Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, liakinen είπε

Αυτό ισχύει για όλους τους αθλητές. Είναι ο Jordan GOAT; ίσως για πολλούς όχι όλους, είναι ο Messi GOAT; ίσως για πολλούς όχι όλους. Ο Hamilton είναι GOAT για πολύ μεγάλη μερίδα των φίλων του αθλήματος ναι είναι. Πάντα ήμουν "εναντίον" του όπως και φέτος, όμως για εμένα είναι ο καλύτερος όλων. Αν έτρεχε μαζί με Senna, Schumacher εγώ πιστεύω ότι θα είχε περισσότερα πρωταθλήματα. Αυτό που μου βγάζει σαν χαρακτήρας είναι καλύτερο από τους άλλους δύο. Μετράει ο χαρακτήρας στον αθλητισμό; για εμένα ναι. Είναι 37 έχει πάρει 7 παγκόσμια και μάχεται σαν να είναι 25 και να παλεύει για το πρώτο. Εγώ το εκτιμάω αυτό σε απίστευτο βαθμό (μέχρι συγκινήσεως). Αν σε όλα αυτά βάλουμε ότι το άθλημα είναι στον μεγαλύτερο βαθμό ατομικό και ενέχει και κινδύνους για την ζωή τον θεωρώ μεγαλύτερο αθλητή από κάθε ποδοσφαιριστή, μπασκετμπολίστα κτλ. Με όλα τα παραπάνω για μένα είναι για σένα ίσως όχι για τους άλλους μπορεί ναι μπορεί όχι ποιός θα το κρίνει; Μήπως οι τίτλοι, ρεκόρ κτλ; Ε τότε σίγουρα είναι.

 

Για μένα goat είναι ο πρώτος από τον παρακάτω πίνακα:

image.png.4d9d8e5ed7ada43249ade496c64fe0b1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
1 λεπτό πριν, eri77 είπε

δεν ξερω αν αληθευει

https://www.planetf1.com/news/lewis-hamilton-protest-withdrawal/

αν ναι,τα σέβη μου στον hamilton

Δεν θα μου εκανε εντυπωση αν το εκαναν σκοπιμα για το PR, εννοω να πουν οτι θα το προχωρησουν ωστε να πει μετα ο Χαμ και να πει οτι δεν θελει να το προχωρησουν.

Οπως και να χει μπραβο του! 

ΥΓ: χτες με τον λουις που εχασε το πρωταθλημα εχασε και τη ζωη του ο γατος που του εδωσα το ονομα απο τον Χαμ.. 😕

  • Sad 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά λένε

Mark Webber hints Lewis Hamilton could 'right now' think about quitting Formula 1 (planetf1.com)

Btw Hamilton-Russell θεωρητικά θα είναι το πιο ανταγωνιστικό δίδυμο στο grid μαζί με το duo των Ferraristas.

Εκτός αν έχει άλλο job description ο Γιώργης...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, vassilis018 είπε

ποιο ζικ-ζακ? αυτό που δικαιούσε να αλλάξεις αγωνιστική γραμμή μέχρι 2 φορές? 

Το ίδιο που έφαγε black & white flag στη Βραζιλία.

Επεξ/σία από purif
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

 

Εκτός αν έχει άλλο job description ο Γιώργης...

Λες;

Ο Σερ θα μεινει εναν ακομη χρονο μπας και σπασει τα 7 πρωταθληματα, τι θα γινει ομως αν ο Γιωργης ειναι στο ιδιo pace με τον Σερ;

ΥΓ. πραγματικα δε θελω να φυγει ποτέ απο την F1 o Toto. Ο τυπος ειναι showman: προφορα terminator, επικες αντιδρασεις σε γλωσσα σωματος και φατσας, απιστευτα radio με race director.
Eιναι ο παραγοντας που χρειαζομαστε για να συμπληρωσει μια δυνατη και αμφιρροπη χρονια.

Ο πιο #not παραγοντας ειναι ο Μπινοττο, οχι μονο για το εκνευριστικο μαλλι του, αλλα και για την γκαντεμια που φερνει οταν βρισκεται στον αγωνα. Go home Binotto... ή μαλλον μεινε μπας και σε περασει η McLaren.

Επεξ/σία από tommy^
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dafnoula13 είπε

Είπα και εγώ, άργησαν να μπούνε σήμερα οι ποδοσφαιρικοί φορμουλαδες...νίκη με οποιοδήποτε τρόπο....το να πιάσεις κουβέντα μαζί τους , είναι μάταιο....καλό βράδυ στους υγιείς είτε υποστηρίζουν Ferrari(forza) είτε Redbull είτε Mercedes είτε οποια ομάδα θέλουν... Καλό βράδυ και στους ποδοσφαιρικούς...

 

Ευχαριστώ παίδες, δεν γνώριζα και ρώτησα ..

Το μόνο forza που ξέρω είναι το Forza Horizon και Forza Μotorsport

έτσι νίκη με οποιοδήποτε τρόπο, ξεχνάς την ιταλική μαφία και αυτά που κάνατε ε?

Δεν πειράζει ξύδι τοπ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, eri77 είπε

Εντωμεταξύ bottas φανηκε πολυ πικραμενος

Ναι κάθεστε εσείς και σκάτε, και ολο το Grid ακόμα ξεμεθάει , ο ένας ήταν πιο χεσμένος απο τον άλλο, και μερικά εκατομμύρια πιο πλούσιος.

Ο μόνος που πιστεύω οτι έτσουξε ήταν o Hamilton, αλλα ντάξει και αυτός πόσο θα του κρατήσει. Με κανα μήνα ανάμεσα σε μωρά και αυτοκίνητα του 1-2εκ ευρώ, θα πνίξει τον πόνο του.

Αν είχε πάρει το 8 εγώ τον έβλεπα και για απόσυρση τον Ham, αλλα τώρα μπορεί και να κάτσει. Στη θέση του βέβαια, θα είχα παραιτηθεί βγαίνοντας απο το αυτοκίνητο την Κυριακή, αλλα αυτή είναι η μικρή διαφορά ανάμεσα σε επαγγελματία αθλητή με 7 παγκόσμια πρωταθλήματα, και εμένα, που βαριέμαι να πάω το Leon για Service επειδή θα πρέπει να περιμένω εκει 2 ώρες.

τι α κανς; α κατσεις α μαλώις;

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, papp0us είπε

 που βαριέμαι να πάω το Leon για Service επειδή θα πρέπει να περιμένω εκει 2 ώρες.

τι α κανς; α κατσεις α μαλώις;

Leon και υποστηρίζεις McLaren?? Seriously?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Leon και υποστηρίζεις McLaren?? Seriously?

Για μπέντλει ψώνιζα αρχικά, αλλα τελικά βρήκα σε καλή προσφορά το Seat και είπα να προδώσω τα ιδανικά μου 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Leon και υποστηρίζεις McLaren?? Seriously?

Λογικό. Αφού τη μακλάρεν θα την αγοράσει η Audi που είναι στον όμιλο φάου-βε που είναι και η σέατ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Λογικό. Αφού τη μακλάρεν θα την αγοράσει η Audi που είναι στον όμιλο φάου-βε που είναι και η σέατ. 

ΟΧΙ ΜΗ ΣΤΑΜΑΤΑ, ΜΗ ΛΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΑ ΠΥΡΠΟΛΥΘΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, papp0us είπε

Ναι κάθεστε εσείς και σκάτε, και ολο το Grid ακόμα ξεμεθάει , ο ένας ήταν πιο χεσμένος απο τον άλλο, και μερικά εκατομμύρια πιο πλούσιος.

Ο μόνος που πιστεύω οτι έτσουξε ήταν o Hamilton, αλλα ντάξει και αυτός πόσο θα του κρατήσει. Με κανα μήνα ανάμεσα σε μωρά και αυτοκίνητα του 1-2εκ ευρώ, θα πνίξει τον πόνο του.

Αν είχε πάρει το 8 εγώ τον έβλεπα και για απόσυρση τον Ham, αλλα τώρα μπορεί και να κάτσει. Στη θέση του βέβαια, θα είχα παραιτηθεί βγαίνοντας απο το αυτοκίνητο την Κυριακή, αλλα αυτή είναι η μικρή διαφορά ανάμεσα σε επαγγελματία αθλητή με 7 παγκόσμια πρωταθλήματα, και εμένα, που βαριέμαι να πάω το Leon για Service επειδή θα πρέπει να περιμένω εκει 2 ώρες.

τι α κανς; α κατσεις α μαλώις;

best take, πέθανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...