Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Του το δωσανε σημερα οσο και αν μερικοι δεν εχουν προβλημα γιατι το πηρε ο μαξ. Ο ενας οδηγος εχασε το πρωταθλημα με αυτον τον τροπο και παρο ολα αυτα καθεται στο ποντιουμ ενω στον προηγουμενο αγωνα ο μαξ ειχε φυγει αμεσως. Δεν ξερω αν υπαρχει κανονισμος που να επιτρεπει να κανουν unlapped τα μισα lapped μονοθεσια. Αν δεν υπαρχει δεν χρειαζεται να ειπωθει κατι αλλο

Επεξ/σία από george200-13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, prototypegr είπε

Καλό είναι να προσέχεις πως μιλάς για τους άλλους. Απάντησα πάνω σε αυτό που είπε. Κι όχι σε τι μπορούσε να εννοεί. Προσωπικά δεν με ένοιαζε ποιος θα το έπαιρνε, από την στιγμή που αυτός δεν θα ήταν ο Kimi!

Εσύ γιατί θίχτηκες θεωρείς εαυτόν πανυγυρτζη;;; Εγώ δεν απάντησα σε σένα καν. Είδες αναφορά στο username σου;;;; Εδώ εγώ με τους τελευταίους είμαι και με τον iceman... Τα υπόλοιπα περιττά. Το πανηγυρτζιδες δεν το αναιρω αλλά δεν το είπα για σένα προσωπικά. Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχεροί από την αρχή σήμερα οι redbullαδες.. Ένα χάος με τους κανόνες.
Και οι δύο το άξιζαν αλλά πρέπει να αλλάξει τελείως το θέμα με τους κανονισμούς..  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε την αλήθεια μεγάλο μέρος σε όλο το πρωτάθλημα και το πόσο ωραία περάσαμε με τα καλά και τα άσχημα έπαιξε το insomnia και το thread μας. 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, george200-13 είπε

Του το δωσανε σημερα οσο και αν μερικοι δεν εχουν προβλημα γιατι το πηρε ο μαξ. Ο ενας οδηγος εχασε το πρωταθλημα με αυτον τον τροπο και παρο ολα αυτα καθεται στο ποντιουμ ενω στον προηγουμενο αγωνα ο μαξ ειχε φυγει αμεσως. Δεν ξερω αν υπαρχει κανονισμος που να επιτρεπει να κανου νunlapped τα μισα lapped μονοθεσια. Αν δεν υπαρχει δεν χρειαζεται να ειπωθει κατι αλλο

ειπαμε .. πιο @@ ρας απο τον μασι κανεις. γελαει ο μπερνι και τριζουν τα κοκκαλα του charlie whiting.
απροετοιμαστος εντελως. κατω απο τη βαση εγραψε σε ολα τα διαγωνισματα της φετινης χρονιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το κύπελλο του πρωταθλητή πότε το δίνουν; Ή εγώ δεν το είδα;

Επεξ/σία από ioannis__
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 3 αγωνες, παρομοια σκηνικα, διαφορετικες αποφασεις... Η FIA πρεπει να κλεινει ματια πλεον , να ανοιγει ασυρματο και να ενημερωνει για την ποινη χωρις να βλεπει ποιος ειναι και τι εχει... Κι επισης οταν κλαιγεται ο Χορνερ, η ο Τοτο σημερα " μην μου βγαλεις αμαξι ασφαλειας " να τρωνε προειδοποιηση και προστιμα οταν πρεπει .... Οταν δινεις αερα, ετσι γινεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσα χρόνια το είχε ο lewis στο τσεπάκι του μια χρονιά τον έβαλαν να τρέξει στα ισα και τα σκάτωσε όπως και η ομάδα του!!! 2 ευκαιριες για πιτστοπ είχε και δεν ήθελε να μπεί  όλα εκ του ασφαλούς, τόσα χρόνια τζάμπα το είχε τι φέτος θα έπρεπε να το ρισκάρει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SPY_oo7 είπε

Για αλλη μια φορα ο πουθενας Μποτας ΑΠΏΝ.........

Αυτός έτρεχε σήμερα; δεν κάνω πλάκα από την ένταση δεν ασχολήθηκα ούτε δέκατο μαζί του. Τραγικό φινάλε για τον ΒΙΤΑΜ SOFT. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...