Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, haHa είπε

Με το που αρχιζει να πεφτει ο ρυθμος και να κολλαει ο Χαμ, μπαινει για πιτ ο Μαξ και καλυπτει το undercut. Βγαινει σε σχεδον καθαρο αερα λογω της διαφορας με τους υπολοιπους(και γιατι και οι περισσοτεροι υπολοιποι ειναι με μαλακα), οποτε μετα απλα κραταει με medium και φυσικα ξαναμπαινει πρωτος για το 2ο πιτ στοπ.

Με μεγαλύτερο στιντ, ο Λιούις θα έχει περίπου στο 80% του αγώνα πιο φρέσκια ελαστικα, σε κάθε γύρο.

Αυτό είναι το θέμα μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Ο Max δεν εχει κανενα φρεσκο medium νομιζω.

Ναι και εγώ αυτό νομίζω. Δύσκολο μου φαίνεται να τον βάλουν σε χρησιμοποιημένο σετ... Νομίζω ότι θα πάει soft, hard, hard, εκτός αν δεν έχει άλλο hard

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, ~mxls~ είπε

Ερτάκηδες πιο σεροκαραγκιόζηδες από ποτέ.

Δεν έχουμε προσπεράσεις στο Yas, και ο Λιούις ξεκινάει από δύσκολη θέση.

Μόνο για το κλάμα που θα ρίξετε σε περίπτωση τίτλου Μαξ, αξίζει 1000%

Εγώ ένα email ζήτησα να τα πούμε ένα χεράκι με τους τρείς της ΕΡΤ σήμερα αλλά δεν. Αύριο δεν λέω τίποτα γιατί θα είναι ο Junior (μάλλον) και αυτός είναι δικός μας.

 

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει και τον νορρις διπλα του με μαλακα αυριο ο λιουις..Απο την 10αδα με medium ξεκινανε οι μποττας, χαμιλτον και τσουνοντα

Επεξ/σία από Anubis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Diinekis21 είπε

Πόση ώρα θα περιμένει o Max τον Lewis  στη σχάρα εκκίνησης αύριο; 🙄

Τι σημασία έχει και με κρύα και με ζεστά ελαστικά; Δεν χρειάζεται ντε και καλα να στρίψει το αυτοκίνητο. 😏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας τρελανε ολους ο ΜΑΞ.... Τι γυρος ηταν αυτος!!!!

Μεγαλο πλεονεκτημα το οτι ο Περεζ μπορει να βρισκεται στην ουρα του Λιουις μετα την πρωτη στροφη... Πιεζοντας τον Λιουις, θα χαθει το πλεονεκτημα των μεσαιων ελαστικων που εχει εναντι στον Μαξ.. Αρκει να μπορει ο Μεξικανος

Επισης, οταν μπει ο Μαξ για πρωτη αλλαγη, θα ρισκαρει η Μερσεντες να κρατησει εξω τον Λιουις? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ νομίζω πως αν ο Χάμιλτον στρίψει δεύτερος στο ξεκίνημα θα κερδίσει. Μακάρι ο Πέρεζ έστω και για ένα αγώνα να βοηθήσει ώστε ο Χάμιλτον να μη στρίψει ποτέ και να πάει για ραδίκια.🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...