Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, korakios είπε

64,621, κάτω χαμηλά είναι και το ιστορικό , μόλις έβαλα για Φεβ, εκεί τις τιμές τις έχω ανα kwh και όχι MWh

Έφαγες ένα μηδενικό. 0,064621/kwh είναι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, korakios είπε

κάτω χαμηλά στο excel έχω τιμές

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.png.fbded9b1fc8b0ae6982ea99c4f695a43.png

 

ναι , βέβαια υπάρχουν για άγνωστο λόγο κάποιες απειροελάχιστες αποκλίσεις 

64,621, κάτω χαμηλά είναι και το ιστορικό , μόλις έβαλα για Φεβ, εκεί τις τιμές τις έχω ανα kwh και όχι MWh

  Απόκρυψη περιεχομένων

image.png.f1824ffb740c5a0e642157a7998d3540.png

edit photo

 

Εύχαριστω πολύ μήπως μπορείς να στείλεις κ το excel ώστε να βλέπουμε όταν το ανεβάζεις;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΔΕΗ πρέπει να έλυσε μέρος των θεμάτων της με τις μετρήσεις γιατί εμφανίστηκε η παροχή μου που πήγε ΔΕΗ στις 10/10. Ως τώρα δεν είχαν λάβει καμία μέτρηση ως εκείνη την περίοδο και για αυτό δεν την έβλεπα στο ebill. Για να την βλέπω τώρα μάλλον έλαβαν μετρήσεις εκείνης της περιόδου 🤷🏻‍♀️

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, marina8282 είπε

Εύχαριστω πολύ μήπως μπορείς να στείλεις κ το excel ώστε να βλέπουμε όταν το ανεβάζεις;;

τι να στείλω ? τέρμα πάνω είναι στην καρφιτσωμένη ανάρτηση ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, sotiris_1988 είπε

Έχει κάποιος απάντηση σχετικά με τις εκπτώσεις ΔΕΠΑ από τη ζενίθ Οκτωβρίου-Δεκεμβρίου?

έκανες απόρριψη στο myrae ? αν ναι κάνε απο τώρα αίτημα διαμεσολάβησης

πχ προσάρμοσέ το

https://www.insomnia.gr/forums/topic/759172-πάροχοι-φυσικού-αερίου-και-οικονομικά-πακέτα/?do=findComment&comment=59604874

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sotiris_1988 είπε

Έχει κάποιος απάντηση σχετικά με τις εκπτώσεις ΔΕΠΑ από τη ζενίθ Οκτωβρίου-Δεκεμβρίου? 

 

καλησπέρα.. όχι ακόμη.. έστειλα στην ΡΑΕ, μου απάντησαν ότι το κοιτάνε, πέρασαν οι 10 εργάσιμες, πάτησα κόκκινο και τους δίνω περιθώριο ως την Παρασκευή για κάποια απάντηση.. 

Στο τηλ τα μασάνε, στα email δεν απαντάνε.. οπότε περιμένω ως την Παρασκευή.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, therock είπε

Στο φυσικο αεριο (PROTERGIA) μπορεις και συνινστατε να τους δινεις μετρησεις για καθε περιοδο, οπως γινεται και για το ρευμα?

Σε σπιτι διχως καμια καταναλωση μου βγηκε εναντι 230 ευρω! Τι μπορω να κανω τωρα

Για μένα παιδιά κάποια απάντηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, marmagia είπε

Η ΔΕΗ πρέπει να έλυσε μέρος των θεμάτων της με τις μετρήσεις γιατί εμφανίστηκε η παροχή μου που πήγε ΔΕΗ στις 10/10. Ως τώρα δεν είχαν λάβει καμία μέτρηση ως εκείνη την περίοδο και για αυτό δεν την έβλεπα στο ebill. Για να την βλέπω τώρα μάλλον έλαβαν μετρήσεις εκείνης της περιόδου 🤷🏻‍♀️

τωρα ειδα και εγω την παροχη μου στο ebill ακομα χωρις στοιχεια πληρωμων και καταναλωσεων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, vagos789 said:

τωρα ειδα και εγω την παροχη μου στο ebill ακομα χωρις στοιχεια πληρωμων και καταναλωσεων

Καλά αυτό σίγουρα χωρίς ποσά και λογαριασμούς. Αλλά για να εμφανίστηκε ενώ πριν δεν φαινόταν καν ότι είχε γίνει η μεταφορα σε αυτούς σημαίνει οτθ έλαβαν μετρήσεις από την ΕΔΑ για την περίοδο εκείνη. Βέβαια πολύ δρόμο έχουμε μέχρι να φτιάξουν και μετρήσεις ως τώρα αλλά τουλάχιστον κάτι κουνιέται. Ποιος ξέρει μπορεί να τα ελαβαν όλα μαζί από τις κατά τόπους ΕΔΑ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, korakios είπε

έκανες απόρριψη στο myrae ? αν ναι κάνε απο τώρα αίτημα διαμεσολάβησης

πχ προσάρμοσέ το

https://www.insomnia.gr/forums/topic/759172-πάροχοι-φυσικού-αερίου-και-οικονομικά-πακέτα/?do=findComment&comment=59604874

Δεν περασαν 10 μέρες , θα περιμενω λίγο, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω και εταιρία τωρα που έπεσε το ttf. Είμαι με το fix στα 0.0886

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, sotiris_1988 είπε

Δεν περασαν 10 μέρες , θα περιμενω λίγο, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω και εταιρία τωρα που έπεσε το ttf. Είμαι με το fix στα 0.0886

Για 0,01/kwh παραπάνω θα σου πρότεινα να μείνεις στο fix. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...