Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, korakios είπε

Σε άλλα νέα , δεν δάγκωσε ο Ηρών , φυσικά το ΤΤΦα που βάζει είναι ότι να'ναι με 0,063 αλλά οι τελικές μένουν

0,045005834 (και 0,038081860 στο double) για Νοέμβριο . ( @ekrepali)

Που το βρήκες, το αναρτήσανε πουθενα?

Ψαχνω να το βρω και δεν μπορώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, johnnyman είπε

Καλημέρα παιδιά.

Λέτε να πιάσανε κοτσους με το gas control??

 

Screenshot_20231114_120220_Samsung Internet.jpg

Ακόμη και με αυτό το ttf καλά βγαίνει το gas control (αν μείνει στα ίδια όταν πιάσουν τα πιο γερά κρύα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
24 minutes ago, The_Judas said:

(αν μείνει στα ίδια όταν πιάσουν τα πιο γερά κρύα).

Αυτό είναι το θέμα.

Επιπλέον, ξαναπηγαίνουμε σε κατάστημα και το αλλάζουμε σε Benefit όποτε θέλουμε. 😛

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Thresh είπε

Αυτό είναι το θέμα.

Επιπλέον, ξαναπηγαίνουμε σε κατάστημα και το αλλάζουμε σε Benefit όποτε θέλουμε. 😛

Δεν έχεις πέναλτι εάν ξανά αλλάξεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
11 minutes ago, johnnyman said:

Δεν έχεις πέναλτι εάν ξανά αλλάξεις?

Τον Φεβρουάριο του 2020 ξεκίνησα από Benefit (24μηνο), τον Σεπτέμβριο του 2021 πήγα στο 12μηνο Control (0.020), τον Αύγουστο του 2022 πήγα στο επόμενο 12μηνο Control (0.125), τον Φεβρουάριο του 2023 ξαναπήγα στο 24μηνο Benefit και τον Οκτώβριο του 2023 πάλι στο νέο 12μηνο Control (0.050).

Ούτε μια φορά δεν είχα πέναλτι. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, skantsos είπε

Που το βρήκες, το αναρτήσανε πουθενα?

Ψαχνω να το βρω και δεν μπορώ

ναι , στο site του προγράμματος είναι , πάτα στο "Τιμές δείκτη ΤΤΦα"

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/11/2023 στις 1:56 ΜΜ, Thresh είπε

Τον Φεβρουάριο του 2020 ξεκίνησα από Benefit (24μηνο), τον Σεπτέμβριο του 2021 πήγα στο 12μηνο Control (0.020), τον Αύγουστο του 2022 πήγα στο επόμενο 12μηνο Control (0.125), τον Φεβρουάριο του 2023 ξαναπήγα στο 24μηνο Benefit και τον Οκτώβριο του 2023 πάλι στο νέο 12μηνο Control (0.050).

Ούτε μια φορά δεν είχα πέναλτι. 

Αυτές ήταν τιμές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/11/2023 στις 8:56 ΠΜ, apouxereis είπε

Και το ερώτημα παραμένει...γιατί κάποιος να προτιμήσει ένα πρόγραμμα με άγνωστη τιμή προμήθειας???

επειδη ειναι αοριστου χρονου. Φευγουμε οποτε γουσταρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο 45 - 47 το TFF  που παιζει το τελευταιο 20ημερο το control συμφερει λογο οτι ειναι ιδια η τιμη αλλα προσφερει σιγουρια για μελλοντικα κρυα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΕΔΑ ΘΕΣΣ δεν απαντάει σε mail, δε σηκώνει τηλέφωνα... μιλάμε για ολική διάλυση. Έχουν συγχωνευτεί ΕΔΑ ΘΕΣΣ και ΕΔΑ Αττικής υπό την ΔΕΔΑ, ένας θεός ξέρει πότε κι αν θα μπούνε σε μια σειρά.

Κι έχω πρόβλημα διότι κλασικά η ΔΕΗ δε ξέρει αν έχει ολοκληρωθεί η αλλαγή όχι, και μέχρι να γίνει συστεμικη ενημέρωση μπορεί ο ΗΡΩΝ να μου βγάζει έναντι ανελέητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Η ΕΔΑ ΘΕΣΣ δεν απαντάει σε mail, δε σηκώνει τηλέφωνα... μιλάμε για ολική διάλυση. Έχουν συγχωνευτεί ΕΔΑ ΘΕΣΣ και ΕΔΑ Αττικής υπό την ΔΕΔΑ, ένας θεός ξέρει πότε κι αν θα μπούνε σε μια σειρά.

Κι έχω πρόβλημα διότι κλασικά η ΔΕΗ δε ξέρει αν έχει ολοκληρωθεί η αλλαγή όχι, και μέχρι να γίνει συστεμικη ενημέρωση μπορεί ο ΗΡΩΝ να μου βγάζει έναντι ανελέητα.

Στείλε στην ΔΕΔΑ email,πάντα απαντάνε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, tollisth said:

Στείλε στην ΔΕΔΑ email,πάντα απαντάνε 

Έστειλα στο [email protected] κι όντως το προώθησαν γρήγορα στην ΕΔΑ ΘΕΣΣ, με πήρανε τηλέφωνο από Λάρισα.

Έχει ολοκληρωθεί η αλλαγή στις 7/11, έχει σταλεί ενημέρωση στους παρόχους αλλά η ΔΕΗ κλασικά πετάει χαρταετό.

Ζήτησα να μου σταλεί βεβαίωση, κι επίσης η εκπρόσωπος θα τηλεφωνήσει στη ΔΕΗ για να δει για ποιο λόγο δεν έχουν ενημερωθεί συστεμικά... καλή τύχη της εύχομαι. 😄

edit: Mε κάλεσαν απ'τη ΔΕΗ της Λάρισας (!), ... να μου πούνε ότι ενημερώθηκαν απ'την ΕΔΑ ΘΕΣΣ, κι αν θέλω να λάβω λογαριασμό για 1 μέρα καθώς μετά την αλλαγή παρόχου με τη φωτογραφική ένδειξη ακολούθησε και η προγραμματισμένη επιτόπια. Εννοείται λέω, βγάλτε λογαριασμό... να φανώ και πελάτης στο ebill, διαφορετικά καλά Χριστούγεννα.

Τι τρελό κι αυτό πάντως... η εκπρόσωπος της ΕΔΑ ΘΕΣΣ αντί να ενημερώσει τα κεντρικά της ΔΕΗ, επικοινώνησε με το τοπικό κατάστημα της ΔΕΗ στη Λάρισα... και θα αναλάβουν εκείνοι να εκδωθεί ο λογαριασμός; Ελλάδα 2.0.

Επεξ/σία από ekrepali
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/11/2023 στις 1:45 ΜΜ, Thresh είπε

Αυτό είναι το θέμα.

Επιπλέον, ξαναπηγαίνουμε σε κατάστημα και το αλλάζουμε σε Benefit όποτε θέλουμε. 😛

Τι είναι το benefit?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...