Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταργήθηκε το "οικιακό" της Watt&Volt και έβγαλε (τι πρωτότυπο) το Zero Gas "σε τιμή κόστους" 😂

Θα δείξει πόσο θα είναι η λυπητερή σε λίγους μήνες .Όποιος έχει περιέργεια στέλνει email και ρωτά τιμή kinder (Βαριέμαι να στέλνω email γιατί θα μου τα κάνουν *** με το να μην απαντάνε και να θέλουν να με πάρουν τηλέφωνο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Thanos (Earth -616) είπε

Το ebill της ΔΕΗ σε εμένα φαίνεται ακόμα πεσμένο. Σε εσάς έχει επανέλθει?

image.png.fa6baf4fb6067feaaf1fa68573d3fded.png

 

Spoiler

image.png.0fedef27d7cf405c08b77b7944f003b5.png

 

Nαι, μια χαρά... καθάρισε τα cookies σου. edit: Τώρα είδα την απάντηση του nikos. 👍

@korakios Κατά το καλοκαιράκι θα βγάλει λογαριασμούς η W&V, μη τρομάξουν οι πελάτες. Εν τω μεταξύ το άλλο πρόγραμμα ισχύει ή θα στείλουν σε όλους τροποποιήσεις; 😆

Επεξ/σία από ekrepali
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Εν τω μεταξύ το άλλο πρόγραμμα ισχύει ή θα στείλουν σε όλους τροποποιήσεις; 😆

και να στείλουν όσοι έχουν ξεμείνει στη w&v δεν ασχολούνται , νομίζουν οτι πάντα πλήρωνα λίγα , έτσι κι αλλιώς με marketing δούλεψε η συγκεκριμένη εταιρία

7 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Κατά το καλοκαιράκι θα βγάλει λογαριασμούς η W&V, μη τρομάξουν οι πελάτες.

😂

θα φταίει η ΕΔΑ που δε θα έχουν καταμέτρηση , λες να τους χρεώνουν 0,009 στα έναντι και στον εκκαθαριστικό να έρχεται η λυπητερή  ? 🤣

πάντως τρελή παπάντζα που δε βάλανε τιμές , εκτός αν έτυχε σήμερα να βγήκε το πρόγραμμα και να μην έχουν ολοκληρώσει τη σελίδα ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, korakios είπε

  

πάντως τρελή παπάντζα που δε βάλανε τιμές , εκτός αν έτυχε σήμερα να βγήκε το πρόγραμμα και να μην έχουν ολοκληρώσει τη σελίδα ακόμα

Aκολουθούν τα χνάρια του ΗΡΩΝ που είχε πάνω από 1 χρόνο να ανανεώσει τις τιμές στο site. Άμα δε παραπονεθεί κανένας πελάτης τους, δε πρόκειται να δούμε τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ekrepali είπε

Nαι, μια χαρά... καθάρισε τα cookies σου. edit: Τώρα είδα την απάντηση του nikos. 👍

@korakios Κατά το καλοκαιράκι θα βγάλει λογαριασμούς η W&V, μη τρομάξουν οι πελάτες. Εν τω μεταξύ το άλλο πρόγραμμα ισχύει ή θα στείλουν σε όλους τροποποιήσεις; 😆

Δεν έχει να κάνει με cookies παιδιά, κάτι έγινε και δε δουλεύει το login/service τους. Υπάρχει ακόμα πρόβλημα, αν μπορέσει κάποιος όντως να κάνει login ας πει να ξέρουμε τι γίνεται γιατί δε το βλέπω καλά το πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, marios32 είπε

Δεν έχει να κάνει με cookies παιδιά, κάτι έγινε και δε δουλεύει το login/service τους. Υπάρχει ακόμα πρόβλημα, αν μπορέσει κάποιος όντως να κάνει login ας πει να ξέρουμε τι γίνεται γιατί δε το βλέπω καλά το πράγμα.

Mια χαρά μπαίνει. Δοκίμασε private window ή άλλο brower.

Spoiler

33.jpg.21ddd8734cb3bafe892e6593212320ba.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, marios32 είπε

Δεν έχει να κάνει με cookies παιδιά, κάτι έγινε και δε δουλεύει το login/service τους.

δοκίμασε με κινητό /tablet κάποια άλλη συσκευή δλδ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, EchiDNA είπε

Σε μένα καρτέλα δεν έχει ανοίξει ακόμα στο ebill αλλά και στη Zenith με δείχνει ακόμα με ενεργή σύμβαση. 

Η πληροφορία ότι άλλαξε ο πάροχος ήταν μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με την ΕΔΑΘΕΣΣ

Και η ζενιθ καθυστερεί πολυ για να ενημερώσει το συστημα. Οταν αλλαξα το ρευμα σκεψου μου ηρθε λογαριασμος απο ΔΕΗ και η ζενιθ ελεγε οτι εχω ακομη ενεργη συμβαση. Τους πηρε κανα μηνα να το αλλαξουν.

Τελικο λογαριασμο σου εστειλε η ζενιθ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, rafail1994 είπε

Και η ζενιθ καθυστερεί πολυ για να ενημερώσει το συστημα. Οταν αλλαξα το ρευμα σκεψου μου ηρθε λογαριασμος απο ΔΕΗ και η ζενιθ ελεγε οτι εχω ακομη ενεργη συμβαση. Τους πηρε κανα μηνα να το αλλαξουν.

Τελικο λογαριασμο σου εστειλε η ζενιθ ;

Και εγώ όταν έφυγα από την Ζενιθ για σχεδόν ένα μήνα φαινόμουνα ενεργός στην Ζενίθ, αλλά όταν βγήκαν οι τελικοί που ήταν επιστροφικοί  εξαφανίστηκα από πελάτης και περίμενα το ταχυδρομείο  να  τους φέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, rafail1994 είπε

Και η ζενιθ καθυστερεί πολυ για να ενημερώσει το συστημα. Οταν αλλαξα το ρευμα σκεψου μου ηρθε λογαριασμος απο ΔΕΗ και η ζενιθ ελεγε οτι εχω ακομη ενεργη συμβαση. Τους πηρε κανα μηνα να το αλλαξουν.

Τελικο λογαριασμο σου εστειλε η ζενιθ ;

Όχι δεν έχει έρθει κάτι. 31/10 έγινε η καταμέτρηση και 10/11 η αλλαγή.

10 ώρες πριν, korakios είπε

Με την ευκαιρία @EchiDNA κατέβασε τους λογαριασμούς (αν δεν τους έχεις) ,μιας και η Ζενίθ θα καταργήσει την καρτέλα σου

Ευχαριστώ. Το έχω κάνει ήδη, μέρες τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, korakios είπε

δοκίμασε με κινητό /tablet κάποια άλλη συσκευή δλδ

Έχω δοκιμάσει 2 διαφορετικα κινητά, 2 διαφορετικα PC με 3 διαφορετικούς browser και όλα αυτά σε 2 διαφορετικά δίκτυα. Έχω καθαρίσει cookies, έχω μπεί από incognito και πάλι τίποτα.

Τελικά πήρα τηλ στην ΔΕΗ για να δώσω τηλεφωνικά την μέτρηση και μου είνα οτι πάρα πολύς κόσμος έχει το ίδιο θέμα επείδη κάνουν αναβάθμηση/αλλαγή το όλο σύστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, tsapadim είπε

Τελικά πήρα τηλ στην ΔΕΗ για να δώσω τηλεφωνικά την μέτρηση και μου είνα οτι πάρα πολύς κόσμος έχει το ίδιο θέμα επείδη κάνουν αναβάθμηση/αλλαγή το όλο σύστημα

Αυτό το σύστημα το αναβαθμίζουν εδώ και μήνες...σαν το γεφύρι της Άρτας έχει καταντήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...