψάξω εκει.Στην τελική αν σε ενοχλησε τόσο πολύ ο τρόπος που ρώτησα θα μπορούσες απλά να μην ασχοληθείς και οχι να γίνεις εριστικός κ ειρωνικός.

Πραγματικά κρίμα δεν θα πω κάτι άλλο.Αντι να έχουμε ένα φιλικό κλίμα ο καθένας εδώ μέσα ψάχνεται για τσακωμούς κ αντιπαραθέσεις.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τέλος από μένα στο παραπάνω.

Λάθος μου τα πιο πίσω γραπτά, και σόρρυ για το off topic.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίξτε κάνα Mirage και αφήστε τη κουβέντα, το παιχνίδι σπέρνει με το CA fix. Το AI είναι για τα κράβαρα βέβαια :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Ρε παίξτε κάνα Mirage και αφήστε τη κουβέντα, το παιχνίδι σπέρνει με το CA fix. Το AI είναι για τα κράβαρα βέβαια :D

Παίζουμε downgraded Forza motorsport :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Ρε παίξτε κάνα Mirage και αφήστε τη κουβέντα, το παιχνίδι σπέρνει με το CA fix. Το AI είναι για τα κράβαρα βέβαια :D

εφυγε η στραβομαρα απο τα ματια επιτελους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Ρε παίξτε κάνα Mirage και αφήστε τη κουβέντα, το παιχνίδι σπέρνει με το CA fix. Το AI είναι για τα κράβαρα βέβαια :D

Μόνο Rafale προτιμώ, είναι πιο καινούργιο.:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...