Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

45 λεπτά πριν, tomtsir είπε

Από την ΔΕΗ έχω να δω λογαριασμό αερίου από τις 27/05/2022 :P

έλα ρε σειρά , μια απο τα ίδια

σε λίγες μέρες κάνω αίτημα για να μπει το πιστωτικό σε ΙΒΑΝ , δε νομίζω να φαίνομαι καν στο σύστημά τους και να βγει λογαριασμός επόμενος , άσε που και να εκδοθεί , τέτοιο μπιπ που είναι δε νομίζω να καταλάβουν οτι τα πήρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, dasnowy είπε

Δεν ήταν κακή η τιμή του double. 

Με ολες τις <<εκπτώσεις>> η τιμή βγήκε κανονική του ttf σε καμιά περίπτωση δεν το λες καλο όταν στην ουσία σε προφέρει ενα τίποτα

https://www.dei.gr/media/axkjucy2/istorikes-times-ttf-final-design.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, tollisth είπε

Με ολες τις <<εκπτώσεις>> η τιμή βγήκε κανονική του ttf σε καμιά περίπτωση δεν το λες καλο όταν στην ουσία σε προφέρει ενα τίποτα

https://www.dei.gr/media/axkjucy2/istorikes-times-ttf-final-design.pdf

Δεν το λες καλό αλλά όχι και κακό. Και οι τιμές στα άλλα προγράμματα εκεί κυμαίνονται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dasnowy είπε

Δεν το λες καλό αλλά όχι και κακό. Και οι τιμές στα άλλα προγράμματα εκεί κυμαίνονται. 

Ναι δεν διαφωνώ ότι εκεί είναι οι τιμές,πρακτικά δεν υπάρχει έκπτωση εκεί είναι το θέμα   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tomtsir είπε

Από την ΔΕΗ έχω να δω λογαριασμό αερίου από τις 27/05/2022 :P

Σας έχω! 22/3/2022, θα σβήσουμε κεράκι σε 2 μήνες :D

Στις 16/11/2022 στις 9:00 ΜΜ, korakios είπε

ξαναστείλε στο support της ΔΕΗ , ενημέρωσέ τους για το αίτημα στο myrae και τον αρ. πρωτοκόλλου και ζήτα να προωθήσουν το email σου στο αντίστοιχο τμήμα

πάτα υποστήριξη στο myrae -> σχετικά με το αίτημά μου

Στην τελική αν δε θέλουν να εκδώσουν λογαριασμό για όσο ήσουν ,γιατί αγχώνεσαι ? 😛

16/11/2022 @korakios μου έλεγες να μην αγχώνομαι που δεν παίρνω λογαριασμό :D.

Τώρα πλέον δεν αγχώνομαι, συνήθισα, περνάει κια ο χειμώνας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, korakios είπε

έλα ρε σειρά , μια απο τα ίδια

σε λίγες μέρες κάνω αίτημα για να μπει το πιστωτικό σε ΙΒΑΝ , δε νομίζω να φαίνομαι καν στο σύστημά τους και να βγει λογαριασμός επόμενος , άσε που και να εκδοθεί , τέτοιο μπιπ που είναι δε νομίζω να καταλάβουν οτι τα πήρα

Άμα δεν έχει βγει λογαριασμός πώς θα σου δώσουν λεφτά; Ακόμα αρνητικό λογαριασμό να είχες σαν εμένα, το ποσό είτε συμψηφίζεται με επόμενο λογαριασμό... είτε πιστώνεται μετά την έκδοση του τελικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Ακόμα αρνητικό λογαριασμό να είχες σαν εμένα, το ποσό είτε συμψηφίζεται με επόμενο λογαριασμό... είτε πιστώνεται μετά την έκδοση του τελικού.

για να συμψηφιστεί θα πρέπει να υπάρχει επόμενος , το οποίο δεν το κόβω , θα ενημερώσω εδώ αν έχω εξελίξεις για το συγκεκριμένο θέμα

________________________________________

Μόνο 0,124931802 το double Flex και φούτσα το απλό Flex με 0,147646675 😁

καλά έλεγα οτι αν καθυστερούν να βγάλουν τιμές παίζει μαγείρεμα

____________________

W&V, elpedison ξέμειναν στον Νοέμβριο 😁

  

15 λεπτά πριν, gvoi είπε

Σας έχω! 22/3/2022, θα σβήσουμε κεράκι σε 2 μήνες :D

16/11/2022 @korakios μου έλεγες να μην αγχώνομαι που δεν παίρνω λογαριασμό :D.

Τώρα πλέον δεν αγχώνομαι, συνήθισα, περνάει κια ο χειμώνας!

respect στον παλιό 😁 , μας πέρασες όλους πιστεύω

πάντως σκέψου το για benefit ή άλλη εταιρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, korakios είπε

για να συμψηφιστεί θα πρέπει να υπάρχει επόμενος , το οποίο δεν το κόβω , θα ενημερώσω εδώ αν έχω εξελίξεις για το συγκεκριμένο θέμα

Στη δική σου περίπτωση αν φύγεις, πρέπει να βγει τελικός και μετά να πάρεις χρήματα αν είναι πιστωτικός... αλλιώς τι χρήματα να σου δώσουν; Έκανες αίτηση τελικά στην Ελίν; Εγώ πάλι ξέχασα να τους πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω αν τη προώθησαν στην ΕΔΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ekrepali είπε

Στη δική σου περίπτωση αν φύγεις, πρέπει να βγει τελικός και μετά να πάρεις χρήματα αν είναι πιστωτικός...

ναι βρε , ξέρω , πιστωτικός αποκλείεται να είναι , αλλά δε θα περιμένω τελικό , θα ενημερώσω όταν έρθει η ώρα

2 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Έκανες αίτηση τελικά στην Ελίν; Εγώ πάλι ξέχασα να τους πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω αν τη προώθησαν στην ΕΔΑ.

όχι , περίμενα να δω για ρεύμα τι θα παίξει , Τετάρτη θα κάνω αίτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, korakios είπε

 

respect στον παλιό 😁 , μας πέρασες όλους πιστεύω

πάντως σκέψου το για benefit ή άλλη εταιρία

πήγα σήμερα και το έκανα benefit. Γιατί πρώτον το να πάω σε άλλη εταιρία είναι αδύνατο χωρίς λογαριασμό από τον Σεπτέμβριο που το πήρα στο όνομα μου και δεύτερον γιατί να φύγω και να πάω κάπου που θα μου ζητάνε να πληρώνω και θα μου στέλνουν λογαριασμούς???? :-D

Πληροφοριακά η Δεη ανατολικής Θεσσαλονίκης στη Βούλγαρη είναι κλειστή και θα είναι ως τον Απρίλιο.

Ετοιμάζουν εκεί τους νέους σέρβερ για να στηριχθεί το σύστημα τιμολόγησης και η βάση δεδομένων. (fake news)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, desiro είπε

Μολις μου ηρθε μνμ απ την eda thess να δωσω ενδειξη μετρητη γτ δεν ειχαν παρει....ηρθε κ σε κανεναν αλλο αυτο το μνμ? Ειμαι dei gas control με 0,125

Δώσε, καλό κάνει, κακό δεν κάνει. Με μέτρο το 0,125 το νου σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...