Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, nikos121 είπε

Ζωαρα φετος. Αν επιδοτηθει το 0.05 σκεφτομαι πολυ σοβαρα να κανω donation σε μερικους εδω μεσα

 φετος θα χεις επισκεψεις, αρμενικες, ξερεις, ηρθα να κατσω λιγο, 4-5 μερουλες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σοβαρα τωρα καποιοι αφιερωνουν χρονο εδω μεσα και μας σωζουν απο κατι κατοσταρικα. Ανεχονται την καθε μαλακια που ρωταμε. Εγω πρεπει να εχω ρωτησει 3-4 φορες το ιδιο πραγμα ξερω γω, ο αλλος εχει απαντησει 300 φορες "κατεβαστε το εξελ μαντεψτε το ttf, προσθεστε τη ρητρα αφαιρεστε τη ρητρα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα και ενα μηνα πριν λήξει το συμβόλαιο της Protergia πήγα και έκανα ΔΕΗ με 0,125. Πεναλτι 20 ευρω η Protergia και 80 ευρω θα ειναι η ΔΕΗ αν φύγω πριν το 6μηνο......αποφάσισα να ρισκάρω . Η μεταφορά έγινε κανονικά μεσα σε 10 λεπτα σε κατ-μα χωρις κανενα πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, S90 είπε

Σήμερα και ενα μηνα πριν λήξει το συμβόλαιο της Protergia πήγα και έκανα ΔΕΗ με 0,125. Πεναλτι 20 ευρω η Protergia και 80 ευρω θα ειναι η ΔΕΗ αν φύγω πριν το 6μηνο......αποφάσισα να ρισκάρω . Η μεταφορά έγινε κανονικά μεσα σε 10 λεπτα σε κατ-μα χωρις κανενα πρόβλημα

όπου και να πήγαινες καλύτερα θα είναι με διαφορά απο το πρόγραμμα της συγκεκριμένης εταιρίας ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, kalifwn said:

εχει πεσει το site της δεη.

πριν απο λιγο εβγαζε σφαλμα στο σταθερο προγραμμα του αεριου.

θα το κοψουν 1 μερα νωριτερα μου φαινεται

Πηγα να αλλαξω μια δευτερη παροχή που έχω από φυσικό αεριο σε ΔΕΗ και μου είπαν αύριο θα είναι η τελευταία μέρα με αυτό τον τιμοκατάλογο. Μετά δεν καταργείται αλλά ακριβαίνει απ´οτι μου είπαν. Ενημερωτικά πάντως, και χωρίς ραντεβού να πάτε κάνετε δουλειά. Είχα ραντεβού για αύριο αλλά πηγα σήμερα στο Μαρούσι που με βόλευε περισσότερο και έκανα δουλειά χωρίς αναμονή χωρίς μα και μου 

Επεξ/σία από marmagia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, korakios είπε

όπου και να πήγαινες καλύτερα θα είναι με διαφορά απο το πρόγραμμα της συγκεκριμένης εταιρίας ....

Ζοριστήκαμε είναι η αλήθεια τον χειμώνα...είχα κάνει τηλ αίτηση για το 0,050 και σε αναζήτηση στον μήνα γιατί καθυστερούν ,δεν βρεθηκε καν η αίτηση .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, S90 είπε

Ζοριστήκαμε είναι η αλήθεια τον χειμώνα...είχα κάνει τηλ αίτηση για το 0,050 και σε αναζήτηση στον μήνα γιατί καθυστερούν ,δεν βρεθηκε καν η αίτηση .

έπρεπε να το κυνηγήσεις τότε , κρίμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, marmagia είπε

Μετά δεν καταργείται αλλά ακριβαίνει απ´οτι μου είπαν.

Όπως πέρυσι θα εχει ενα σταθερο και ενα κυμαινόμενο

πόσο να το παει λέτε το σταθερό: 200

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, moon1821 said:

Όπως πέρυσι θα εχει ενα σταθερο και ενα κυμαινόμενο

πόσο να το παει λέτε το σταθερό: 200

Να βγω ψεύτρα αλλά όπως κουβεντιάζαμε με την κυρια στο κατάστημα δε θα μας έκανε εντύπωση το 0,30 υπό την έννοια ότι και στα σταθερά του ρεύματος βάζουν μια υψηλή τιμή για να ειναι σίγουροι ότι με οποία αυξομείωση του ttf δε θα βγουν χαμένοι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, moon1821 είπε

Όπως πέρυσι θα εχει ενα σταθερο και ενα κυμαινόμενο

πόσο να το παει λέτε το σταθερό: 200

τώρα που γυρνά , βάζω τάληρο για 0,17

Η πλάκα θα είναι να μειωθεί 0,10 ,χοχοχοχχο 😂

14 λεπτά πριν, temis83 είπε

ΝΑ τα, τα ωραια καλοκαιριατικα

T2 ?

edit , όντως Τ2

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...