Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, HERTHAN είπε

Το ξαναγραφω εδω και ρωταω μηπως εχει κανεις στον λογαριασμο του το παρακατω μηνυμα και γνωριζει τι ειναι.

274162911_653576275968124_5388603461746035301_n.png.3e530795dfa834a9b0203de2048652b5.png

Αν γνωριζει κανεις κατι γι'αυτο ας ενημερωσει.

Μάλλον είναι η ενημέρωση για την αλλαγή που είχες κάνει πέρυσι απ'το Gold στο Benefit; 

Όλα τα περίεργα με σένα ρε!   😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ekrepali είπε

Μάλλον είναι η ενημέρωση για την αλλαγή που είχες κάνει πέρυσι απ'το Gold στο Benefit; 

παίζει , το είχα ξεχάσει 😂🤣, αλλά όντως παίζει 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ekrepali είπε

Μάλλον είναι η ενημέρωση για την αλλαγή που είχες κάνει πέρυσι απ'το Gold στο Benefit; 

Όλα τα περίεργα με σένα ρε!   😅

Ναι ολα παιζουν.

Εννοειται οτι δεν μπαινω καν στην διαδικασια να ερθω σε επικοινωνια μαζι τους.Οπως πηγα ετσι θα φυγω καποια στιγμη κι ας πληρωσω και ρητρα αποχωρησης.

1 ώρα πριν, ekrepali είπε

Το σωστό θα ήταν έτσι:

4.jpg.11c701141ce99d90fb644cf3e5ad68d9.jpg

Φανταζεσαι και να εβαζαν και μια φατσουλα που γελαει στο τελος?

 💣  💣  💣  💣  💣  💣  💣  💣  💣  💣  💣  💣  💣  💣  💣 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

Μόλις φανηκε ο 2ος λογαριασμός μου αερίου myHome GasControl( Ειχα προλάβει τις παλιές τιμές) στο ebill της ΔΕΗ, έκδοση 9/2/2022. Περίοδος καταναλωσης 24/11/2021 - 21/01/2022, 59 ημέρες. Πιστωτικός -26,17. Απλά τον ανεβάζω πληροφοριακά για να δειτε τις πιστώσεις-εκπτώσεις.

Spoiler

Screenshot_1.png.2267eb1542a633e755c19d23495a6e10.png

Spoiler

Screenshot_2.png.32499fa8c3c632e1522ade3dc69ba3c1.png

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, rose from hell είπε

μπανανιά

αλλοι πληρωσαν  600 700   euro λογαριασμούς   και βαλε 

αλλοι πήραν  πιστωση   η  πληρωσαν καποια μικροποσα 

Μακαρι να βγω ψευτης,αλλα νομιζω οτι η δεη καποια στιγμη προς το καλοκαιρι θα βγαλει διορθωτικους λογαριασμους.

Εκτος αν αγοραζουν 1 λεπτο πχ απο την δεπα και ολοι οι αλλοι αισχροκερδουν.

Εν παση περιπτωση,οσοι κανανε αυτα τα προγραμματα πολυ καλα εκαναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, rose from hell είπε

μπανανιά

αλλοι πληρωσαν  600 700   euro λογαριασμούς   και βαλε 

αλλοι πήραν  πιστωση   η  πληρωσαν καποια μικροποσα 

Oπως και στο ρευμα που μας εβαλαν εκπτωσεις στα σταθερα προφραμματα ετσι και στο φυσικο αεριο μας εβαλαν εκπτωση στα σταθερα προγραμματα.

Δεν θα επρεπε να βαλουν εκπτωσεις καθολου σε σταθερα προγραμματα αλλα θα επρεπε να παρουν μεγαλυτερη εκπτωση αυτοι με τα κυμαινομενα.

Τα εχουμε ξαναπει εδω και πολυ καιρο στο αντιστοιχο θεμα για το ρευμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, HERTHAN είπε

Oπως και στο ρευμα που μας εβαλαν εκπτωσεις στα σταθερα προφραμματα ετσι και στο φυσικο αεριο μας εβαλαν εκπτωση στα σταθερα προγραμματα.

Δεν θα επρεπε να βαλουν εκπτωσεις καθολου σε σταθερα προγραμματα αλλα θα επρεπε να παρουν μεγαλυτερη εκπτωση αυτοι με τα κυμαινομενα.

Τα εχουμε ξαναπει εδω και πολυ καιρο στο αντιστοιχο θεμα για το ρευμα.

Παρότι ειμαι ευνοημένος της καταστασης, συμφωνώ και κατα την γνωμη μου η επιδότηση επρεπε να ειναι και με οικονομικά-εισοδηματικά κρητηρια. Πχ δειτε τι πρηρωσε η θεια μου τον προηγούμενο μήνα με μισθό 280 ευρώ χωρίς αλλα εισοδηματα.

Spoiler

Screenshot_4.png.601dcc7cf2daf8d484702995e785b4bc.png

Spoiler

Screenshot_3.png.3ed4bcc75ecbf7651630d9d0e029de35.png

 

 

Επεξ/σία από tsigpan
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsigpan είπε

Παρότι ειμαι ευνοημένος της καταστασης, συμφωνώ και κατα την γνωμη μου η επιδότηση επρεπε να ειναι και με οικονομικά-εισοδηματικά κρητηρια. Πχ δειτε τι πρηρωσε η θεια μου τον προηγούμενο μήνα με μισθό 280 ευρώ χωρίς αλλα εισοδηματα.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Screenshot_4.png.601dcc7cf2daf8d484702995e785b4bc.png

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Screenshot_3.png.3ed4bcc75ecbf7651630d9d0e029de35.png

 

Εδω δες τι ποσο ηρθε σε λογαριασμο σε ανθρωπους που δεν εχουν χρηματα και τωρα θα το κοψουν γιατι δεν μπορουνε να το πληρωσουν.

aaaaaa.PNG.b3c537790bda0de04089600c06c79bd4.png.6d6016c3965509fb7e425dee17e79fc0.png

bbbbbb.PNG.0a468ed8677b866b93a03b52471af747.png.e1a2ee40623ac88ee6eaf84896648f3d.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Εδω δες τι ποσο ηρθε σε λογαριασμο σε ανθρωπους που δεν εχουν χρηματα και τωρα θα το κοψουν γιατι δεν μπορουνε να το πληρωσουν.

αυτά είναι τα προγράμματα που είναι παραπάνω και απο αυτά βάσει TTF + προμήθειας

όπως και της Protergia πρέπει να γίνει παρέμβαση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, korakios είπε

αυτά είναι τα προγράμματα που είναι παραπάνω και απο αυτά βάσει TTF + προμήθειας

όπως και της Protergia πρέπει να γίνει παρέμβαση

Ναι το ξερω.

Εχουμε να κανουμε με ανθρωπους ομως που δεν ξερουν που πανε τα 4 και πρεπει να κατσει ενας ανθρωπος ν'ανσχοληθει για να κανει τις απαριτητες ενεργειες.

Εγω ενημερωσα(τον γιο) και τους ειπα ακριβως τι πρεπει να κανουν.Απο εκει και περα ειναι στο χερι του για να το προχωρησει.

Σημερα ενημερωσα(κι ελπιζω να εσωσα αν το προχωρησουν) αλλα 4 ατομα που ηταν στο ιδιο προγραμμα της Ζενιθ.Τους ειπα να κλεισουν ραντεβου στην ΔΕΗ για το ρευμα και το αεριο μαζι.Τα ειχαν ολα στην Ζενιθ σε ρευμα και αεριο με ρητρες.

Κανενας δεν ξερει τιποτα τι του γινεται.Τα εχουμε ξαναπει βεβαια και το ξερουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, HERTHAN είπε

Σημερα ενημερωσα(κι ελπιζω να εσωσα αν το προχωρησουν) αλλα 4 ατομα που ηταν στο ιδιο προγραμμα της Ζενιθ

ποιο ήταν ? Μη μου πεις το παλιό Τ2 ?

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, korakios είπε

ποιο ήταν ? Μη μου πεις το παλιό Τ2 ?

Οχι με το Gas Home Flex με ρητρα.

Μιλαμε για τρελους λογαριασμους.1000αρικο οι δυο απο αυτους και απο 600 και 650 οι αλλοι δυο.

Για ρευμα επισης στον Θεο αλλα εκει δεν ρωτησα προγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...