Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Πέτρος είπε

Για δείξε να γελάσουμε.

Kάθεσαι?

 

Spoiler

cyberpunk-2077-rt-1920-1080.png

Xάνει και από κάρτα του 2018, 4 χρόνια μετά στο ίδιο MSRP. LOL

Χάνει και από κάρτα 2 έτη παλιότερη με κάτω απτό μισό MSRP. Ξανά LOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Βρίζε εσύ συλλήβδην όποιους δεν συμφωνούν με τη δική σου "λογική".

Μπορείς να τους πεις άσχετους, μπορείς να τους πεις ακόμα και ανίδεους ως προς το Χ αντικείμενο.

Το "ζωαδια"...ας υπάρχει εδώ για να βλέπουμε τις ουσιώδεις παρεμβάσεις.

Το ''ζωάδια'' πάει στον συγκεκριμένο κόσμο που μετέτρεψε τον συγκεκριμένο σε Amd Unboxed και τρώει το κράξιμο που τρώει , σε σχέση με παλιότερα.

Ετσι προκύπτει και η πιο πρόσφατη απόφαση περί dlss2(κάτι που προφανώς εσένα δεν σε ενδιαφέρει σαν κάτοχος amd κάρτας....)

Κλασσικά τα προσπέρασες όλα αυτά.....

36 λεπτά πριν, Herald είπε

 

Spoiler

Κάτι παρόμοιο είχα αναφέρει και παλιότερα και όλως τυχαίως οι πιο πολλοί το προσπέρασαν .

Ηταν τότε απασχολημενοι με τα κουτσά 8 και 12gb Vram(είπαμε μόνο με nvidia ασχολούμαστε/κράζουμε) προσπερνώντας το γεγονός ότι για το περιβόητο last of us, ακόμα και η futureproof 7900xt με τα 20gb δεν έπιανε 60fps αν δεν έπεφτε σε medium settings.

Οσο για την 6950xt που υποτίθεται ανταγωνιζόται την 3090ti(σύμφωνα με την ίδια την Amd), σε Amd sponsored παιχνίδι, χάνει ακόμα και από την 3080ti, και μετά απορούν ορισμένοι γιατί η τιμή της έφτασε σε επίπεδα 4070.

image.png.9dad23f3ffb2ad915e1972ebee6b0172.png

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Herald είπε

Kάθεσαι?

 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

cyberpunk-2077-rt-1920-1080.png

Xάνει και από κάρτα του 2018, 4 χρόνια μετά στο ίδιο MSRP. LOL

Χάνει και από κάρτα 2 έτη παλιότερη με κάτω απτό μισό MSRP. Ξανά LOL

Ναι, το κατάλαβα. Το point δεν βλέπω να κάνουμε ξανά την ίδια συζήτηση, για πολλοστή φορά, με τα ίδια ακριβώς επιχειρήματα.

34 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το ''ζωάδια'' πάει στον συγκεκριμένο κόσμο που μετέτρεψε τον συγκεκριμένο σε Amd Unboxed και τρώει το κράξιμο που τρώει , σε σχέση με παλιότερα.

Ετσι προκύπτει και η πιο πρόσφατη απόφαση περί dlss2(κάτι που προφανώς εσένα δεν σε ενδιαφέρει σαν κάτοχος amd κάρτας....)

Κλασσικά τα προσπέρασες όλα αυτά.....

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Κάτι παρόμοιο είχα αναφέρει και παλιότερα και όλως τυχαίως οι πιο πολλοί το προσπέρασαν .

Ηταν τότε απασχολημενοι με τα κουτσά 8 και 12gb Vram(είπαμε μόνο με nvidia ασχολούμαστε/κράζουμε) προσπερνώντας το γεγονός ότι για το περιβόητο last of us, ακόμα και η futureproof 7900xt με τα 20gb δεν έπιανε 60fps αν δεν έπεφτε σε medium settings.

Οσο για την 6950xt που υποτίθεται ανταγωνιζόται την 3090ti(σύμφωνα με την ίδια την Amd), σε Amd sponsored παιχνίδι, χάνει ακόμα και από την 3080ti, και μετά απορούν ορισμένοι γιατί η τιμή της έφτασε σε επίπεδα 4070.

image.png.9dad23f3ffb2ad915e1972ebee6b0172.png

 

Ναι, βλέπω που πάει. Δεν σου αρέσει η επιλογή τους? Δικαίωμά σου, δικαίωμά τους. Μπορείς να μην ασχοληθείς πια με το κανάλι, μπορείς να κρίνεις ως εντελώς λανθασμένη τη λογική και τα αποτελέσματα, μπορείς ακόμα-ακόμα και να γελάς όλη την ώρα (όπως κάνουμε με το UserBM).

Επιλέγεις να τους βρίζεις. Κόσμο που δεν γνωρίζεις, κόσμο που δεν σου δημιουργεί το παραμικρό θέμα, απλά επειδή δεν σου κάθεται καλά η όποια επιλογή τους.

Τί να "προσπεράσω" από εκεί και πέρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το ''ζωάδια'' πάει στον συγκεκριμένο κόσμο που μετέτρεψε τον συγκεκριμένο σε Amd Unboxed και τρώει το κράξιμο που τρώει , σε σχέση με παλιότερα.

Ετσι προκύπτει και η πιο πρόσφατη απόφαση περί dlss2(κάτι που προφανώς εσένα δεν σε ενδιαφέρει σαν κάτοχος amd κάρτας....)

Κλασσικά τα προσπέρασες όλα αυτά.....

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Κάτι παρόμοιο είχα αναφέρει και παλιότερα και όλως τυχαίως οι πιο πολλοί το προσπέρασαν .

Ηταν τότε απασχολημενοι με τα κουτσά 8 και 12gb Vram(είπαμε μόνο με nvidia ασχολούμαστε/κράζουμε) προσπερνώντας το γεγονός ότι για το περιβόητο last of us, ακόμα και η futureproof 7900xt με τα 20gb δεν έπιανε 60fps αν δεν έπεφτε σε medium settings.

Οσο για την 6950xt που υποτίθεται ανταγωνιζόται την 3090ti(σύμφωνα με την ίδια την Amd), σε Amd sponsored παιχνίδι, χάνει ακόμα και από την 3080ti, και μετά απορούν ορισμένοι γιατί η τιμή της έφτασε σε επίπεδα 4070.

image.png.9dad23f3ffb2ad915e1972ebee6b0172.png

 

Όποιος θέλει vram πάει σε amd που την δίνει φτηνά, όποιος θέλει RT και δεν τον πειράζει να ρίξει τα textures σε μερικά παιχνίδια αν και όταν χρειαστεί πάει σε nvidia, όποιος θέλει και vram και RT αναγκαστικά πάει σε nvidια (4060ti 16gb, 4080 , 4090 κλπα). Απλά πράγματα, δεν ξέρω γιατί γεμίζουμε σελίδες :P 

5 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Επιλέγεις να τους βρίζεις. Κόσμο που δεν γνωρίζεις, κόσμο που δεν σου δημιουργεί το παραμικρό θέμα, απλά επειδή δεν σου κάθεται καλά η όποια επιλογή τους.

Τί να "προσπεράσω" από εκεί και πέρα?

Eυτυχώς που εμάς δεν μας βρίζουν που επιλέξαμε nvidia. Nvidiots μας αποκάλεσε ο havik (που είναι αντιικειμενικός έτσι, δεν είναι amdακιας :P ) ότι κάναμε πατάτα μας είπε ο άλλος 1 σελίδα πρίν. Γενικά normal πράαγματα. Aναρωτιέμαι μετά, στα amd θέματα γιατί διάολο δεν διαβάζω για κάρτες doa, πατάτες και amdidiots? Πραγματικά τι διάβολο συμβαίνει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Herald είπε

Mα λόγω των  1% το TLOU και το hogwarts ήταν unplayable με την 3070 και η κάρτα doa. Ε η 4070 έδωσε 900% boost σε αυτό το κομμάτι

μα συμφωνώ με αυτό... αυτά τα παιχνίδια προφανώς ζητάνε παραπάνω από 8gb vram να τρέξουν κομπλέ,  ο άλλος στο άλλο νήμα με έλεγε πρασινοφρουρό γιατί του έλεγα ok άμα ρήξεις κάνα setting με την 3070 στο harry potter δε χάλασε ο κόσμος μιλάμε παράλογα πράματα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Τί να "προσπεράσω" από εκεί και πέρα?

Spoiler

Που ακριβώς είπαμε ότι σχολίασα εγώ την όποια επιλογή αυτών που αναφέρεσαι?Α ναι πουθενά.

Που ακριβώς είπαμε εγώ έβρισα αυτούς τους οποίους αναφέρεσαι?Α ναι πάλι πουθενά(εκτός αν ο χαρακτηρισμός ζωάδι θεωρείται πλέον βρισιά).

Χαιρομαι πάντως συμφορουμίτη(για να κλείσει το off topic) που στο συγκεκριμένο θέμα και από όλα όσα γράφτηκαν, εσύ επέλεξες να πούμε για τους οπαδούς ενός τεχνολογικού καναλιού, και όχι πχ για την κριτική που δέχεται το συγκεκριμένο κανάλι που αφορά και τις κάρτες του θέματος. Οντως τι να προσπεράσεις.....

2 ώρες πριν, Tambas91 είπε

1)θέλω να πιστεύω ότι οι περισσότεροι δε κράζουν για να κράξουν... 

2)έχουμε? ποιοι έχουμε? είναι τεχνολογικό κανάλι άμα θες τον παρακολουθείς άμα δε θες τον προσπερνάς... εμενα μου αρέσουν τα βιντεάκια του ... τώρα αν πχ μου δείξει τα x νούμερα και κάποιος που έχει το hw εδώ μέσα μου πει δες εδώ εγώ βγάζω αλλα ε προφανώς θα πιστέψω τον άνθρωπο από το forum

1)Οχι αλίμονο. Γιαυτό η πλειοψηφία των σελίδων αφορούν τα ίδια και τα ίδια. Από ενδιαφέρον, όχι τίποτα άλλο.

2)Δεν ξέρω. Σχολιάσες στον πληθυντικο('να μας ενημερώσεις')  και σου απάντησα ανάλογα. Από εκει και πέρα, άλλο πράγμα έγραψα/ανέφερα, άλλη άσχετη απάντηση παίρνω, μιας και δεν έγραψα κάπου ότι αμφισβητώ τα νούμερα του.

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Fulgore είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Που ακριβώς είπαμε ότι σχολίασα εγώ την όποια επιλογή αυτών που αναφέρεσαι?Α ναι πουθενά.

Που ακριβώς είπαμε εγώ έβρισα αυτούς τους οποίους αναφέρεσαι?Α ναι πάλι πουθενά(εκτός αν ο χαρακτηρισμός ζωάδι θεωρείται πλέον βρισιά).

Χαιρομαι πάντως συμφορουμίτη(για να κλείσει το off topic) που στο συγκεκριμένο θέμα και από όλα όσα γράφτηκαν, εσύ επέλεξες να πούμε για τους οπαδούς ενός τεχνολογικού καναλιού, και όχι πχ για την κριτική που δέχεται το συγκεκριμένο κανάλι που αφορά και τις κάρτες του θέματος. Οντως τι να προσπεράσεις.....

1)Οχι αλίμονο. Γιαυτό η πλειοψηφία των σελίδων αφορούν τα ίδια και τα ίδια. Από ενδιαφέρον, όχι τίποτα άλλο.

2)Δεν ξέρω. Σχολιάσες στον πληθυντικο('να μας ενημερώσεις')  και σου απάντησα ανάλογα. Από εκει και πέρα, άλλο πράγμα έγραψα/ανέφερα, άλλη άσχετη απάντηση παίρνω, μιας και δεν έγραψα κάπου ότι αμφισβητώ τα νούμερα του.

 

αδερφέ πριν ο jen και ο optimus γράφανε εδώ για το ποσο παιχνιδάρα είναι το diablo ούτε καν πως τρέχει στις κάρτες αν εγώ απάνταγα που δε με ενδιαφέρει και ξέροντας τον blu ακόμα θα γράφαμε κατεβατά...το καταλαβαίνεις ότι όταν απαντάς σε κάθε τι που δε σου αρέσει γίνεσαι μέρος το προβλήματος που αναφέρεις? (όχι μονο εσύ μη το παίρνεις προσωπικά όπου εσύ βάλε τον κάθε ένα)

δε μιλάμε για κάτι που είναι fact ώστε να τον διορθώσεις πχ να σου πει κάποιος η 5700xt είναι καλύτερη κάρτα από την 4070ti μιλάμε για μια γενική γνώμη πχ δε μου αρέσουν οι τιμές στις κάρτες εκεί προσπέρασε και μη γίνεσαι μέρος του προβλήματος που κράζεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Herald είπε

Eυτυχώς που εμάς δεν μας βρίζουν που επιλέξαμε nvidia. Nvidiots μας αποκάλεσε ο havik (που είναι αντιικειμενικός έτσι, δεν είναι amdακιας :P ) ότι κάναμε πατάτα μας είπε ο άλλος 1 σελίδα πρίν. Γενικά normal πράαγματα. Aναρωτιέμαι μετά, στα amd θέματα γιατί διάολο δεν διαβάζω για κάρτες doa, πατάτες και amdidiots? Πραγματικά τι διάβολο συμβαίνει...

Δεν νομίζω όποιος διάλεξε/διαλέγει nvidia να μπαίνει στην κατηγορία "nvidiot", από τον οποιονδήποτε.

Δεν νομίζω, επιπλέον, να μπαίνει σε αυτή την κατηγορία ούτε καν όποιος υπερασπίζεται την αγορά του ή ακόμα και (κακώς κατ' εμέ) και την ίδια την πράσινη.

Έλα, το ξέρεις.

34 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Που ακριβώς είπαμε εγώ έβρισα αυτούς τους οποίους αναφέρεσαι?Α ναι πάλι πουθενά(εκτός αν ο χαρακτηρισμός ζωάδι θεωρείται πλέον βρισιά).

Για βγες μια βόλτα εκτός avatar και χαρακτήρισε κόσμο που δεν γνωρίζεστε "ζωάδι/α" να δω κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

αδερφέ πριν ο jen και ο optimus γράφανε εδώ για το ποσο παιχνιδάρα είναι το diablo ούτε καν πως τρέχει στις κάρτες αν εγώ απάνταγα που δε με ενδιαφέρει και ξέροντας τον blu ακόμα θα γράφαμε κατεβατά...το καταλαβαίνεις ότι όταν απαντάς σε κάθε τι που δε σου αρέσει γίνεσαι μέρος το προβλήματος που αναφέρεις? (όχι μονο εσύ μη το παίρνεις προσωπικά όπου εσύ βάλε τον κάθε ένα)

δε μιλάμε για κάτι που είναι fact ώστε να τον διορθώσεις πχ να σου πει κάποιος η 5700xt είναι καλύτερη κάρτα από την 4070ti μιλάμε για μια γενική γνώμη πχ δε μου αρέσουν οι τιμές στις κάρτες εκεί προσπέρασε και μη γίνεσαι μέρος του προβλήματος που κράζεις

Ουτε εμενα με ενδιαφερουν τα υπολοιπα Games αλλα δεν εγραψα σε κανεναν για το αν με εδιαφερει η οχι.
Το τοπικ ειναι για ολους δεν ειναι δικο μου η δικο σου.
Οποιος δεν ενδιαφερεται προσπερναει το ποστ ,φανταζομαι ολοι το ιδιο κανουμε.
Υπαρχουν αρκετοι εδω μεσα που τους ενδιαφερει το Diablo 4 και τη δεδομενη στιγμη που εστιασαμε σε αυτο ετρεχε Beta Test με Rewards.
Το πως τρεχει το ποσταρα αν ψαξεις στα ποστ.
Οπως ποσταρα και το Build και τα Benchmarks που αμφισβητησες.
Καθε φορα το προβλημα σου ειμαι εγω, καθε φορα θα με αμφισβητησεις, θα ειρωνευτείς ή θα με κατηγορησεις για κατι παρεα με τις γνωστες φατσουλες σε ολα τα ποστ.
Μπορει να διαφωνουμε αρκετοι εδω μεσα σε καποια θεματα αλλα κανενας δεν το παει επι προσωπικου.

 

Screenshot_1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικα benches συγκριση 6800xt/4070ti απο Chernobylite Enhanced Edition. Πανω screen 4070ti κατω 6800xt. 

 

3440x1440 Ray Tracing High Ολα Ultra + FSR Quality/DLSS Quality[73% μπροστα η 4070ti στα average]

Screenshot-1.png

Screenshot-1.png

3440x1440 Ray Tracing Medium Ολα Ultra + FSR Quality/DLSS Quality[52% μπροστα η 4070ti και αρκετο BN απο τον 5700xt στην 4070ti σε αρκετα σημεια ειχα 70-75% gpu usage]

Screenshot-2.png

Screenshot-2.png

3440x1440 Χωρις Ray Tracing Ολα Ultra χωρις FSR/DLSS[35% μπροστα η 4070ti και μονιμα 99% usage]

Screenshot-3.png

Screenshot-3.png

 

Και ενα τελευταιο με underclock ρυθμισεις 2550/0.910volt με ultra ray tracing ολα ultra με DLSS Quality

Screenshot-4.png

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Tambas91 είπε

 

Στην μια περίπτωση πρέπει να προσπεράσεις 4-5 σχόλια, στην άλλη πρέπει να προσπεράσεις κοντά 8 στα 10 σχόλια απο τις 1000+σελίδες σε κάθε γενιά καρτών(κοινώς να μην συμμετέχεις καθόλου.....) . 

Τελος στην 2ρη περίπτωση, επειδή υπάρχει κόσμος που κάνει παράπονα για αυτό, οφείλουν οι υπόλοιποι να το σεβαστούν. Δεν λέμε ''παιδιά προσπεράστε αν δεν σας αρέσει η κουβέντα πχ περί τιμών''.

6 ώρες πριν, Πέτρος είπε

 

Για να μην συνεχίσει άλλο το off topic για τους οπαδούς του συγκεκριμένου καναλιού, συμφωνούμε ότι διαφωνούμε, πάμε παρακάτω.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπουμε στην τηλεόραση τα αποτελέσματα που βλέπουμε, λογικής "να βγει ο καλός και όχι ο κακός Κουίσλινγκ", "το μη χείρον βέλτιστο" κλπ. και μετά αναρωτιούνται κάποιοι γιατί Jensen και Lisa φέρονται όπως φέρονται, ανεβάζοντας συνέχεια τιμές.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Ουτε εμενα με ενδιαφερουν τα υπολοιπα Games αλλα δεν εγραψα σε κανεναν για το αν με εδιαφερει η οχι.
Το τοπικ ειναι για ολους δεν ειναι δικο μου η δικο σου.
Οποιος δεν ενδιαφερεται προσπερναει το ποστ ,φανταζομαι ολοι το ιδιο κανουμε.
Υπαρχουν αρκετοι εδω μεσα που τους ενδιαφερει το Diablo 4 και τη δεδομενη στιγμη που εστιασαμε σε αυτο ετρεχε Beta Test με Rewards.
Το πως τρεχει το ποσταρα αν ψαξεις στα ποστ.
Οπως ποσταρα και το Build και τα Benchmarks που αμφισβητησες.
Καθε φορα το προβλημα σου ειμαι εγω, καθε φορα θα με αμφισβητησεις, θα ειρωνευτείς ή θα με κατηγορησεις για κατι παρεα με τις γνωστες φατσουλες σε ολα τα ποστ.
Μπορει να διαφωνουμε αρκετοι εδω μεσα σε καποια θεματα αλλα κανενας δεν το παει επι προσωπικου.

 

Screenshot_1.jpg

δε το έγραψα για να στην πω... είναι το επιχείρημα μου στον φίλο ότι παρόλο που εμενα δε με ενδιαφέρει το παιχνίδι δεν γκρίνιαξα γιατί γράφετε εδώ και όχι στο θέμα του diablo, καλά κάνατε και γράψατε εγώ προσπέρασα και όλα καλά ούτε σε αμφισβήτησα ούτε σε ειρωνεύτηκα

jen σε λέω για πλακα μη παρεξήγησε :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tambas91 είπε

δε το έγραψα για να στην πω... είναι το επιχείρημα μου στον φίλο ότι παρόλο που εμενα δε με ενδιαφέρει το παιχνίδι δεν γκρίνιαξα γιατί γράφετε εδώ και όχι στο θέμα του diablo, καλά κάνατε και γράψατε εγώ προσπέρασα και όλα καλά ούτε σε αμφισβήτησα ούτε σε ειρωνεύτηκα

jen σε λέω για πλακα μη παρεξήγησε :P 

Δεν με ενοχλει το Jen αλλωστε δεν ειναι η πρωτη φορα και εγω στον χαβαλε σε ειχα γραψει Ταμπακη καποια στιγμη.
Το προβλημα ξεκιναει οταν ασχολεισαι(οπως και αλλοι) με τον BlurayMovies και οχι με αυτα που γραφει ο Bluraymovies.
Δεν ειναι η πρωτη ουτε η τελευταια φορα που γραφονται εδω μεσα για Games και το θεωρω πιο σημαντικο για καποιον που θα μπει εδω να διαβασει για τις 4000 απο το να διαβαζει τι specs θα ηθελε o Mπαμπης ο Σουγιας για τη 4070,σε τι τιμη θα ηθελε να τη παρει για να ειναι η καλυτερη αγορα της 10ετιας ή γιατι η 6950xωψ εχει 16gb Vram.
 

Στις 20/5/2023 στις 8:40 ΜΜ, Tambas91 είπε

παντως θα έχει ενδιαφέρον να φτιαχτεί ένα μόνο για owners θέλω να δω ποιοι θα γράφουν και τι…. Μόνο ο arkin ανεβάζει κάνα bench που και που άλλοι μιλάνε για τιμές άλλοι για Diablo περιμένω να είσαι εκεί ενεργό μέλος να μας ενημερώνεις 🙂

5 ώρες πριν, Tambas91 είπε

ο jen και ο optimus γράφανε εδώ για το ποσο παιχνιδάρα είναι το diablo ούτε καν πως τρέχει στις κάρτες αν εγώ απάνταγα που δε με ενδιαφέρει και ξέροντας τον blu ακόμα θα γράφαμε κατεβατά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Δεν με ενοχλει το Jen αλλωστε δεν ειναι η πρωτη φορα και εγω στον χαβαλε σε ειχα γραψει Ταμπακη καποια στιγμη.
Το προβλημα ξεκιναει οταν ασχολεισαι(οπως και αλλοι) με τον BlurayMovies και οχι με αυτα που γραφει ο Bluraymovies.
Δεν ειναι η πρωτη ουτε η τελευταια φορα που γραφονται εδω μεσα για Games και το θεωρω πιο σημαντικο για καποιον που θα μπει εδω να διαβασει για τις 4000 απο το να διαβαζει τι specs θα ηθελε o Mπαμπης ο Σουγιας για τη 4070,σε τι τιμη θα ηθελε να τη παρει για να ειναι η καλυτερη αγορα της 10ετιας ή γιατι η 6950xωψ εχει 16gb Vram.
 

σε ανέφερα επειδή είχες γράψει εσύ όπως ανέφερα και τον optimus δεν ήταν προσωπικό το συγκεκριμένο και στο λέω πάλι δε διαφωνώ κάπου καλά έκανες και έγραψες ίσως το παρεξήγησες λόγο του γραπτού λόγου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...