Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, ekrepali είπε

Έτσι παιδιά, ενισχύστε οικονομικά τον ΗΡΩΝ για να μη κάνουν σε μένα αύξηση στο ρεύμα τον άλλο μήνα.

Αν δεν στο ανεβασουν κερνας καφε.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εσείς που ξέρετε ρε παιδιά έχω αέριο στη Ζενίθ και θέλω να πάω στην ΔΕΗ. Συμφέρει; Αν ναι σε ποιό πρόγραμμα;

Επεξ/σία από nikos33340
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, nikos33340 είπε

Εσείς που ξέρετε ρε παιδιά έχω αέριο στη Ζενίθ και θέλω να πάω στην ΔΕΗ. Συμφέρει; Αν ναι σε ποιό πρόγραμμα;

Mε διαφορά το "φτηνότερο" της αγοράς αυτή τη στιγμή https://fysikoaerio.dei.gr/fysiko-aerio-gia-to-spiti/myhomegascontrol/

Αργούν πολύ στη διεκπεραίωση των αιτήσεων (μπορεί να φας κάνα μήνα σύνολο), αλλά εναλλακτικές δεν υπάρχουν.

Όλες οι υπόλοιπες ερωτήσεις σου, είναι απαντημένες εδώ

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/12/2021 στις 2:15 ΜΜ, NeCrOmAnCeR19 είπε

1 ) βαση αυτων που διαβάζω εδω : https://aerioattikis.blob.core.windows.net/wp-uploads/2021/11/FA_MainPricelist_ExtraServices_v5_8.pdf   το δικο μου προγραμα δεν γραφει να εχει ρήτρα αποχωρήσης. 

2 ) δεν το κατάλαβα όπως το έγραψες πριν , να με συμπαθάς 

αρα παω για αιτηση σε κατάστημα ΔΕΗ !!!

.

1 ώρα πριν, ekrepali είπε

Mε διαφορά το "φτηνότερο" της αγοράς αυτή τη στιγμή https://fysikoaerio.dei.gr/fysiko-aerio-gia-to-spiti/myhomegascontrol/

Αργούν πολύ στη διεκπεραίωση των αιτήσεων (μπορεί να φας κάνα μήνα σύνολο), αλλά εναλλακτικές δεν υπάρχουν.

Όλες οι υπόλοιπες ερωτήσεις σου, είναι απαντημένες εδώ

 

Ευχαριστώ πολύ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ekrepali είπε

Mε διαφορά το "φτηνότερο" της αγοράς αυτή τη στιγμή https://fysikoaerio.dei.gr/fysiko-aerio-gia-to-spiti/myhomegascontrol/

Αργούν πολύ στη διεκπεραίωση των αιτήσεων (μπορεί να φας κάνα μήνα σύνολο), αλλά εναλλακτικές δεν υπάρχουν.

Όλες οι υπόλοιπες ερωτήσεις σου, είναι απαντημένες εδώ

 

20 μέρες εδώ και περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, nikos33340 είπε

Εσείς που ξέρετε ρε παιδιά έχω αέριο στη Ζενίθ και θέλω να πάω στην ΔΕΗ. Συμφέρει; Αν ναι σε ποιό πρόγραμμα;

εξαρτάται ποιο πρόγραμμα έχεις στη Ζενιθ και με τη χρέωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikos33340 είπε

Συγνώμη έχω το GAS HOME

με τι χρέωση ? πότε υπέγραψες ? ανέβασε λογαριασμό (μέσα σε spoiler και χωρίς να φαίνονται προσωπικά στοιχεία)  τελευταίου μήνα και περίοδο κατανάλωσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, korakios είπε

με τι χρέωση ? πότε υπέγραψες ? ανέβασε λογαριασμό (μέσα σε spoiler και χωρίς να φαίνονται προσωπικά στοιχεία)  τελευταίου μήνα και περίοδο κατανάλωσης

 

IMG_20211218_155759.jpg

 

Έχει 3 χρόνια που υπέγραψα 

Επεξ/σία από nikos33340
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους,

Προσφατα υπεγραψα σε προτεργια αεριο στο προγραμμα 50% ΜVP λογω του οτι εχω και ρευμα απο τον ιδιο παροχο. Αφου εστειλα τα χαρτια διαβασα οτι και στο αεριο εχει χρηση του ορου 8.8 αρα λογικα θα εχει αυξησεις. Γνωρίζει καποιος

1. Ο ορος 8.8 ενεργοποιειται εαν χρειαστει μετα τους πρωτους 6 μηνες του συμβολαιου?

2. Τι προσαυξηση ειχε τον μηνα Νοεμβριο (Εαν καποιος χρησιμοποιει προτεργια)?

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω αν είναι on topic η όχι η ερώτηση.. Σήμερα ενεργοποιήθηκε επιτέλους το αεριο και στο ταλαίπωρο σπίτι μου μετά από χιλιάδες αναποδιές 🤣😂 
το θέμα είναι ο μετρητής παρότι έχει έρθει η ΕΔΑ και έχει κάνει έλεγχο και ενεργοποίηση δείχνει νεκρός. Δεν έχει καμία ένδειξη. Είναι νορμαλ αυτό; Νέα κόλπα για οικονομία ενέργειας; Η ο ηρωνας θέλει να μου κάνει κάποιο μικρό δωράκι για τα Χριστούγεννα; 

 

E9FE674D-F56D-43AA-A83B-1D217F8936B7.jpeg

Επεξ/σία από marmagia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...