Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, marina8282 είπε

Εγώ ακολούθησα τα βήματα που είπες κ έστειλα στις 28/1 κ τώρα αναμενω γιατί είπες κάπου σε 20 μέρες πήρες απάντηση.Λύθηκε το θέμα σου τελικά;

ρώτα τον @ekrepali , δεν έχω πάρει καμία απάντηση απο ΡΑΕ , επίσης δεν κατάλαβα που έστειλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 minutes ago, korakios said:

στα τηλ είναι γνωστό οτι είναι καθαρά τζόκερ , αν σου κάτσει υπάλληλος που ξέρει βασικά 5 πράγματα

Φάνηκε ότι ήξερε

ήταν η μόνη που δε ζήτησε ταυτότητα του ιδιοκτήτη. Μετά από 4 τηλέφωνα την πετυχα

 απλά κάπου κόλλησε στη φάση του email. 
τέλος πάντων αφού έγινε η δουλειά δεν με απασχολεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, marina8282 είπε

Εγώ ακολούθησα τα βήματα που είπες κ έστειλα στις 28/1 κ τώρα αναμενω γιατί είπες κάπου σε 20 μέρες πήρες απάντηση.Λύθηκε το θέμα σου τελικά;

Σε μένα το ΥΠΕΝ μετά από 20 μέρες προώθησε την αναφορά σε ΔΕΗ και ΡΑΕ.

Μετά από μερικές μέρες είχα επικοινωνία με τη ΔΕΗ, με πιο 'αρμόδιους' (ας πούμε) υπαλλήλους, απ'τους οποίους πρακτικά μπορείτε να ζητήσετε ότι θέλετε... το αν θα ικανοποιήσουν τις απαιτήσεις σας είναι άλλο θέμα.

Στη ΡΑΕ είχα στείλει προηγουμένως αίτημα διαμεσολάβησης το οποίο πρωτοκολλήθηκε, αλλά μετά δεν υπήρξε καμία εξέλιξη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, paiktaras69 είπε

Για αλλαγή από gas control σε benefit τι χαρτούρα χρειάζεται τελικά και ποια επιλογή δηλώνουμε στο online για rdv ?

Δώσε link για το online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, doll είπε

Δώσε link για το online.

https://appointment.dei.gr/#section1

14 ώρες πριν, paiktaras69 είπε

Για αλλαγή από gas control σε benefit τι χαρτούρα χρειάζεται τελικά και ποια επιλογή δηλώνουμε στο online για rdv ?

Αλλαγή ονόματος / χρήση 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω deh gas control και δεν εχουν στειλει ακομα λογαριασμο.τι φαση?δεν θα επρεπε να γινεται καποια καταμετρηση καθε μηνα?στο ebill δεν εχει καποιο λινκ για καταμετρηση ουτε ηρθε ποτε ενημερωση οπως ερχεται στο ρευμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, gponiris είπε

εχω deh gas control και δεν εχουν στειλει ακομα λογαριασμο.τι φαση?δεν θα επρεπε να γινεται καποια καταμετρηση καθε μηνα?στο ebill δεν εχει καποιο λινκ για καταμετρηση ουτε ηρθε ποτε ενημερωση οπως ερχεται στο ρευμα

Mπορείς να ρίξεις μια ματιά στις προηγούμενες 300 σελίδες που τους ρίχνουμε κράξιμο. 😝

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, gponiris είπε

εχω deh gas control και δεν εχουν στειλει ακομα λογαριασμο.τι φαση?δεν θα επρεπε να γινεται καποια καταμετρηση καθε μηνα?στο ebill δεν εχει καποιο λινκ για καταμετρηση ουτε ηρθε ποτε ενημερωση οπως ερχεται στο ρευμα

Λένε πως έκαναν αναβάθμιση στο σύστημά τους και γι'αυτό δεν έχουν εκδώσει ακόμα κανένα λογαριασμό. Δεν είναι μόνο στην περίπτωση σου αυτό, όλοι έτσι είμαστε.

Εμείς που είμαστε στο gas control και λήγει σύντομα, συμφέρει να πάμε στο gas benefit; Ευχαριστώ και συγνώμη αν έχει απαντηθεί ήδη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 minutes ago, chrisnaruto said:

Λένε πως έκαναν αναβάθμιση στο σύστημά τους και γι'αυτό δεν έχουν εκδώσει ακόμα κανένα λογαριασμό. Δεν είναι μόνο στην περίπτωση σου αυτό, όλοι έτσι είμαστε.

Εμείς που είμαστε στο gas control και λήγει σύντομα, συμφέρει να πάμε στο gas benefit; Ευχαριστώ και συγνώμη αν έχει απαντηθεί ήδη 

Για Φλεβάρη συμφέρει. 

Αργότερα θα φανεί 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

Θα χρειαστώ λίγο τη βοήθεια σας!

Ληγει το gas energy που είχα κάνει πέρσι, με την πολύ χαμηλή χρέωση!

ηρθε κ σχετική ενημέρωση στο Viber για ανανέωση!

Τι συμφέρει περισσότερο αυτή την περίοδο για να κάνω νέο συμβόλαιο σε fix τιμη λογικά και σε ποια εταιρεία;

ευχαριστω για τον χρόνο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, liofagos είπε

Ληγει το gas energy που είχα κάνει πέρσι, με την πολύ χαμηλή χρέωση!

ποιας εταιρίας είναι το gas energy και τι τιμή είχες ?

1 λεπτό πριν, liofagos είπε

Τι συμφέρει περισσότερο αυτή την περίοδο για να κάνω νέο συμβόλαιο σε fix τιμη λογικά και σε ποια εταιρεία;

τέλος τα fix , διάβασε προτεινόμενη καρφιτσωμένη ανάρτηση τέρμα πάνω και αφου κατεβάσεις το excel ,μάντεψε τιμές χοντρικής μελλοντικές και συμπλήρωσε κιλοβατώρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...