Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 hours ago, Mule206 said:

Το γνωρίζω αυτό αλλά στα δικαιολογητικά τους ζητάνε φώτο. 

Εμένα δε μου είχαν ζητήσει όταν είχα κάνει τηλεφωνικά την αλλαγή παρόχου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, nikos121 είπε

Δεν εχουν ολοι μονο θερμανση και ΖΝΧ

Η πλειοψηφία όμως είναι.

και η Ζενίθ το ίδιο έκανε για παράδειγμα. Ο καθένας επιλέγει ότι τον βολεύει. 

Αλλους τους βολεύει η μηνιαία πληρωμή άλλους όχι. Για μένα δεν είναι και τόσο φλέγον ζήτημα.

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, The_Judas είπε

Η πλειοψηφία όμως είναι.

και η Ζενίθ το ίδιο έκανε για παράδειγμα. Ο καθένας επιλέγει ότι τον βολεύει. 

Αλλους τους βολεύει η μηνιαία πληρωμή άλλους όχι. Για μένα δεν είναι και τόσο φλέγον ζήτημα.

Το θέμα δεν είναι το ποσό αλλά η μη έκδοση,είμαι στην ΔΕΗ 18 μήνες και εχω πάρει 3 λογαριασμούς ενώ έπρεπε να ήταν 18, επίσης στον προηγούμενο παροχο που ήμουν ένα χρόνο πριν την ΔΕΗ είχα κάθε μηνά λογαριασμό,δυο φορες η ΔΕΔΑ με ενημέρωσε αυτό που έγραψα ποιο πισω οπότε καταλαβαινεις το θέμα το εχει καθαρά η ΔΕΗ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@atrias ενεργοποιήθηκε η σύμβαση σε μένα χθες το βράδυ. Μου στείλανε και τη σύμβαση 8 φορές

😁 Στον πατέρα μου που ειναι αλλαγή παρόχου απο Ζενίθ αναμένω ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 minutes ago, kosmasgr said:

@atrias ενεργοποιήθηκε η σύμβαση σε μένα χθες το βράδυ. Μου στείλανε και τη σύμβαση 8 φορές

😁

Μάλλον έπαιζε η καθαρίστρια ναρκαλιευτή στα windows 95.💣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler
19 λεπτά πριν, nikosbt είπε

55 σημερα το ttf καλα παμε..

υποτίθεται οτι είναι γεμάτες οι αποθήκες και επίσης παίρνουμε πλέον φουλ πάμφηνο LNG απο Ρωσία , τραγική κατάσταση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, korakios είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

υποτίθεται οτι είναι γεμάτες οι αποθήκες και επίσης παίρνουμε πλέον φουλ πάμφηνο LNG απο Ρωσία , τραγική κατάσταση

ευκαιρια ψαχνουν.. και μαλλον την βρηκαν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φετος περιμενα το αεριο να κινειται 0,02-0,03. Τραγικη και γελοια κατασταση οπως σωστα λετε. Στο ιδιο εργο θεατες να φουσκωνουν τις τιμες χωρις πραγματικο λογο. Αι να χαθειτε.

Αναγκαστικα πηρα κι εγω κι εκανα αιτηση Control σημερα με βαρια καρδια. Περιμενω απλα τους ορους Δευτερα-Τριτη στο μειλ. 50αρι γιοκ. Αντε και του χρονου βλεπουμε παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 11/10/2023 στις 5:23 ΜΜ, niaou13 είπε

Αυτό εδώ δεν προβλέπει την τιμή του ttf; απ ότι βλέπω θα ανέβει άρα δεν αξίζει;

Επίσης αν κάποιος φύγει νωρίτερα απ' το πρόγραμμα με βάση τους όρους λέει ότι "Ο Πελάτης δεσμεύεται για 12μηνη παραμονή στο πρόγραμμα. Σε περίπτωση καταγγελίας της Σύμβασης πριν από τη συμπλήρωση της διάρκειας των δώδεκα (12) μηνών, ο Πελάτης επιβαρύνεται με Τέλος Πρόωρης Αποχώρησης (ΤΠΑ), για το χρονικό διάστημα της συμπλήρωσης των δώδεκα (12) μηνών,  ως εξής: o πριν τη συμπλήρωση 3-μήνου, ΤΠΑ = 80,00 € o πριν τη συμπλήρωση 6-μήνου, ΤΠΑ = 60,00 € o πριν τη συμπλήρωση 9-μήνου, ΤΠΑ = 50,00€ " 

Screenshot_2023-10-11-17-20-35-723_com.android.chrome.jpg

Σήμερα ...

ttf.jpg

Επεξ/σία από Ringo106
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 minutes ago, petrox21 said:

Φετος περιμενα το αεριο να κινειται 0,02-0,03. Τραγικη και γελοια κατασταση οπως σωστα λετε. Στο ιδιο εργο θεατες να φουσκωνουν τις τιμες χωρις πραγματικο λογο. Αι να χαθειτε.

Αναγκαστικα πηρα κι εγω κι εκανα αιτηση Control σημερα με βαρια καρδια. Περιμενω απλα τους ορους Δευτερα-Τριτη στο μειλ. 50αρι γιοκ. Αντε και του χρονου βλεπουμε παλι.

αυτό πάλι με το 50αρι που άλλοι το πήραν και άλλοι όχι.....τι κάνουν κλήρωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, tollisth είπε

Το θέμα δεν είναι το ποσό αλλά η μη έκδοση,είμαι στην ΔΕΗ 18 μήνες και εχω πάρει 3 λογαριασμούς ενώ έπρεπε να ήταν 18, επίσης στον προηγούμενο παροχο που ήμουν ένα χρόνο πριν την ΔΕΗ είχα κάθε μηνά λογαριασμό,δυο φορες η ΔΕΔΑ με ενημέρωσε αυτό που έγραψα ποιο πισω οπότε καταλαβαινεις το θέμα το εχει καθαρά η ΔΕΗ 

Είμαι 3 χρόνια στην ΔΕΗ, αν εξαιρέσεις την περίοδο που δεν έστελνε καθόλου, στελνει λογαριασμό κάθε δυο μήνες. Όχι κάθε έναν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Karanikolis είπε

Είμαι 3 χρόνια στην ΔΕΗ, αν εξαιρέσεις την περίοδο που δεν έστελνε καθόλου, στελνει λογαριασμό κάθε δυο μήνες. Όχι κάθε έναν. 

μήπως έχεις τηλεμέτρηση ? Υποτίθεται οτι η ΔΕΗ στέλνει μετά απο μέτρηση της ΕΔΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Karanikolis είπε

Είμαι 3 χρόνια στην ΔΕΗ, αν εξαιρέσεις την περίοδο που δεν έστελνε καθόλου, στελνει λογαριασμό κάθε δυο μήνες. Όχι κάθε έναν. 

Ο πρώτος λογαριασμος από την ΔΕΗ μου ήρθε μετα από ένα μηνά Απρίλιο ξεκίνησα Μάιο πηρα λογαριασμο  και μετα ξεκίνησε το χάος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, kosmasgr said:

@atrias ενεργοποιήθηκε η σύμβαση σε μένα χθες το βράδυ. Μου στείλανε και τη σύμβαση 8 φορές

😁 Στον πατέρα μου που ειναι αλλαγή παρόχου απο Ζενίθ αναμένω ακόμα.

κι εμένα χτες βράδυ την ενεργοποίησαν!

θα είμασταν στην ίδια "παρτίδα" φαίνεται! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...