Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, doll είπε

Πότε τελείωνε το συμβόλαιο σου?

 

1 ώρα πριν, korakios είπε

28/9

 

5 λεπτά πριν, doll είπε

Μπορείς να αναναιώσεις και πριν από λήξη?

 

3 ώρες πριν, korakios είπε

Πήγα πριν σε υποκατάστημα ΔΕΗ χύμα

ένα μήνα πριν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εμένα μου έστειλαν mail πως έγινε η ανανέωση και ολοκληρώθηκε ο έλεγχος των εγγράφων σήμερα όπως μου είχαν πει πριν μία εβδομάδα, για να δούμε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Silkcut είπε

Πήγα χθες σε υποκατάστημα της ΔΕΗ κατόπιν διαδικτυακού ραντεβού και υπέγραψα στο gascontrol. Η όλη διαδικασία δεν κράτησε πάνω από 15 λεπτά.

 

Άλλη φορά σε κατάστημα. 3 βδομάδες η διαδικασία σε εμένα μέσω μαιλ τραγικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Που βλέπουμε πότε λήγει το συμβόλαιο με ΔΕΗ; Στο ebil δεν λέει κάτι, ούτε ο λογαριασμός.

Επεξ/σία από satyllas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
21 minutes ago, satyllas said:

Που βλέπουμε πότε λήγει το συμβόλαιο με ΔΕΗ; Στο ebil δεν λέει κάτι, ούτε ο λογαριασμός.

Δεν μπορούμε δυστυχώς.

Ακόμα και στο κατάστημα τους πήρε κάμποση ώρα να το βρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, satyllas είπε

Που βλέπουμε πότε λήγει το συμβόλαιο με ΔΕΗ; Στο ebil δεν λέει κάτι, ούτε ο λογαριασμός.

Δε φαίνεται κάπου , απλά δες τον 1ο λογαριασμό που σου ήρθε την αρχική μέρα περιόδου κατανάλωσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, korakios είπε

Δε φαίνεται κάπου , απλά δες τον 1ο λογαριασμό που σου ήρθε την αρχική μέρα περιόδου κατανάλωσης

25-11-2021. Για ένα έτος ήταν τότε, ή για δυο όπως το ρεύμα; Δεν θυμάμαι καθόλου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα ,

 

μια ερώτηση , υπόγραψα με ΔΕΗ συμβόλαιο πριν από 12 μερεσ φυσικού αερίου και πάνω γράφει μόνο gascontrol χωρίς τιμή ή κάτι που να λέει με τόσο θα Χρεώνεστε. 
έπρεπε να μου δώσουν και κάτι άλλο μαζί ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/8/2022 στις 11:24 ΠΜ, tempo είπε

...

Μια δεύτερη απορία, έχει κανείς ebill στην ΔΕΗ αν είναι μόνο πελάτης φυσικού αερίου; Τα στοιχεία μου έχουν περαστεί κανονικά, μου έκαναν καρτέλα αλλά δεν μπορώ να κάνω λογαριασμό ebill. Σε τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν ότι "δεν με βλέπουν" γιατί έχω μόνο φυσικό αέριο και ότι.....θα με πάρουν τηλέφωνο (απο χθες).

Και εδώ μόνο αέριο στην ΔΕΗ.

Έπρεπε να περιμένω τον πρώτο λογαριασμό για να κάνω e-bill. Είχα πάρει τηλέφωνο και εγώ τρεις φορές αλλά δεν έβγαλα άκρη. Δεν μπορούσαν να μου πούνε τον αριθμό που χρειάζεσαι για εγγραφή, δεν σε βρίσκουν στο σύστημα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, jt1973 είπε

Καλημέρα ,

 

μια ερώτηση , υπόγραψα με ΔΕΗ συμβόλαιο πριν από 12 μερεσ φυσικού αερίου και πάνω γράφει μόνο gascontrol χωρίς τιμή ή κάτι που να λέει με τόσο θα Χρεώνεστε. 
έπρεπε να μου δώσουν και κάτι άλλο μαζί ;

Την ίδια απορία είχα και εγώ που το έκανα και μαιλ το συμβόλαιο και με τηλέφωνο αρχικά. Τους πήρα τηλ. Και μου είπαν ότι μαζί με το συμβόλαιο έχουν στείλει (όντως είχαν στείλει) συνοδευτικό έγγραφο με την τιμή ανά kWh 0,125. Μέσα στο συμβόλαιο δεν γράφει τιμή και σε εμένα. Αύριο θα έρθει και η ΕΔΑ να βάλει μετρητη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
16 hours ago, korakios said:

τουλάχιστον πήρες αντίγραφο και τιμοκατάλογο ?

Γράφει κανονικά 0.125 και 5 ευρώ πάγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...