Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μεσημέρι έστειλα παράπονο μέσω myrae, άνοιξα λογαριασμό μέσω faceboon ή google, δεν θυμάμαι, το θέμα είναι ότι έκανα login με όλους τους λογαριασμούς μου και πουθενά το αίτημα... Δεν πειράζει, θα το ξανακάνω αύριο το πρωί, αφού προσπαθήσω να κάνω login από το ίδιο pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τρέλα μου και εμένα, προσπαθώ να κάνω παράπονο στο Myrae, απενεργοποίησα ότι μπορώ να φανταστω σε addblocker αλλα τζίφος από 4 browsers. Τι κάνω λάθος???? Γιατί κάτι κάνω λάθος και δεν μπορώ να βρώ το ποστ που έλεγε τρόπο για να μην βγάζει στο σφάλμα. Έχω 9 μέρες που έχω κάνει αίτημα και ακόμα το ελέγχουν δευτερευόντως στη ΔΕΗ. Χαμός πρέπει να γίνεται και παρόλο που είπαμε για 16 μέρες όλη η διαδικάσία δεν είναι οκ να ξεπερνούν κατά πολύ τις 5 αρχικές μέρες ώστε να πάει για έέγχο στο διαχειριστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Thresh είπε

145 euro το TTF σήμερα? Εκπληκτικά, τον Φεβρουάριο που συνήθως peakάρει θα έχει πιάσει τα 200 έτσι όπως πάει...

πλησιάζει , πλέον ξεφύγανε

Spoiler

649476019_.png.6f1d0b021a29c3880c1b7711c7594f34.png

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, gvoi είπε

Την τρέλα μου και εμένα, προσπαθώ να κάνω παράπονο στο Myrae, απενεργοποίησα ότι μπορώ να φανταστω σε addblocker αλλα τζίφος από 4 browsers. Τι κάνω λάθος???? Γιατί κάτι κάνω λάθος και δεν μπορώ να βρώ το ποστ που έλεγε τρόπο για να μην βγάζει στο σφάλμα. Έχω 9 μέρες που έχω κάνει αίτημα και ακόμα το ελέγχουν δευτερευόντως στη ΔΕΗ. Χαμός πρέπει να γίνεται και παρόλο που είπαμε για 16 μέρες όλη η διαδικάσία δεν είναι οκ να ξεπερνούν κατά πολύ τις 5 αρχικές μέρες ώστε να πάει για έέγχο στο διαχειριστή.

Τελικά και εδώ τα ίδια. Με 2 browsers και κλειστά τα πάντα, στον έναν πατάω υποβολή και δεν συμβαίνει απολύτως τίποτα, αλλά αμέσως μετά βλέπω το αίτημα στα αιτήματά μου, που όμως επί της ουσίας είναι κενό περιεχομένου και μετά από λίγο εξαφανίζεται, και στον άλλον πατάω υποβολή και βγάζει τη γνωστή σελίδα error...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kirileman είπε

Τελικά και εδώ τα ίδια. Με 2 browsers και κλειστά τα πάντα, στον έναν πατάω υποβολή και δεν συμβαίνει απολύτως τίποτα, αλλά αμέσως μετά βλέπω το αίτημα στα αιτήματά μου, που όμως επί της ουσίας είναι κενό περιεχομένου και μετά από λίγο εξαφανίζεται, και στον άλλον πατάω υποβολή και βγάζει τη γνωστή σελίδα error...

δοκίμασες με IE ? παίζει να είναι ξεχασμένοι σε άλλες εποχές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, gvoi είπε

Στον εξπλορερ δεν ανοίγει καν το σαιτ :lol::cry:

ανεβάστε τα σε sharing dropbox, box , drive , maganz κτλ

εγώ χρησιμοποιώ pcloud μιας και φαίνεται αν είδε κάποιος το link και το κατέβασε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, korakios είπε

ανεβάστε τα σε sharing dropbox, box , drive , maganz κτλ

εγώ χρησιμοποιώ pcloud μιας και φαίνεται αν είδε κάποιος το link και το κατέβασε

Οκ να τους στείλω πχ το αίτημα που έκανα στα γραφεία της ΔΕΗ για αλλαγή με dropbox. Τα υπόλοιμα να τα γραψω σε μειλ στο [email protected] ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, gvoi είπε

Οκ να τους στείλω πχ το αίτημα που έκανα στα γραφεία της ΔΕΗ για αλλαγή με dropbox. Τα υπόλοιμα να τα γραψω σε μειλ στο [email protected] ?

μέσω myrae κάνεις το αίτημα και στο κείμενο βάζεις υπερσύνδεσμο για τα έγγραφα που δεν μπορείς να ανεβάσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ οκ ευχαριστώ! αν και φοβάμαι οτι ούτε αυτό προχωράει. Θα το κάνω σε λίγο και ενημερώνω για όποιον έχει ίδιο θέμα.

upd

Αναφωνώ "εύρηκα". Κάνω το αίτημα χωρίς συνημμένο αλλα με λινκ όπως σωστά με συμβούλεψε ο @korakios.

Καταχωρώ το αίτημα και βγάζει ξανά το ίδιο θέμα.

Κάνω πίσω και εμφανίζεται αίτημα με αριθμό και κενά όοοοολα τα πεδία. Πατάω τρέχων βήμα και εκεί με αφήνει να πειράξω τα κενά πεδία. Υποβολή και φαίνεται πλεον οκ προς ΕΔΑ αρχικά.

Σε brave browser

myrae.png.ce3ffa1dd5c7531628ac2e37e99d97bd.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, korakios είπε

δοκίμασες με IE ? παίζει να είναι ξεχασμένοι σε άλλες εποχές

Δεν θα ασχοληθώ γιατί μου απάντησαν από ΔΕΗ και επιτέλους και από ΕΔΑ. Έχει πάει το αίτημα ΕΔΑ από χθες, αλλά λόγου φόρτου εργασίας, έχουν καθυστερήσει και αυτοί. Μέσα της άλλης εβδομάδας θα έχω συνδεθεί. Μέχρι τότε, ρεύμα, ξύλα και λίγο καλοριφέρ αν και όταν κάνει τα κρύα του ΣΚ που μας πέρασε. Τουλάχιστον να γλιτώσω τη σφαγή του Γενάρη-Φλεβάρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, korakios είπε

πλησιάζει , πλέον ξεφύγανε

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

649476019_.png.6f1d0b021a29c3880c1b7711c7594f34.png

 

Μολις ξεπερασε το 180 και παμε με τρελα ολοι μαζι να ξεπερασουμε το 200.

Ευτυχως το εκανα αποσβεση σε 1,5 χρονο.

Θα κανω τζακι με αεραγωγους στο σπιτι και θα καιω.......οτι βρω τελοπαντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά. 

Ακόμη δεν έχει εμφανιστεί στο ebil το αέριο. 

Φαίνεται μόνο το ρεύμα.

Την παρασκευή μέτρησε η εδα...

Όσον αφορά το συμβόλαιο να στείλω ένα email  στην δεη μήπως μου το στείλουν? 

Επεξ/σία από johnnyman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Καλησπέρα παιδιά. 

Ακόμη δεν έχει εμφανιστεί στο ebil το αέριο. 

Φαίνεται μόνο το ρεύμα.

Την παρασκευή μέτρησε η εδα...

Όσον αφορά το συμβόλαιο να στείλω ένα email  στην δεη μήπως μου το στείλουν? 

Ενταξει μην βιαζεσαι θα φανει της επομενες μερες λογικα.

Το συμβολαιο θα στο στειλουν σε κανενα 2μηνο η 3μηνο η στην καλυτερη 8μηνο.Χαλαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...