Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ας βγουν σε 12 άντε σε 22 άντε το πολύ σε 32......παραπάνω μην κάνουν!
Όπως και να είναι θα αργήσουμε να ξεμπερδέψουμε μαζί τους όποτε και αν βγουν
Σε δουλειά να βρισκόμαστε δλδ

Εγώ πάντως από 1/2 είμαι πελάτης της ελιν & βλέποντας και κάνοντας στη πορεία....

Επεξ/σία από itmaster99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα πάλι γιατί όλη αυτή η καθυστέρηση μου κάνει ότι κρύβεται κάτι από πίσω κι ότι δεν είναι απλά ανικανότητα, αλλαγή λογισμικού και ότι άλλο λέγεται?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kalliforlife είπε

Εμένα πάλι γιατί όλη αυτή η καθυστέρηση μου κάνει ότι κρύβεται κάτι από πίσω κι ότι δεν είναι απλά ανικανότητα, αλλαγή λογισμικού και ότι άλλο λέγεται?

Για πες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοράκιε νομίζω πήγες Ελιν ?

Ειμαι στο myhome gas control και ψάχνω να φύγω.

Υπολογίζω οτι το ΗΡΩΝ  GAS HOME FLEX με 35% δώρο

ειναι καλύτερο απο Ελιν ?  κάνω κάποιο λάθος ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, dasnowy είπε

Ήρων Flex τιμές Φεβρουαρίου 2023

Gas: 0,099860227/kwh

Double: 0,084497115/kwh

για πολύ δούλεμα μιλάμε , βάλανε ΤΤΦα 0,147631119 , κλασσικός Ήρωνας , τουλάχιστον βγάλανε "νωρίς" τις τιμές

31 λεπτά πριν, gtkminsomnia είπε

Κοράκιε νομίζω πήγες Ελιν ?

δεν ξέρω αν μπήκα , θα στείλω email να δω αν ολοκληρώθηκε

31 λεπτά πριν, gtkminsomnia είπε

Υπολογίζω οτι το ΗΡΩΝ  GAS HOME FLEX με 35% δώρο

ειναι καλύτερο απο Ελιν ?  κάνω κάποιο λάθος ?

άγνωστο αν είναι καλύτερο ή χειρότερο μιας και το Flex έχει άγνωστη τιμή προμήθειας βαπτιζόμενη ΤΤΦα , δες το ιστορικό κάτω χαμηλά στο excel και κρίνε μόνος σου σε σχέση με το TTF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, korakios είπε

.... μιας και το Flex έχει άγνωστη τιμή προμήθειας βαπτιζόμενη ΤΤΦα , δες το ιστορικό κάτω χαμηλά στο excel και κρίνε μόνος σου σε σχέση με το TTF

Για αυτο το ιστορικό ΤΤΦα, στο excel σου Κ, υπάρχει κάποιο λινκ? που το βρίσκει κανείς στο site της ΗΡΩΝ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, gtkminsomnia said:

Για αυτο το ιστορικό ΤΤΦα, στο excel σου Κ, υπάρχει κάποιο λινκ? που το βρίσκει κανείς στο site της ΗΡΩΝ ?

https://www.heron.gr/media/c5qh5llr/ttφα-αυτονομίες_v4.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eκανα την αλλαγή μέσα σε 5' σε κατάστημα της ΔΕΗ από gas control 0,125 σε benefit ,στο online εμφανιστηκε αμέσως η αλλαγή ......για να δούμε . . . . .

Επεξ/σία από paiktaras69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 1 εβδομαδα που ληγει το 0.05 της ΔΕΗ, σε ποιο προγραμμα θα με πεταξουν αν δεν κανω κατι? Βλεπω ενα και μοναδικο στο site τους, το οποιο ομως εχεις 24μηνη δεσμευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, paiktaras69 είπε

Eκανα την αλλαγή μέσα σε 5' σε κατάστημα της ΔΕΗ από gas control 0,125 σε benefit ,στο online εμφανιστηκε αμέσως η αλλαγή ......για να δούμε . . . . .

Το ίδιο, μπήκα και έχει ήδη ενεργοποιηθεί. Θα πάρουμε και το 50ρικο;

Επεξ/σία από kirileman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, basilisal είπε

Καλημέρα, έχω συμβόλαιο στην ΗΡΩΝ πρόγραμμα Double Home FX*. Η τιμή που έχω κλείσει είναι 0,030/kwh. Στον λογαριασμό που μου έχει έρθει έχει κάποιες συμπληρωματικές χρεώσεις αναγραφόμενες ως Δ.Α.Φ.Α. Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι ακριβώς σημαίνει αυτή η χρέωση?

παλιά ιστορία

ρήτρα αναπροσαρμογής στο φυσικό αέριο είναι , δυστυχώς το πρόγραμμα πλέον το λες και ανταγωνιστικό , διάβασε την καρφιτσωμένη ανάρτηση και σύγκρινε αν σε συμφέρει να φύγεις (δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο εδώ και μήνες)

1 ώρα πριν, gtkminsomnia είπε

Για αυτο το ιστορικό ΤΤΦα, στο excel σου Κ, υπάρχει κάποιο λινκ? που το βρίσκει κανείς στο site της ΗΡΩΝ ?

στο Flex στο site γράφει τιμές ΤΤΦα και έχει λινκ , στο excel τα ονόματα των προγραμμάτων και στη σειρά 48 είναι και  λινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...