Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα έβγαλαν 3ο έκτακτο λογαριασμό και με πήραν τηλέφωνο ξανά (με κάλεσαν και εχθές).

Κάνουν συνέχεια διορθώσεις. Προφανώς στους έκτακτους δεν έχουν pdf.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα πηγαμε και εδω .... 

Καλοκαιρι με χρηση ηλιακού !!!

SmartSelect_20221222_223914_OfficeSuite.jpg

Επεξ/σία από NeCrOmAnCeR19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμη δεν έχω λάβει ούτε τακτικό λογαριασμό ,όχι 3ο εκτακτο σε μια ημερα. 

Αλλά καταβάλει προσπάθεια η ΔΕΗ να εκδωσει σύντομα. ...χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, marmagia είπε

Μπορείς ακομα να τους βρεις. Έχεις κρατήσει κάποιο μειλ πχ από ρεύμα που να σου λέει εκδόθηκε λογαριασμός πατά εδώ για αρχειοθέτηση; Αν πατήσεις εκεί σε βγάζει στο παλιό ebill. Αρχικά κανείς log in στο νέο και μετά πατάς στο λινκ Αυτό (ελπίζω να δουλεύει σωστά)

δεν σε βγάζει στο παλιό, στο νέο σε βγάζει.

Τους πήρα τηλέφωνο, στις επόμενες ημέρες από Ιανουάριο δηλαδή μου είπαν θα εμφανιστούν και οι παλαιότεροι λογαριασμοί.😀

Επεξ/σία από walex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

0,02 η επιδότηση απο ΔΕΠΑ για Ιανουάριο , δεν είπαν κάτι για ΤΕΜ

μέχρι στιγμής κλείνουμε με 129 TTF για Ιανουάριο

Spoiler

έκανε έκθεση η τράπεζα της Ελλάδας και διαπίστωσαν οτι υπάρχουν έντονα φαινόμενα κερδοσκοπίας στο Ολλανδικό Hub (το TTF που είναι καθαρά εικονικές οι συναλλαγές) , απίστευτο 😂

Επεξ/σία από korakios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, tsaltinho είπε

Μαρτιο Απριλιο, δεν εκαψες θερμανση και ζεστο νερο....?

ε ναι ασφαλως και εκαψα . αλλα ηταν τα τελειωματα των κρυων εδω στο κεντρο αθήνας !  δεν εχω παράπονο απο τα χρηματα που εχω δώσει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, walex είπε

Τους πήρα τηλέφωνο, στις επόμενες ημέρες από Ιανουάριο δηλαδή μου είπαν θα εμφανιστούν και οι παλαιότεροι λογαριασμοί.😀

Κατέβασε την εφαρμογη της ΔΕΗ από το play store.Θα σου εμφανισει εκεί και τους παλιοτερους λογαριασμούς που εκδόθηκαν το 2022

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, libera είπε

Κατέβασε την εφαρμογη της ΔΕΗ από το play store.Θα σου εμφανισει εκεί και τους παλιοτερους λογαριασμούς που εκδόθηκαν το 2022

την κατέβασα, τίποτα, το ίδιο ακριβώς δίχνει με το web.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, fredd0 είπε

δεν εχει καμια σχεση. Αιτηση μπορουσες να κανεις και το νοεμβριο, και να εγκριθει. Η ΔΕΗ πρεπει να εκδοσει λογαριασμους μεχρι 16 Μαιου που ληγει η προθεσμια υποβολης παραστατικων

Ναι εχεις δικιο απλα εαν δεν εχει εκθοδει λογαριασμος θα χασουμε τις κοντινες πληρωμες κ θα τις παρουμε το πασχα κ αν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σωστή ερώτηση είναι,τον πληρώνουμε τον λογαριασμό ή θα πάθουν τρικυμία και θα στείλουν διορθωτικούς και δεν θα φαίνεται και η πληρωμή που κάναμε.Επίσης ενώ είχαμε πάγια εντολή και πλεόν φαίνεται απενεργοποιημένη,είναι όντως απενεργοποιημένη?Δεν ζητώ πραγματικά απάντηση καθώς ούτε ο Θεός ο ίδιος δεν βγάζει άκρη με τη ΔΕΗ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, walex said:

δεν σε βγάζει στο παλιό, στο νέο σε βγάζει.

Τους πήρα τηλέφωνο, στις επόμενες ημέρες από Ιανουάριο δηλαδή μου είπαν θα εμφανιστούν και οι παλαιότεροι λογαριασμοί.😀

Είσαι αρχικά στο νέο κανείς log in και μετά πατάς στο μειλ η στο λινκ που έβαλα και θα σε βγάλει στο παλιό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ τώρα είδα λογαριασμό αναλυτικό. Πώς στο καλό έχουν μοιράσει τις κιλοβατώρες και ενώ έχω χαμηλότερη κατανάλωση για το ίδιο διάστημα από το συμφορουμίτη, μου έχει βγει παραπάνω; Για κάθε επιδότηση υπολογίζουν ότι νά'ναι ή μου φαίνεται γιατί δεν είναι εκπαιδευμένο το μάτι μου;

image.png.044d28867ed53ed3e62819036d5fb7fc.png

Edit: Και απαντάω μόνος μου αφού το είδα πιο ψύχραιμα το θέμα. Εγώ έχω μάλλον πιο απλωμένη κατανάλωση, ηλιακό δεν έχω, όλα είναι στο αέριο από θέρμανση μέχρι ζεστό νερό και εστίες για μαγείρεμα. Μπαίνω σε περίοδο ποιότητας ζωής σε λίγες μέρες που λήγει το συμβόλαιο. Και η γυναίκα είναι κρυουλιάρα...

Επεξ/σία από agriokatsiko
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, korakios είπε

0,02 η επιδότηση απο ΔΕΠΑ για Ιανουάριο , δεν είπαν κάτι για ΤΕΜ

μέχρι στιγμής κλείνουμε με 129 TTF για Ιανουάριο

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

έκανε έκθεση η τράπεζα της Ελλάδας και διαπίστωσαν οτι υπάρχουν έντονα φαινόμενα κερδοσκοπίας στο Ολλανδικό Hub (το TTF που είναι καθαρά εικονικές οι συναλλαγές) , απίστευτο 😂

image.png.c8a88bf4b4b06717ac10ffaee00b7b1d.png

Έγινε μεγάλη βουτιά στις ημερήσιες μέσες τιμές, εδεχομένως να πέσει και κάτω από 120 μέχρι τις 30. Μάλλον πάμε για διατήρηση του 0,13 €/kWh τελική τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...