Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, marina8282 είπε

Giannis80x ευχαριστώ πολύ.Μήπως γνωρίζεις πόσες μέρες θέλει για να είμαι στην ΔΕΗ;σε κατάστημα εκανα τις αιτήσεις.3-5;

Πες 30 για σιγουριά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/2/2022 στις 6:19 ΜΜ, kosmasgr είπε

Ώρα για ΔΕΗ gas control για 12 μήνες. 😜😜

Αυτό μπορεί να είναι αυτόνομο ή μπορεί να συνδυαστεί και με πακέτο για το ρεύμα;

Η διαδικασία γίνεται και ηλεκτρονικά ή καλύτερα σε κατάστημα για πιο γρήγορα;

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, marina8282 είπε

Giannis80x ευχαριστώ πολύ.Μήπως γνωρίζεις πόσες μέρες θέλει για να είμαι στην ΔΕΗ;σε κατάστημα εκανα τις αιτήσεις.3-5;

8/12 εκανα αιτηση σε καταστημα 31/12 εγινε η καταμετρηση και αλλαγη παροχου

1 λεπτό πριν, The_Judas είπε

Αυτό μπορεί να είναι αυτόνομο ή μπορεί να συνδυαστεί και με πακέτο για το ρεύμα;

αυτόνομο  δεν υπαρχει double στην δεη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, marina8282 είπε

Giannis80x ευχαριστώ πολύ.Μήπως γνωρίζεις πόσες μέρες θέλει για να είμαι στην ΔΕΗ;σε κατάστημα εκανα τις αιτήσεις.3-5;

Εγω εκανα την προηγουμενη εβδομαδα.Την Τριτη συγκεκριμενα.

Σημερα μου ειπαν πως εστειλαν χθες στην εδα για μετρηση και αλλαγη παροχου.

Οποτε το δεκαημερο συνολικα σιγουρα.

Ισως και 15 ημερες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, rose from hell είπε

8/12 εκανα αιτηση σε καταστημα 31/12 εγινε η καταμετρηση και αλλαγη παροχου

αυτόνομο  δεν υπαρχει double στην δεη

Ποιο πακέτο αξίζει για οικιακή χρήση (σε σπίτι με λίγες ηλεκτρικές συσκευές και κατανάλωση) στο ρεύμα;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, marina8282 είπε

Μήπως γνωρίζεις πόσες μέρες θέλει για να είμαι στην ΔΕΗ;σε κατάστημα εκανα τις αιτήσεις

Εγώ 22/2 έκανα την αίτηση σε κατάστημα και από σήμερα που ήρθαν και πήραν μέτρηση είμαι ΔΕΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Drake27 είπε

Μπορείς να με βοηθήσεις τι να γράψω στην υπεύθυνη δήλωση?!

Γιατί το έψαχνα μέσα στο gov και δεν βρήκα κάτι σχετικό με αυτό.

Θα μπεις εδώ στο gov και θα γράψεις το εξής κείμενο:

"Χρησιμοποιώ ως κατοικία το ακίνητο που βρίσκεται επί της οδού XXXX στον αριθμό XX, που η κυριότητα του ανήκει στον/στους ΧΧΧΧΧ ΧΧΧΧΧ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι φοιτήτρια στη Θεσσαλονίκη και πριν λίγο καιρό ( 17/2) ήρθε ο λογαριασμός αερίου αρκετά φουσκωμένος.. σχεδόν 300 ευρώ με 273 Nm3 κατανάλωση .. Το πρόγραμμα που έχω είναι το Τ2 στη Ζενίθ. Θα ήθελα να κάνω κάποιο συμβόλαιο με σταθερή τιμή γιατί ήδη έχω κάψει 400 Nm3 από την τελευταία καταμέτρηση και φοβάμαι για αυτό που θα αντικρύσω στον επόμενο λογαριασμό. Σκεφτόμουν για το Gas Home Fix της Ζενίθ με σταθερή χρέωση 0.08688/kW.

Σας παρακαλώ θα ήθελα τη βοήθεια σας σχετικά με τα προγράμματα που με συμφέρουν, καθώς τα χρήματα δεν μου περισσεύουν όπως και σε κανέναν εξάλλου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, animus117 είπε

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι φοιτήτρια στη Θεσσαλονίκη και πριν λίγο καιρό ( 17/2) ήρθε ο λογαριασμός αερίου αρκετά φουσκωμένος.. σχεδόν 300 ευρώ με 273 Nm3 κατανάλωση .. Το πρόγραμμα που έχω είναι το Τ2 στη Ζενίθ. Θα ήθελα να κάνω κάποιο συμβόλαιο με σταθερή τιμή γιατί ήδη έχω κάψει 400 Nm3 από την τελευταία καταμέτρηση και φοβάμαι για αυτό που θα αντικρύσω στον επόμενο λογαριασμό. Σκεφτόμουν για το Gas Home Fix της Ζενίθ με σταθερή χρέωση 0.08688/kW.

Σας παρακαλώ θα ήθελα τη βοήθεια σας σχετικά με τα προγράμματα που με συμφέρουν, καθώς τα χρήματα δεν μου περισσεύουν όπως και σε κανέναν εξάλλου...

ΔΕΗ myHome GasControl  0.05 μονοδρομος

Επεξ/σία από rose from hell
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, animus117 είπε

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι φοιτήτρια στη Θεσσαλονίκη και πριν λίγο καιρό ( 17/2) ήρθε ο λογαριασμός αερίου αρκετά φουσκωμένος.. σχεδόν 300 ευρώ με 273 Nm3 κατανάλωση .. Το πρόγραμμα που έχω είναι το Τ2 στη Ζενίθ. Θα ήθελα να κάνω κάποιο συμβόλαιο με σταθερή τιμή γιατί ήδη έχω κάψει 400 Nm3 από την τελευταία καταμέτρηση και φοβάμαι για αυτό που θα αντικρύσω στον επόμενο λογαριασμό. Σκεφτόμουν για το Gas Home Fix της Ζενίθ με σταθερή χρέωση 0.08688/kW.

Σας παρακαλώ θα ήθελα τη βοήθεια σας σχετικά με τα προγράμματα που με συμφέρουν, καθώς τα χρήματα δεν μου περισσεύουν όπως και σε κανέναν εξάλλου...

Κλεισε ηλεκτρονικό ραντεβού στο υποκατάστημα της ΔΕΗ απέναντι από τα Δικαστήρια , συνήθως έχει διαθέσιμο κάθε μέρα. Ώστε να αλλάξεις στο Gas control

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, rose from hell είπε

ΔΕΗ myHome GasControl   μονοδρομος

Ευχαριστώ , θα το κοιτάξω. 

1 λεπτό πριν, kosmasgr είπε

Κλεισε ηλεκτρονικό ραντεβού στο υποκατάστημα της ΔΕΗ απέναντι από τα Δικαστήρια , συνήθως έχει διαθέσιμο κάθε μέρα. Ώστε να αλλάξεις στο Gas control

Εκλεισα, οποτε θα παω αυριο να το κοιταξω. Επειδη η επομενη καταμετρηση απο Ζενιθ θα γινει στις 20/3 υπαρχει πιθανοτητα να γλιτωσω τιποτα κ να πληρωσω στη ΔΕΗ απευθειας;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, animus117 είπε

Ευχαριστώ , θα το κοιτάξω. 

Εκλεισα, οποτε θα παω αυριο να το κοιταξω. Επειδη η επομενη καταμετρηση απο Ζενιθ θα γινει στις 20/3 υπαρχει πιθανοτητα να γλιτωσω τιποτα κ να πληρωσω στη ΔΕΗ απευθειας;

Πολυ χλωμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...