Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
5 minutes ago, skiabox said:

200 ευρώ μου ήρθε ο λογαριασμός φυσικού αερίου.

Νομίζω είναι φυσιολογικό το νούμερο.

Πόσες kwh?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...ποια η άποψη σας για το φυσικό αέριο Αττικής γ τις τιμές που δίνει και για το -20% προμήθειας...είναι κρατική λέει κ δίνει καλύτερες τιμές από ΔΕΗ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Amlet είπε

Απαντηση απο το Συνήγορο του Καταναλωτή, ασχετα που εκανα καταγγελια για την ΔΕΗ. Οποτε αν καταλαβα καλα δεν γινεται τιποτα... Με βλεπω να παω ΕΛΙΝ και να πληρωνω 80 ευρω για να σπασω το gasControl με τα 0.125

depa.pdf 834.81 kB · 24 downloads

Την απάντηση της ΔΕΠΑ ανέβασες. Ο ΣτΚ τι απάντησε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Billar990repl είπε

Καλησπέρα...ποια η άποψη σας για το φυσικό αέριο Αττικής γ τις τιμές που δίνει και για το -20% προμήθειας..

Η23 κελί του excel

3 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Την απάντηση της ΔΕΠΑ ανέβασες. Ο ΣτΚ τι απάντησε;

δεν είναι απάντηση της ΔΕΠΑ ,επιστολές προς τη Ζενίθ είναι (ούτε καν προς τη ΔΕΗ)  😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/3/2023 στις 2:44 ΜΜ, tsaltinho είπε

Τον Απριλιο  η τιμη θα ειναι πιο χαμηλα απο το gas control που ειχες τωρα, που σημαινει οτι παροτι εχεις καψει με τιμη 0,05, αυτοι θα σου μοιρασουν τις KW και στον Απριλιο, οποτε θα πληρωσεις λιγοτερα λεφτα.

Και παραπονιεσαι ?

Οποτε με συμφερει να μεινω benefit χωρις αιτηση και να φυγω σε καποιο αλλο παροχο απο Οκτωβρη χωρις ποινη αποχωρησης.Που βλεπεις την τιμη του Απριλιου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, gponiris είπε

Οποτε με συμφερει να μεινω benefit χωρις αιτηση και να φυγω σε καποιο αλλο παροχο απο Οκτωβρη χωρις ποινη αποχωρησης.Που βλεπεις την τιμη του Απριλιου?

https://www.eex.com/en/market-data/natural-gas/indices#{"snippetpicker"%3A"937"}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα κ καλη εβδομαδα. εχω παροχο την watt&volt (black friday μεταφερθηκα).επισυναπτω φωτο του τελευταιου λογαριασμου που εκδοθηκε εναντι.δεν εχει γινει λαθος απο εδα (εχω κλειδι και ελεγχω).ποια η γνωμη σας να παραμεινω ή όχι? εχω τσεκαρει και το αρχειο του korakiou. 

image.png.a87192ba0d064e9cf095993830c27ade.png

και ο προηγουμενος

image.png.bafb6611ad9956a8821bbb03cba975bf.png

και οι ενδειξεις. δεν μου ανοιγει απο εδα να βαλω εγω καταχωρηση.

image.png.f6318694e2972fe5af015d9f3a9642c5.png

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και παλι

ηθελα να ρωτησω επειδη δεν μου απαντηθηκε ειδα το εξελακι αλλα δεν ξερω αν κανω καποιο λαθος

επειδη προκειται να βαλω και δεν θελω μετα να το μετανιωσω........

Ενασ οικονομικος παροχοσ αεριου ποιος θα ηταν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, μπορείτε να μου πείτε λιγάκι πώς δουλεύει αυτό με την καμπύλη κατανάλωσης ανά μήνα; Γιατί μου βγάζει για Οκτώβριο του 22 ένα πολύ χαμηλό ποσοστό κατανάλωσης ενώ τις προηγούμενες χρονιές είναι αρκετά αυξημένο.  Έχω ανοίξει πόλεμο με την ΖΕΝΙΘ και ψάχνω να βρω το δίκιο μου..

ΥΓ.. έλαβα κι εγώ τις περιβόητες επιστολές για την "εσωτερική επικοινωνία" που είχαν με ΔΕΠΑ για το διάστημα ΟΚΤ-ΔΕΚ/2022  και ένα έγγραφο περί επιδοτήσεων ΤΕΜ και ΔΕΠΑ που όμως η τιμή της ΔΕΠΑ δεν συμφωνεί με τις τιμές που έχουν χιλιοειπωθεί στο site και σε διάφορα site.. 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...