Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, Trikala_city είπε

Kαι εγώ έχω αυτή την απορία, φίλε

 Δεν σου γράφει μέσα στο e-bill μέχρι πότε ισχύει; Γιατί δεν στέλνεις ένα mail στο customercare της ΔΕΗ να στο αποσαφηνίσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Trikala_city είπε

Kαι εγώ έχω αυτή την απορία, φίλε. Υπέγραψα ΔΕΗ με 0,20 τον 07/2021, αλλά ο μετρητής μπήκε 02/12/2021. Αν ισχύει αυτό, έχω κερδίσει ένα μήνα θέρμανσης τον επόμενο χειμώνα.

δες στον 1ο λογαριασμό την περίοδο κατανάλωσης . Η πρώτη ημερομηνία είναι και αυτή της έναρξης εκπροσώπησης

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, korakios είπε

δες στον 1ο λογαριασμό την περίοδο κατανάλωσης . Η πρώτη ημερομηνία είναι και αυτή της έναρξης εκπροσώπησης

 Η περίοδος κατανάλωσης ξεκινάει στις 02/12/2021.

Μόλις τώρα, Trikala_city είπε

 Η περίοδος κατανάλωσης ξεκινάει στις 02/12/2021.

ΑΝ και λογικά, το 0,20 δεν θα ισχύει μέχρι τότε, θα το έχει αλλάξει η ΔΕΗ γιατί θα έχει περάσει το εξάμηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, Trikala_city said:

 Η περίοδος κατανάλωσης ξεκινάει στις 02/12/2021.

ΑΝ και λογικά, το 0,20 δεν θα ισχύει μέχρι τότε, θα το έχει αλλάξει η ΔΕΗ γιατί θα έχει περάσει το εξάμηνο.

Μπα πιστεύω δε θα το πειράξει παρότι είναι πολύ χαμηλό το 0,02

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, Georgegr3 είπε

Από εκεί θυμάμαι που κάποιος έλεγε συνδέθηκε Δεκέμβριο 21, με αίτηση Ιουνίου 21...λολ

Παρών!!

Εγώ πιστεύω καθυστέρησα λόγω ασυνεννοησίας εργολάβου ΕΔΑ και δικού μου εργολάβου... Μόλις πήρα στα χέρια μου την κατάσταση και πίεσα και τους δύο με στενό μαρκάρισμα προχώρησαν οι εργασίες. Διαφορετικά ακόμα θα περίμενα...

Δεν πρέπει να είναι τυχαίο πάντως που κ ο marma k εγώ είμαστε Χαλάνδρι πάντως...

Επεξ/σία από stazzy1978
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, vali είπε

 Δεν σου γράφει μέσα στο e-bill μέχρι πότε ισχύει; Γιατί δεν στέλνεις ένα mail στο customercare της ΔΕΗ να στο αποσαφηνίσουν;

Εσάς γραφει στο e bill ημερομηνία ισχυος για το φυσικό αέριο; εμένα δεν  γράφει ,μόνο για το προϊόν ρεύματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Makaron1984 είπε

Εσάς γραφει στο e bill ημερομηνία ισχυος για το φυσικό αέριο; εμένα δεν  γράφει ,μόνο για το προϊόν ρεύματος.

+1... δεν γράφει κάτι στο ebill ΦΑ της ΔΕΗ

Από το συμβόλαιο προκύπτει

Spoiler

image.png.45408a12cafc3f447c599c52c24353cc.png

 

Επεξ/σία από stazzy1978
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβόλαιο δεν μου στείλανε, έκανα αίτηση σε κατάστημα 15 Φεβ. Στο 8009001000 μου είπαν πως είμαι δεη από 3 Μαρτίου. Ελπίζω να μην υπάρξει καμία δυσάρεστη εκπληξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, marmagia είπε

Μετά από ποσό καιρό σας έστειλαν συμβόλαιο; Εγώ τους πρήζω γραπτά και ακόμα περιμένω από 10/2

Εμένα μου το έστειλαν σε λιγότερο από μήνα μόνοι τους με email.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, marmagia είπε

Μετά από ποσό καιρό σας έστειλαν συμβόλαιο; Εγώ τους πρήζω γραπτά και ακόμα περιμένω από 10/2

14/02 η αίτηση σε κατάστημα δεη, στις 21/03 μου έστειλαν μέσω e-mail και την αίτησή μου αλλά και το συμβόλαιο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...