Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Giannis80x είπε

Αρκετα περισσπτερα θα θες.υπολογισε 3 μπουκαλες την εβδομαδα για 24/07 χρηση.

Η μπουκαλα αν δεν κανω λαθος εχει παει κανα τριανταρι ευρω.

ανοίξτε άλλο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, korakios είπε

μπορεί και να συμφώνησε , το θέμα είναι αν δόθηκε παράδειγμα για το πόσο θα επηρεάσει τις τελικές τιμές , απλά ζητάς την ηχογράφηση για επαλήθευση διαφάνειας

για την αποχώρηση στο site γράφει οτι δεν εφαρμόζεται σε προγράμματα μη σταθερά (απλά το αναφέρω)

μην το αναφέρεις καν

 

Στη δεύτερη σελίδα του συμβολαίου λέει για τέλος πρόωρης λύσης. Γι' αυτό το έβαλα

CamScanner 03-01-2022 16.04_a2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Giannis Vs είπε

Στη δεύτερη σελίδα του συμβολαίου λέει για τέλος πρόωρης λύσης. Γι' αυτό το έβαλα

εννοείται να το γράψεις , ανάλογα την εξέλιξη βλέπουμε για το συγκεκριμένο , απλά μην έχεις μεγάλες ελπίδες για σύντομη λύση

υποθέτω θα σου κάνει πρόταση λόγω καλής θέλησης για αποχώρηση αζημίως και μετά μέσω ΣτΚ να σου δώσουν το πολύ τα μισά (έχει γίνει πρόσφατα) , βλέπεις και κάνεις

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, korakios είπε

εννοείται να το γράψεις , ανάλογα την εξέλιξη βλέπουμε, απλά μην έχεις μεγάλες ελπίδες για σύντομη λύση

υποθέτω θα σου κάνει πρόταση λόγω καλής θέλησης για αποχώρηση αζημίως και μετά μέσω ΣτΚ να σου δώσουν το πολύ τα μισά (έχει γίνει πρόσφατα) , βλέπεις και κάνεις

Είμαι σίγουρος ότι θα πάει μακριά η βαλίτσα...

ΣτΚ να στείλω άμεσα ή να περιμένω να δω τι θα μου πουν;

Επίσης myRae διάβασα ότι δεν ακυρώνεται η αίτηση. Άρα να στείλω συμπληρωματική και να βάλω "σε σχέση την παραπάνω υπ' αριθμ τάδε καταγγελία σας γνωρίζω και τα εξής"; Και να βάλω και αυτά που θα στείλω στη Ζενίθ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Giannis Vs είπε

ΣτΚ να στείλω άμεσα ή να περιμένω να δω τι θα μου πουν;

10 εργάσιμες

8 λεπτά πριν, Giannis Vs είπε

Επίσης myRae διάβασα ότι δεν ακυρώνεται η αίτηση. Άρα να στείλω συμπληρωματική και να βάλω "σε σχέση την παραπάνω υπ' αριθμ τάδε καταγγελία σας γνωρίζω και τα εξής"; Και να βάλω και αυτά που θα στείλω στη Ζενίθ;

Πάρε τηλ αύριο μήπως μπορούν και την ακυρώσουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους , μου έστειλαν την σύμβαση του gas control με ημερομηνία αίτησης 8/12. Ούτε 3 μηνες , σας έφαγα😁

Μια ερώτηση μιας και θα είναι ο πρώτος λογαριασμός μου. Η κατανάλωση μου σε ερώτηση που έκανα στην ΕΔΑ είναι 112m3 διαφορά από την προηγούμενη ένδειξη. Πόσο υπολογίζεται σε kw; Έχουν πάρει μέτρηση από 11/2 και αλά δεν μου έχουν εκδώσει λογαριασμό τα τζιμανια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, PastiGR είπε

Η κατανάλωση μου σε ερώτηση που έκανα στην ΕΔΑ είναι 112m3 διαφορά από την προηγούμενη ένδειξη. Πόσο υπολογίζεται σε kw;

https://www.zenith.gr/uploads/file/315c7e9d0c484cdc9ec8cd6766f3e5a6/Anotera_Thermogonos_Dinami.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, PastiGR είπε

Καλησπέρα σε όλους , μου έστειλαν την σύμβαση του gas control με ημερομηνία αίτησης 8/12. Ούτε 3 μηνες , σας έφαγα😁

Μια ερώτηση μιας και θα είναι ο πρώτος λογαριασμός μου. Η κατανάλωση μου σε ερώτηση που έκανα στην ΕΔΑ είναι 112m3 διαφορά από την προηγούμενη ένδειξη. Πόσο υπολογίζεται σε kw; Έχουν πάρει μέτρηση από 11/2 και αλά δεν μου έχουν εκδώσει λογαριασμό τα τζιμανια!

Πως εγινε αυτο ?

Εγω μιλησα μαζι τους 18/2.

Στις 24/2 ηρθε η συμβαση με το courier την οποια και υπεγραψα και στις 25/2 με καλεσαν και μου επιβεβαιωσαν οτι έλαβαν την αιτηση.

Και με ενημερωσαν οτι η μεταβαση θα γίνει μέσα στις επόμενες 10 εργάσιμες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsaltinho είπε

Πως εγινε αυτο ?

Εγω μιλησα μαζι τους 18/2.

Στις 24/2 ηρθε η συμβαση με το courier την οποια και υπεγραψα και στις 25/2 με καλεσαν και μου επιβεβαιωσαν οτι έλαβαν την αιτηση.

Και με ενημερωσαν οτι η μεταβαση θα γίνει μέσα στις επόμενες 10 εργάσιμες μέρες.

μιλά για τη σύμβαση , θα στη στείλουνε όποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, korakios είπε

αυτό απο σένα εξαρτάται

δε νομίζω ότι έχω να περιμένω κάτι. Άλλωστε μέχρι να προχωρήσει η ΔΕΗ έμαθα ότι παίρνει καιρό. Μέχρι τότε θα έχει λυθεί και το άλλο θέμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγκατασταθηκε φετος πρωτη φορα στο σπιτι το φυσικο αεριο, και ηρθε ο πρωτος λογαριασμος 91 ευρω για 35 μερες. Ειναι φυσιολογικο αυτο, η αφορα τα παγια και την πρωτη εγκατασταση. Καταναλωση εγινε απειροελεαχιστη καθως ειναι δευτερευουσα οικια, και επισης δεν ανεφερε καταναλωσεις στο παραστατικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...