Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, vasilhsstr είπε

μόλις μίλησα με Ήρων και αφού μου είπε

ότι και σου είπαν δεν ισχύει , στείλε email και αν σε πάρουν τηλ το κλείνεις

Τωρα , για αλλαγή πάροχου σίγουρα η αλλαγή γίνεται μόνο αν δώσει το οκ η ΕΔΑ και γίνει μέτρηση (πολλές φορές δέχονται τη φωτό που στέλνετε στον πάροχο για την αίτηση)

Τώρα αν γίνει η αλλαγή μόνο μετά τη μέτρηση της ΕΔΑ , ή αν σπάσουν αναλογικά την κατανάλωση άγνωστο , άσχετα τι σας λένε στα τηλέφωνα

Απλά προσοχή με τον Ηρων μιας και ακόμα μια φορά έδειξε το μεγαλείο του (και αναρωτιώμουν πως δεν έσφαζε όπως συνήθως τους 2-3 προηγούμενους μήνες)

Καλό είναι να ζαλίσετε τη ΡΑΕ για το απο που προκύπτει η αρχική εξωπραγματική χρέωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτος παρθενικός λογαριασμούς φυσικού αερίου ΔΕΗ my gas benefit

Δύο μήνες πάγιο:9,5€

5 m - 68 KW (με τιμή 0.0039):10€

+ΦΠΑ 

Σύνολο 21€...

Είχα πίστωση 50€ λόγω ΔΕΗ..

Άργησαν από 5.9 έως 31.10 αλλά δεν το λες και άσχημα!!! (Εκκαθαριστικός)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νοικιάζω ένα σπίτι και έκανα αίτημα να μου κάνουν επανσύνδεση το φυσικό αεριο στην πρωτεργια και ακόμα τπτ, πόσο χρόνο χρειάζεται; 

Επεξ/σία από koystado
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, koystado είπε

Νοικιάζω ένα σπίτι και έκανα αίτημα να μου κάνουν επανσύνδεση το φυσικό αεριο στην πρωτεργια και ακόμα τπτ, πόσο χρόνο χρειάζεται; 

μιλάς με ΕΔΑ/ΔΕΔΑ ανάλογα το που είσαι αρχικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις πήγα Ηρων φυσικό αέριο τον Νοέμβρη έβγαλε τώρα το νέο max home με χαμηλοτερη χρεωση. Τι ειναι αυτοι ρε...

Θεωρείτε ότι το gas control της ΔΕΗ με σταθερη χρεωση είναι καλυτερο με οριζοντα τον χειμωνα;

Επεξ/σία από hellojim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, hellojim είπε

Θεωρείτε ότι το gas control της ΔΕΗ με σταθερη χρεωση είναι καλυτερο με οριζοντα τον χειμωνα;

θεωρείς οτι το TTF θα ανέβει ή θα κατέβει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ πως θα ανεβεί αλλά δεν μπορώ να ξέρω ποσο. Αν είχα τέτοια διόραση θα έπαιζα και χρηματιστήριο :P

Αρχικά θα πάρω τηλεφωνο να αλλάξω να με βάλουν στο νέο max home και θα το σκεφτω για το σταθερο σε δευτερο χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η λογικη λεέι οτι : Ότι εχει ζητηση ανεβαινει.... Νομος!!!! (κοιταξε τι γινεται με Ελαιολαδο )

Περσι οσοι ειχαν ΦΑ ακουω οι τιμες ηταν στον θεο!!! Δεν ειχα ποτε ΦΑ και ειμαι σε διευρευνητικη ακομη κατασταση αν και το GAS Control μου φαινεται για Β. Ελλαδα που ειμαι μια χαρΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ισχυει αυτο με την ζητηση. ΔΕΙΤΕ τι γινετε στο πετρελαιο που υποτειθεται οτι συμφωνησαν μειωση παραγωγης: επεσαν οι τιμες. Τι πολεμοι και τι μειωσεις παραγωγης..

ευτυχως δεν επενδυσαμε στο USO :D -9,8% σε ενα μηνα και τιμη Ιουλιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...