Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγα πριν σε υποκατάστημα ΔΕΗ χύμα , ήταν η σεκιουρητη μια υπάλληλος και εγώ , χαμός 😁

Μου λέει οτι δε γίνεται ανανέωση, της λέω στο ιντερνετ είδα οτι γίνεται , εντάξει μου λέει , ούτε ταυτότητα δε μου ζήτησε , μου έδωσε και τιμοκατάλογο με ημερομηνία , όλα κομπλέ

Επεξ/σία από korakios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, korakios είπε

Πήγα πριν σε υποκατάστημα ΔΕΗ χύμα , ήταν η σεκιουρητη μια υπάλληλος και εγώ , χαμός 😁

Μου λέει οτι δε γίνεται ανανέωση, της λέω στο ιντερνετ είδα οτι γίνεται , εντάξει μου λέει , ούτε ταυτότητα δε μου ζήτησε , μου έδωσε και τιμοκατάλογο με ημερομηνία , όλα κομπλέ

Έπρεπε να της πεις ότι είμαι ο κορακιος που πάνω μου βασίζεται το φόρουμ για να βγάλει τον χειμώνα. Για να βαράει μετά προσοχές!😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tzitzikas2 είπε

Έπρεπε να της πεις ότι είμαι ο κορακιος που πάνω μου βασίζεται το φόρουμ για να βγάλει τον χειμώνα. Για να βαράει μετά προσοχές!😁

εδώ δεν καταλάβαινε η ίδια γιατί καιγόμουν για ανανέωση , μου λέει στο ίδιο πρόγραμμα θα είσαι δεν αλλάζει κάτι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, korakios είπε

Πήγα πριν σε υποκατάστημα ΔΕΗ χύμα , ήταν η σεκιουρητη μια υπάλληλος και εγώ , χαμός 😁

Μου λέει οτι δε γίνεται ανανέωση, της λέω στο ιντερνετ είδα οτι γίνεται , εντάξει μου λέει , ούτε ταυτότητα δε μου ζήτησε , μου έδωσε και τιμοκατάλογο με ημερομηνία , όλα κομπλέ

Πότε λήγει το συμβόλαιο σου? Εμένα Νοέμβριο…αν είναι έτσι να πάω στο ίδιο κατάστημα…χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kamenos1_1 είπε

Πότε λήγει το συμβόλαιο σου? Εμένα Νοέμβριο…αν είναι έτσι να πάω στο ίδιο κατάστημα…χαχα

28/9 , φυσικά είμαι σε ετοιμότητα για χρέωση άλλων τιμών μιας και κανονικά έτσι έπρεπε να γίνεται

η όλη διαδικασία ανανέωσης πριν τη λήξη φοβάμαι είναι λόγω άγνοιας υπαλλήλων

πήγαινε καθημερινά , όλο και κάποιον άσχετο θα πετύχεις και θα υπογράψεις με 0,125 , σοβαρά το λέω και κρίμα που δεν το σκέφτηκα όσο έτρεχε με τα 0,05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, korakios said:

Πήγα πριν σε υποκατάστημα ΔΕΗ χύμα , ήταν η σεκιουρητη μια υπάλληλος και εγώ , χαμός 😁

Μου λέει οτι δε γίνεται ανανέωση, της λέω στο ιντερνετ είδα οτι γίνεται , εντάξει μου λέει , ούτε ταυτότητα δε μου ζήτησε , μου έδωσε και τιμοκατάλογο με ημερομηνία , όλα κομπλέ

Τελικά κι εγώ δεν έσπασα συμβόλαιο για να το πάρει άλλο ΑΦΜ. Μου είπαν ότι άρχισε πέρσι 28 Σεπτεμβρίου οπότε ανανεώθηκε στο ίδιο. 

Κατάστημα Αμαρουσίου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Thresh είπε

Τελικά κι εγώ δεν έσπασα συμβόλαιο για να το πάρει άλλο ΑΦΜ. Μου είπαν ότι άρχισε πέρσι 28 Σεπτεμβρίου οπότε ανανεώθηκε στο ίδιο. 

Κατάστημα Αμαρουσίου.

τουλάχιστον πήρες αντίγραφο και τιμοκατάλογο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, korakios said:

τουλάχιστον πήρες αντίγραφο και τιμοκατάλογο ?

Κάτι έδωσαν ναι, δεν είμαι σπίτι αυτή τη στιγμή για να το ξαναδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, korakios said:

λες να υπέγραψες benefit ? 😛😂😂

Δεν παίζει, απλά για το αν γράφει τιμή πάνω είναι το θέμα, δεν πρόσεξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω συμβόλαιο με ΔΕΗ μέχρι 28/02/23 με 0,05€/kWh.

Αυτός ο χειμώνας θα βγει καλά. Ένα ευχαριστώ και πάλι στον Κοράκιο που μας άνοιξε τα μάτια.

Το θέμα όμως είναι ότι δε φαίνεται φως στον ορίζοντα. Θα πάθουν τεράστιο σοκ πάρα πολλοί που δεν ασχολούνται και δεν έχουν ιδέα για το  τι συμβαίνει και  τι τους περιμένει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, djuan1988 είπε

Έχω συμβόλαιο με ΔΕΗ μέχρι 28/02/23 με 0,05€/kWh.

Αυτός ο χειμώνας θα βγει καλά. Ένα ευχαριστώ και πάλι στον Κοράκιο που μας άνοιξε τα μάτια.

Το θέμα όμως είναι ότι δε φαίνεται φως στον ορίζοντα. Θα πάθουν τεράστιο σοκ πάρα πολλοί που δεν ασχολούνται και δεν έχουν ιδέα για το  τι συμβαίνει και  τι τους περιμένει.

Θα πεσουν κρατικα λεφτα και στο αεριο φετος , εχουμε και εκλογες βλεπεις. Οποτε λογικα καπως θα μετριαστει το πραμα,σχετικα παντα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, korakios είπε

Πήγα πριν σε υποκατάστημα ΔΕΗ χύμα , ήταν η σεκιουρητη μια υπάλληλος και εγώ , χαμός 😁

Μου λέει οτι δε γίνεται ανανέωση, της λέω στο ιντερνετ είδα οτι γίνεται , εντάξει μου λέει , ούτε ταυτότητα δε μου ζήτησε , μου έδωσε και τιμοκατάλογο με ημερομηνία , όλα κομπλέ

Πότε τελείωνε το συμβόλαιο σου? Μπορείς να αναναιώσεις και πριν από λήξη? Link από ανανέωση ότι μπορούμε έχουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...