Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, blindeart13 είπε

ενώ πέρσι το Νοέμβριο του είχε στο λογαριασμό το παρακάτω μήνυμα!

πέρυσι λοιπόν τον Νοέμβριο είχε 30 μέρες να φύγει αζημίως

αυτός και αν κάηκε , πρέπει να του ήρθαν αστρονομικοί οι λογαριασμοί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Walternet είπε

Οι λογαριασμοί συνεχίζουν να μην φαίνονται  ,κι οχι μόνο αυτό  έιχε αλλάξει ο αριθμός λογαριασμού συμβολαίου  ........

 

Όταν είχα κάνει αίτημα στο MyRAE τον Μάιο που καθυστερούσαν να βγάλουν λογαριασμό (τζάμπα ταλαιπωριόμουνα καθώς ήταν πιστωτικός και δε θα τον περνούσα ούτως ή άλλως στο επίδομα θέρμανσης), μου απάντησαν ότι ο αριθμός παροχής που έγραψα (δηλαδή το ΗΚΑΣΠ) δε ταυτοποιήθηκε. 😆 Τώρα ποιος ξέρει... είτε είχε βαρέσει μπιέλα από τότε το σύστημα, είτε η εκπρόσωπος που απάντησε δε κατάλαβε ότι το αίτημα είναι για αέριο και έκανε αναζήτηση το ΗΚΑΣΠ στις παροχές ρεύματος. 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στη Παρεα....μια βοήθεια...επειδή είμαι ψιλοασχετος τι συμφέρει σήμερα να βάλω στο αέριο ποια εταιρεία?υπάρχει κάτι σε σταθερό? επειδή τα οικονομικά είναι δύσκολα δεν ξέρω τ να κάνω και σε πια εταιρεία να πάω..όλοι τ λένε πολύ μπερδεμένα αλλά και πονηρά ..εσείς από την εμπειρία σας τι προτείνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Billar990repl είπε

υπάρχει κάτι σε σταθερό?

πλέον όχι , περίμενε αύριο μπας και βγάλει πρόγραμμα η ΔΕΗ

1 λεπτό πριν, Billar990repl είπε

επειδή είμαι ψιλοασχετος τι συμφέρει σήμερα να βάλω στο αέριο ποια εταιρεία?

διάβασε την προτεινόμενη ανάρτηση τέρμα πάνω , δες τα προγράμματα στο excel , βάλε κατανάλωση και μάντεψε ttf επόμενων μηνών

____________________

Α σε αναμονή και για τυχών αλλαγή του benefit της ΔΕΗ αύριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, korakios είπε

πλέον όχι , περίμενε αύριο μπας και βγάλει πρόγραμμα η ΔΕΗ

διάβασε την προτεινόμενη ανάρτηση τέρμα πάνω , δες τα προγράμματα στο excel , βάλε κατανάλωση και μάντεψε ttf επόμενων μηνών

____________________

Α σε αναμονή και για τυχών αλλαγή του benefit της ΔΕΗ αύριο

Δηλαδή "κυκλοφορούν" μόνο κυμαινόμενα?και αν ναι ποιο είναι ποιο συμφέρον αυτή τ στιγμή αν ξέρει κάποιος από τις εταιρείες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Billar990repl είπε

Δηλαδή "κυκλοφορούν" μόνο κυμαινόμενα?

σήμερα ναι

3 λεπτά πριν, Billar990repl είπε

και αν ναι ποιο είναι ποιο συμφέρον αυτή τ στιγμή αν ξέρει κάποιος από τις εταιρείες 

δεν μπορεί να ξέρει κάποιος γιατί εξαρτάται απο την κατανάλωση που έχεις και τις μελλοντικές τιμές της χοντρικής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, korakios είπε

σήμερα ναι

δεν μπορεί να ξέρει κάποιος γιατί εξαρτάται απο την κατανάλωση που έχεις και τις μελλοντικές τιμές της χοντρικής

Είναι καινούργια η σύνδεση κ δεν είχα προηγούμενη κατανάλωση...οπότε όλες το ίδιες κ όπου να θα είναι το ίδιο λογικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, Billar990repl είπε

Είναι καινούργια η σύνδεση κ δεν είχα προηγούμενη κατανάλωση

τότε παίζεις με τιμές και στην κατανάλωση στο excel (εκτός και της χοντρικής TTF ) και παίρνεις μια ιδέα

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, ea6gka είπε

7 μήνες χωρίς λογαριασμό από ΔΕΗ για φυσικό αέριο , όταν έρθει να τους πληρώσω σε 7 μήνες και εγώ να είμαστε όλοι κύριοι ;

Υπομονή θα βγει μέχρι τέλος του μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ea6gka είπε

7 μήνες χωρίς λογαριασμό από ΔΕΗ για φυσικό αέριο , όταν έρθει να τους πληρώσω σε 7 μήνες και εγώ να είμαστε όλοι κύριοι ;

φιλε μη πεφτεις στο επιπεδο τους, πληρωσε τον σ' εξι μηνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα εμένα δεν με αφήνει να καταχωρήσω ένδειξη ενώ τώρα είναι η περίοδος γιατί; Το γράφει και στο λογαριασμό αερίου Μαϊου επόμενη καταχώρηση λέει 01/11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...