Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, nick_81 είπε

Καλησπέρα

καλησπέρα , κατέβασε ή τουλάχιστον δες το excel με τα προγράμματα και τη στήλη "Δέσμευση¨να είναι μηδέν

Μια λύση είναι της Ελίν τα προγράμματα βάσει TTF , ή της Φυσικό Αέριο (όχι το έξτρα) , με τιμή όμως έκπληξη ,πχ πρόσφατα βγήκε του Δεκεμβρίου

Παίζει να σου πούνε τα παιδιά πόσο περίπου θα είναι η αντιστοιχία της ποσότητας πετρελαίου που έκαιγες στο άλλο νήμα (δώσε και λεπτομέρειες ποιότητας καυστήρα)

Επεξ/σία από korakios
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, korakios είπε

είδα πρόσφατα στο star , βάλανε κανονικά . Μάλλον επειδή ήταν σχετικά νέοι πελάτες γιατί πριν κανα διμηνο+ που είδα σε άλλον δεν είχαν βάλει . Δλδ δεν έχει σχέση το πρόγραμμα...

  τελικά αμφισβήτηση έκανες ? αν ναι απάντησαν ? το προχώρησες στο myrae ?

αν ναι κάνε και στον ΣτΚ παράλληλα και στο δίμηνο απο το αρχικό αίτημα στο myrae , κάνε αίτημα διαμεσολάβησης  στο info της ΡΑΕ (ίσως να έχει βγάλει τη σύσταση ο ΣτΚ μέχρι τότε να την επισυνάψεις )

 

Δυστυχώς λόγω κάποιων προσωπικών θεμάτων αδυνατουσα μέχρι σήμερα να ασχοληθώ με το ζήτημα αυτό, γιαυτό και ρώτησα εδώ να δω τι έγινε με τους υπόλοιπους. Από τη στιγμή που από ότι είδα δεν διευθετηθηκε το θέμα θα κάνω αμφισβήτηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, oasisAthens είπε

Δυστυχώς λόγω κάποιων προσωπικών θεμάτων αδυνατουσα μέχρι σήμερα να ασχοληθώ με το ζήτημα αυτό, γιαυτό και ρώτησα εδώ να δω τι έγινε με τους υπόλοιπους. Από τη στιγμή που από ότι είδα δεν διευθετηθηκε το θέμα θα κάνω αμφισβήτηση. 

μετά απο 10 εργάσιμες μη απάντησης ή άμεσα σε αρνητική απάντηση άνοιξε αίτημα στο myrae και καπάκι και ΣτΚ (χωρίς να αναφέρεις οτι άνοιξες στο myrae)

πόσταρε αν έχεις εξέλιξη

8 λεπτά πριν, smovasilis είπε

Θα ήθελα να ρωτήσω έχει έρθει σε κανέναν λογαριασμός αερίου mygacontrol ? Δεν μου έχει έρθει εδώ και μήνες ...

περίεργο σε όλους έχει έρθει 😁

μπες myrae και κάνε αίτημα/παράπονο , αλλιώς δεν πρόκειται το 2023 να βγει λογαριασμός

απο πότε έχεις να πάρεις ? εγώ απο τέλη Μαΐου αλλά είναι και ένας 'παλιός' εδώ ,απο Μάρτιο αν θυμάμαι καλά

Επεξ/σία από korakios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, korakios είπε

μετά απο 10 εργάσιμες μη απάντησης ή άμεσα σε αρνητική απάντηση άνοιξε αίτημα στο myrae και καπάκι και ΣτΚ (χωρίς να αναφέρεις οτι άνοιξες στο myrae)

πόσταρε αν έχεις εξέλιξη

περίεργο σε όλους έχει έρθει 😁

μπες myrae και κάνε αίτημα/παράπονο , αλλιώς δεν πρόκειται το 2023 να βγει λογαριασμός

απο πότε έχεις να πάρεις ? εγώ απο τέλη Ιουνίου αλλά είναι και ένας 'παλιός' εδώ ,απο Μάρτιο αν θυμάμαι καλά

Δεν έχω πάρει ποτέ .. άρα από 09/22.

1 λεπτό πριν, smovasilis είπε

Δεν έχω πάρει ποτέ .. άρα από 09/22.

Στο ραε να απευθυνθώ και στους δύο ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, smovasilis είπε

Δεν έχω πάρει ποτέ .. άρα από 09/22.

α, οκ , να ξέρεις οτι παίζει να μη φαίνεσαι καν πελάτης στο σύστημα της ΔΕΗ και δεν ξέρω αν θα μπορέσεις να το γυρίσεις στο benefit (αν το επιθυμείς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, korakios είπε

α, οκ , να ξέρεις οτι παίζει να μη φαίνεσαι καν πελάτης στο σύστημα της ΔΕΗ και δεν ξέρω αν θα μπορέσεις να το γυρίσεις στο benefit (αν το επιθυμείς)

Είχα ρωτήσει σε ένα ΔΕΗ κιόσκι και με είπαν ότι με βλέπουν και ότι είναι μικρό το ποσο για αυτό δεν έστειλαν , πριν κάνα 3-4 μήνες βέβαια .

 

 

Αν δεν είμαι πελάτης έχω δωρεάν αέριο ? 🤣🤣🤣

Επεξ/σία από smovasilis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, smovasilis είπε

Στο ραε να απευθυνθώ και στους δύο ? 

τώρα το είδα , στη ΡΑΕ μόνο, μέσω του myrae μιας και δεν εκκρεμεί χρηματικό ποσό αμφισβήτησης για επίλυση μέσω ΣτΚ

54 λεπτά πριν, smovasilis είπε

Αν δεν είμαι πελάτης έχω δωρεάν αέριο ? 🤣🤣🤣

μακάρι , ικανούς τους έχω να χάσουν όλα τα στοιχεία των πελατών

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανενας στη Θεσσαλονικη ποια καταστηματα εξυπηρετουν κ για φυσικο αεριο? Της Βουλγαρη μου ειπανε εχει κλεισει...μετα απο πολυ σκεψη σκεφτομαι να παω αυριο να το γυρισε σε benefit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, desiro είπε

Ξερει κανενας στη Θεσσαλονικη ποια καταστηματα εξυπηρετουν κ για φυσικο αεριο? Της Βουλγαρη μου ειπανε εχει κλεισει...μετα απο πολυ σκεψη σκεφτομαι να παω αυριο να το γυρισε σε benefit

Μεταφέρθηκε στην Πόντου, Καλαμαριά....κανουνε ανακαινιση στη Βουλγαρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, smovasilis said:

Καλησπέρα σας, 

 

Θα ήθελα να ρωτήσω έχει έρθει σε κανέναν λογαριασμός αερίου mygacontrol ? Δεν μου έχει έρθει εδώ και μήνες ...

Screenshot_2023-01-26-23-21-06-07_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg

Ναι εγώ λαμβάνω κανονικά κάθε μήνα. Απ´οτι ξέρω και ο @korakios κανονικά. Εάν εσυ δεν λαμβάνεις λογαριασμούς μάλλον κάτι πάει στραβά με σενα 🤷🏻‍♀️😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, desiro είπε

Ξερει κανενας στη Θεσσαλονικη ποια καταστηματα εξυπηρετουν κ για φυσικο αεριο? Της Βουλγαρη μου ειπανε εχει κλεισει...μετα απο πολυ σκεψη σκεφτομαι να παω αυριο να το γυρισε σε benefit

Στην Τσιμισκή, λίγο μετά την ΧΑΝΘ στα αριστερά μπορείς επίσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή βλέπω μια κινητικότητα για αλλαγή σε gasbenefit στην ΔΕΗ να ρωτήσετε τι ισχύει με την "Επείγουσα τεχνική βοήθεια" που φορτώνουν μαζί με το συμβόλαιο. Έχω κάνει ήδη ερώτηση και περιμένω απάντηση.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αλλαγη απο το Gas control της ΔΕΗ σε gas benefit υπαρχει καποια χρεωση?

Επισης γινεται νεα συμβαση? δηλαδη ανανεωνεται παλι για 12 μηνες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...