Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, saris41 είπε

Το κρατήσανε ως το τέλος. 0,087 για την ακρίβεια. Διάβασα τα σχόλιά σας για το θέμα.  Ξεχάσανε τα παιδια να βαλουνε επιδοτηση για Νοεμβρη κ Δεκεμβρη. Τους υπολοιπους μήνες 0,01. Τους εστειλα μέιλ προχτές λέγοντας : « Παιδιά, ξεχαστήκατε». Και μετά ανοίγω αίτημα ως ειπατε.

Έχω ακριβως το ίδιο προγραμμα με σένα. Μόλις μου ήρθε λογαριασμός από 1.11 έως 31.12.Δεν μου έχουν περάσει από Σεπτέμβριο καμία έκπτωση δεπα. Μου είπαν ότι για σταθερά προγράμματα έχει βγει υπουργική απόφαση ότι από 20.10 δεν δικαιούνται επιδότηση δεπα.... Πήρα τηλ στην δεπα να δω αν ισχιει.. Μου είπαν ότι η έκπτωση δεπα ισχιει για όλους, αλλά κάποιοι παροχοι δεν την δίνουν.. Στην ερώτηση μου αν είναι στην ευχαιρια τους να την δίνουν η όχι, δεν είχε απάντηση... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, billyst είπε

Ο μέρος όρος που θα βγει ττφ Ιανουάριο. Θα είναι για αυτόν τον μήνα η Φεβρουάριο;

Φεβρουάριο,

ο Ιανουάριος έκλεισε το Δεκέμβριο στα 119,372

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, conne είπε

Έχω ακριβως το ίδιο προγραμμα με σένα. Μόλις μου ήρθε λογαριασμός από 1.11 έως 31.12.Δεν μου έχουν περάσει από Σεπτέμβριο καμία έκπτωση δεπα. Μου είπαν ότι για σταθερά προγράμματα έχει βγει υπουργική απόφαση ότι από 20.10 δεν δικαιούνται επιδότηση δεπα.... Πήρα τηλ στην δεπα να δω αν ισχιει.. Μου είπαν ότι η έκπτωση δεπα ισχιει για όλους, αλλά κάποιοι παροχοι δεν την δίνουν.. Στην ερώτηση μου αν είναι στην ευχαιρια τους να την δίνουν η όχι, δεν είχε απάντηση... 

Ναι , έχουν αναφερθεί αυτές οι απαντήσεις της αξιαγάπητης ζενιθ. Ξερω δυο άτομα που έχουν παρει εκπτωση Δεπα μεχρι 20 Δεκεμβρίου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, saris41 είπε

Ναι , έχουν αναφερθεί αυτές οι απαντήσεις της αξιαγάπητης ζενιθ. Ξερω δυο άτομα που έχουν παρει εκπτωση Δεπα μεχρι 20 Δεκεμβρίου. 

Με σταθερό πρόγραμμα όπως έχουμε εμείς? Το Gas home fix? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, billyst είπε

Και γτ.δν εμφανίζουν από τώρα στους οι πίνακες οι πάροχοι και την εμφανίζουν τέλη του μήνα;

οι πάροχοι είναι πολλοί , δεν ξέρω για ποιον πάροχο αναφέρεσαι που τιμολογεί βάσει TTF και δεν έχει δημοσιεύσει Ιανουαρίου

5 λεπτά πριν, saris41 είπε

Ναι , έχουν αναφερθεί αυτές οι απαντήσεις της αξιαγάπητης ζενιθ. Ξερω δυο άτομα που έχουν παρει εκπτωση Δεπα μεχρι 20 Δεκεμβρίου. 

είδα απο συγγενή , στο Τ2 πήρε , αλλά το ψαχούλεψα και ψυρίσανε 0,015 απο Ιανουάριο (βάλανε 0,005 για ΔΕΠΑ), ότι να´ναι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, conne είπε

Με σταθερό πρόγραμμα όπως έχουμε εμείς? Το Gas home fix? 

 

7 λεπτά πριν, conne είπε

Με σταθερό πρόγραμμα όπως έχουμε εμείς? Το Gas home fix? 

Ναι. Η ζενιθ δρα κατά το δοκούν. Ετεροχρονισμένες πιστώσεις δεπα και άλλες αμαρτωλές ιστορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, itmaster99 είπε

και 200 μέτρα και σωστά όλα

αλλά μόλις σκέφτηκα κ το επίδομα θέρμανσης...Μ αυτό μπλέξαμε...θα το χάσουμε κ θα μας ζητάνε πίσω κ την προκαταβολή 🤔 

Πολύ ανακάτεμα αυτή η σαιζόν 😁

Προκαταβολ απο το επιδομα θερμανσης για φυσικο αεριο πως πήρατε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, saris41 είπε

 

Ναι. Η ζενιθ δρα κατά το δοκούν. Ετεροχρονισμένες πιστώσεις δεπα και άλλες αμαρτωλές ιστορίες.

Μόλις πήρα έκανα παράπονο στην ζενίθ.. Η ίδια η δεπα πριν λίγο μου είπε ότι η έκπτωση μπαίνει σε όλα τα προγράμματα είτε με ttf είτε χωρίς για ΟΛΟΥΣ τους μήνες και ότι δεν υπάρχει καμία υπουργική απόφαση.. Και ότι γενικα γίνεται πανικός από τηλεφωνήματα από πελάτες που δεν τους έχουν αποδοθεί οι εκπτώσεις.. 

 

Και δουλεύω πανάθεμα με και στην ζενίθ 🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, conne είπε

Μόλις πήρα έκανα παράπονο στην ζενίθ.. Η ίδια η δεπα πριν λίγο μου είπε ότι η έκπτωση μπαίνει σε όλα τα προγράμματα είτε με ttf είτε χωρίς για ΟΛΟΥΣ τους μήνες και ότι δεν υπάρχει καμία υπουργική απόφαση.. Και ότι γενικα γίνεται πανικός από τηλεφωνήματα από πελάτες που δεν τους έχουν αποδοθεί οι εκπτώσεις.. 

 

Και δουλεύω πανάθεμα με και στην ζενίθ 🤣🤣

Φερέγγυο μαγαζί.. @korakios Από πότε ξεκίνησαν κανονικα οι εκπτωσεις Δεπα; 1/1/2022; Κάνω μια ανασκοπηση σε προηγουμενους λογαριασμους μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, saris41 είπε

Φερέγγυο μαγαζί.. @korakios Από πότε ξεκίνησαν κανονικα οι εκπτωσεις Δεπα; 1/1/2022; Κάνω μια ανασκοπηση σε προηγουμενους λογαριασμους μου. 

πιο μπροστά  , δες το φύλλο του excel , τα έχω τέρμα χαμηλά (και τις ΤΕΜ)

31 λεπτά πριν, Zispats είπε

Προκαταβολ απο το επιδομα θερμανσης για φυσικο αεριο πως πήρατε?

στο άλλο νήμα ρώτα ,μάλιστα σου έδωσα λινκ ,  εδώ είναι για προγράμματα αερίου

Αν τυχών μπερδεύτηκες με τη λέξη επιδοτήσεις , δεν έχουν σχέση με το επίδομα θέρμανσης

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, korakios είπε

πιο μπροστά  , δες το φύλλο του excel , τα έχω τέρμα χαμηλά (και τις ΤΕΜ)

στο άλλο νήμα ρώτα ,μάλιστα σου έδωσα λινκ ,  εδώ είναι για προγράμματα αερίου

Αν τυχών μπερδεύτηκες με τη λέξη επιδοτήσεις , δεν έχουν σχέση με το επίδομα θέρμανσης

Μπερδευτηκα σε ευχαριστώ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παθών χωρίς απόδοση τελευταίων εκπτώσεων ΔΕΠΑ (Οκτωβρίου έως Δεκεμβρίου) 

Τις περσινες βέβαια τις βαλανε ετεροχρονισμένα βέβαια αλλά τις έβαλα. 

Τους έστειλα mail και άνοιξα θέμα στο myrae και μου έχουν απαντήσει το ίδιο μην ότι έχει ενημερωθεί το αρμόδιο τμήμα και θα μου απαντήσουν το συντομότερο. Από τις 3 του μήνα αυτό αλλά σιγή ακόμα. 

Σε κάνα δυο μέρες λέτε να το συνεχίσω με ΡΑΕ δηλ κόκκινο κουμπί και περιμένω απάντηση σας; 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...