Προς το περιεχόμενο

Πρόταση για εκτυπωτή με σαρωτη.


monoxromos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας και χρόνια πολλά.

Θα ήθελα να βρώ έναν εκτυπωτή κατά το δυνατό με μικρό  όγκο.

Βρήκα βέβαια καποια μοντέλα της HP σαν αυτό HP LaserJet Pro MFP M130nw αλλά βλέπω οτι έχει και fax και γνωρίζετε οτι τα FAX έχουν πλεον καταργηθεί άρα να ειναι εκτυπωτής laser μονοχρωμος και σαρωτής,το wifi δεν το θεωρώ απαραίτητο αλλά αν υπάρχει υποχρεωτικά ας το έχει...

Σας ευχαριστω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι της παλαιάς σχολής και δεν με ενδιαφέρει τόσο αν έχει ή όχι καθώς έχω μάθει/συνηθίσει οι συσκευές να συνδέονται με καλώδια :D 

Έχω και έναν wifi στο σπίτι τον οποίο χρησιμοποιεί συνέχεια η κόρη μου η οποία νομίζει ότι όλα γίνονται αυτόματα και ασυρματα (και καλά κάνει ... )

Αν η διαφορά τιμής είναι μικρή πάρε με Wifi , θα τυπώνεις από όλες τις συσκευές σου στο λεπτό... η τεχνολογία προχωρά ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και είναι χρήσιμο το WiFi αν είσαι από τα άτομα που έχουν περιορίσει σημαντικά την χρήση Η/Υ και πλέον σερφαρεις από το smartphone, αλλά ακόμα και να μην συμβαίνει αυτό, για εμένα είναι πλεονέκτημα να μπορώ να βάλω τον εκτυπωτή σε ένα σημείο οποιοδηποτε και όχι δίπλα από τον υπολογιστή που μπορεί να υπάρχει θέμα χώρου και μπλέξιμο με πολλα καλώδια, τωρα αν θες να σκαναρεις τίποτα και δεν επιθυμείς την λειτουργία αποστολής σε email που υπάρχει σε κάποια μοντέλα βάζεις ένα μακρύ USB μέχρι τα 5 μέτρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ Γιαυτο παραγγειλα τελικα το ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΗΜΑ HP LASERJET PRO MFP M130NW G3Q58A WIFI.

Εχει και πολύ καλες κριτικες,όσες ειναι πραγματικές!

Ευχαριστω Καλή Χρονια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...