Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, marmagia είπε

Πολύ σωστός! Χθες δεν είχε βγει σε μένα, βγήκε σήμερα και υπέθεσα ημερομηνία έκδοσης λογαριασμου σημερινή 

Σε εμένα δυστυχώς όσο και να αλλάζω τον αριθμό της ημέρας στην ημερομηνία, μου εμφανίζει το λογότυπο μεν της Δεη αλλά με το μήνυμα ¨Συνέβη προσωρινό σφάλμα κτλ..."

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ολους σας βγηκε λογαριασμος απο την δεη? εγω εκανα αλλαγη πριν κανα μηνα απο control σε benefit και δεν εχει βγει λογαριασμος, ελπιζω να μην τους εκαψα τα τελευταια εγκεφαλικα κυτταρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, marmagia είπε

απλα δεν θυμαμαι που βαζω την ημερομηνια και το αριθμο παροχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα χχχχχ βάζω τον λογαριασμό συμβολαίου. Στο 20230425 βάζω την ημερομηνία έκδοσης του λογαριασμού όπως το γράφει στο  ebill (ΕΤΟΣ/ΜΗΝΑΣ/ΗΜΕΡΑ). Ανοίγω μία καρτέλα και κάνω login στο ebill και ανοίγω και δεύτερη όπου γκουγκλάρω τo παρακάτω προσαρμοσμένο (αρ. συμβολαίου και ημερομηνία):

https://mydei.dei.gr/umbraco/surface/accountsurface/getbill?ca=ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ&dt=20230425&currentPageId=17177

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

βγηκε ο λογαριασμος σημερα,αλλα μου φαινονται πολλα.ειναι με το προγραμμα της δεη gas control και το ειχαμε αναμενο στους 19βαθμους σταθερα.

βλεπετε κανενα λαθος?

 

fisiko aerio.jpg

Επεξ/σία από gponiris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα,

επιτέλους εκδόθηκε και ο δικός μου λογαριασμός ΑΕΡΙΟΥ ΔΕΗ και είναι και διαθέσιμος στο mydei. Εννοείται ένας λογαριασμός από αρχές Νοεμβρίου μέχρι τέλη Μαρτίου, με ημερομηνία εξόφλησης του συνολικού ποσού στα μέσα Μαιου. 

Έχω το προηγούμενο gas benefit που ίσχυε μέχρι Οκτώβριο του 22 (ttf +0,04 και έκπτωση 30%, πάγιο 5). 

ΠΡΟΣΟΧΗ: Δεν μου αφαίρεσαν την έκπτωση 30%. Θα κάνω αμφισβήτηση του λογαριασμού φυσικά και βλέπουμε.

 

Επεξ/σία από sokri_m
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...