Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, karapro είπε

Χαίρομαι που δεν είμαι ο μόνος που το άκουσα, πιστεύεις μετά την μετάδοση αν το βάλουμε on demand θα υπάρχει μέσα; γιατί τώρα δεν μπορώ να το πάω πίσω να το βιντεοσκοπήσω

E δύσκολο να το αφήσουν. Φαντάζομαι οτι θα το έλεγαν για αυτά που είπε ο Horner στην συνέντευξη οτι έκοψαν τις στροφές που βόλευαν την Redbull στην ανασχεδίαση της πίστας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 ώρες πριν, Nabuko είπε

Τι ζεις? Τα προηγούμενα χρόνια δεν είχες ξαναδεί φεράρι πίσω απ' τη ρενό? 😅

 

2 ώρες πριν, ep1 είπε

Μπορεί να ήθελε να πει: τι ζούμε ΚΑΙ φέτος! Χαχα

 

Πολύ άγχος παιδιά..ούτε τελευταίο μάθημα στην εξεταστική τέτοιο σφίξιμο!!!

Τι να κάνω....δέχομαι την καζούρα αδιαμαρτύρητα...εκεί μας κατάντησαν οι αλήτες... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Sugizo είπε

Το replay το είδαμε η απλά τα πετάμε έτσι; ναι φρέναρε ο φερ (λάθος του) και από πίσω φρέναρε και ο σερ, αριστερά είχε 2 μονοθέσια χώρο. Αλλά φυσικά δεν βόλευε να περάσει εκεί και αντί να τον αποφύγει, πήγε και καρφώθηκε πάνω του. Με λίγα λόγια ήξερε πολύ καλά τι έκανε ο Χαμ ;) νομίζω το είδαμε όλοι και το εμπεδώσαμε ότι πήγαν να παίξουν ύπουλα και οι 2.

Edit: ξέχασα να υπογράψω 

- maFIA club.

Το είδαμε το replay, είδα τον Ολλανδό να είναι στην μέση περίπου, και όχι στα δεξιά όπως προβλέπεται, σωστά?? Επίσης μόνο ο Μαξ είχε ενημερωθεί, ο Χαμ τι έπρεπε να κάνει? Να μυρίσει τα νύχια του? Βλέπει τον άμεσο ανταγωνιστή να του δίνει δεν του δίνει την θέση χωρίς να είναι ξεκάθαρο και βέβαια με DRS αμέσως μετά .  Να υποστηρίζετε Red Bull, να βλέπετε κιόλας , ο Μαξ έχει κάνει απίστευτες μαλακίες στα τελευταία τρία Γκραν Πρι και αυτά δεν τα λέω εγώ , τα λέει και η ομάδα του , τα λένε και οι αντίπαλοι του. Όλοι. Τα λέει και ο Μαξ ( Στην Βραζιλία δεν τιμωρήθηκα, γιατί τώρα ?) Καλό αγώνα να έχουμε αύριο με σασπένς και θέαμα και ας το πάρει ο καλύτερος.

 

 

 

 

2 ώρες πριν, GoMaR είπε

Δεν υποστηρίζω  κανέναν,  αλλα αυτό  δε σημαίνει  ότι ο χαμ δε μπορούσε να περάσει από τα αριστερά.  Είτε  φρέναρε  σκοπιμα ο αλλος Είτε οχι

Είχε όλο τον χρόνο να το κάνει.  Αυτό λεμε 

Ίσως ξαφνιάστηκε, δεν είχε ενημερωθεί ότι θα του παραχωρηθεί η θέση, και ο Μαξ δεν ήταν δεξιά, στην μέση καθόταν και έκοβε.

1 ώρα πριν, Sugizo είπε

Ο τεράστιος Μαξ, κάλυψε όλο το χώρο αριστερά, με μια τιμόνια τελευταίο δευτερόλεπτο που ίσως και να μετακίνησε το μονοθέσιο 0,5-1 μέτρο αριστερα κι αν (αυτό έδειξε το εναέριο πλάνο, από τις άλλες κάμερες δεν μπορείς να καταλάβεις τις αποστάσεις) και ο τεράστιος Σερ που φρέναρε ήδη πόσα μέτρα από πίσω, δεν μπόρεσε να τον αποφύγει με τίποτα..

ή λέω ή, απλά ήξερε τι φουστια πήγε να παίξει ο Μαξ και διάλεξε να κάνει αυτό που έκανε, ώστε να υπάρχουν συνέπειες.

Αν πράγματι δεν μπορούσε με της ικανότητες του να τον αποφύγει εκεί, μιλάμε για έναν από τους χειρότερους πρωταθλητές με 3 και πάνω πρωταθλήματα  

Edit: η πλάκα είναι, λίγες ώρες πριν , απέφυγε ο Mazepin, ποιος ο Mazepin! τον κοτσιδα με παρόμοια ταχύτητα και σε χειρότερο μέρος της πίστας 

Στον ίδιο αγώνα τρεις φορές απέφυγε την σύγκρουση που επιδίωξε ο Μαξ , και μάλιστα την μια πρέπει να έχεις πολλά αρχ...... για να την αποφύγεις (15 στους 20 θα είχαν DNF), και εσύ τον αποκαλείς πρωταθλητή της π. 

Μάλιστα...

Καλή συνέχεια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, dafnoula13 είπε

Το είδαμε το replay, είδα τον Ολλανδό να είναι στην μέση περίπου, και όχι στα δεξιά όπως προβλέπεται, σωστά?? Επίσης μόνο ο Μαξ είχε ενημερωθεί, ο Χαμ τι έπρεπε να κάνει? Να μυρίσει τα νύχια του? Βλέπει τον άμεσο ανταγωνιστή να του δίνει δεν του δίνει την θέση χωρίς να είναι ξεκάθαρο και βέβαια με DRS αμέσως μετά .  Να υποστηρίζετε Red Bull, να βλέπετε κιόλας , ο Μαξ έχει κάνει απίστευτες μαλακίες στα τελευταία τρία Γκραν Πρι και αυτά δεν τα λέω εγώ , τα λέει και η ομάδα του , τα λένε και οι αντίπαλοι του. Όλοι. Τα λέει και ο Μαξ ( Στην Βραζιλία δεν τιμωρήθηκα, γιατί τώρα ?) Καλό αγώνα να έχουμε αύριο με σασπένς και θέαμα και ας το πάρει ο καλύτερος.

 

 

 

 

Ίσως ξαφνιάστηκε, δεν είχε ενημερωθεί ότι θα του παραχωρηθεί η θέση, και ο Μαξ δεν ήταν δεξιά, στην μέση καθόταν και έκοβε.

Στον ίδιο αγώνα τρεις φορές απέφυγε την σύγκρουση που επιδίωξε ο Μαξ , και μάλιστα την μια πρέπει να έχεις πολλά αρχ...... για να την αποφύγεις (15 στους 20 θα είχαν DNF), και εσύ τον αποκαλείς πρωταθλητή της π. 

Μάλιστα...

Καλή συνέχεια.

Ο ένας έχει 0 πρωταθλήματα και ο άλλος 7, πες μου από ποιον περιμένεις να μην κάνει μακακιες;

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, Sugizo είπε

Ο ένας έχει 0 πρωταθλήματα και ο άλλος 7, πες μου από ποιον περιμένεις να μην κάνει μακακιες;

Απο κανεναν γιατι ειναι επαγγελματιες, τρεχουν ΚΑΙ για το προιον.

Επεξ/σία από flexpick
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, dafnoula13 είπε

Το είδαμε το replay, είδα τον Ολλανδό να είναι στην μέση περίπου, και όχι στα δεξιά όπως προβλέπεται, σωστά?? Επίσης μόνο ο Μαξ είχε ενημερωθεί, ο Χαμ τι έπρεπε να κάνει? Να μυρίσει τα νύχια του? Βλέπει τον άμεσο ανταγωνιστή να του δίνει δεν του δίνει την θέση χωρίς να είναι ξεκάθαρο και βέβαια με DRS αμέσως μετά .  Να υποστηρίζετε Red Bull, να βλέπετε κιόλας , ο Μαξ έχει κάνει απίστευτες μαλακίες στα τελευταία τρία Γκραν Πρι και αυτά δεν τα λέω εγώ , τα λέει και η ομάδα του , τα λένε και οι αντίπαλοι του. Όλοι. Τα λέει και ο Μαξ ( Στην Βραζιλία δεν τιμωρήθηκα, γιατί τώρα ?) Καλό αγώνα να έχουμε αύριο με σασπένς και θέαμα και ας το πάρει ο καλύτερος.

Ίσως ξαφνιάστηκε, δεν είχε ενημερωθεί ότι θα του παραχωρηθεί η θέση, και ο Μαξ δεν ήταν δεξιά, στην μέση καθόταν και έκοβε.

Στον ίδιο αγώνα τρεις φορές απέφυγε την σύγκρουση που επιδίωξε ο Μαξ , και μάλιστα την μια πρέπει να έχεις πολλά αρχ...... για να την αποφύγεις (15 στους 20 θα είχαν DNF), και εσύ τον αποκαλείς πρωταθλητή της π. 

Μάλιστα...

Καλή συνέχεια.

Να κάνω εγώ μια ερώτηση; Τη λες στον Max. Καλώς τη λες στον Max.

Ναι μεν αλλά στη διάρκεια της σεζόν σε διαδοχικά gp τον έχουν στείλει στο νοσοκομείο και o "uber βαστάζος" τον έχει κάνει strike μαζί με τον Mr "είμαι εδώ για τα νάτσος" σε bowling προσφορά 2for1 .

Χωρίς αυτά τα 2 θα είχαμε πρωταθλητή στη Σαουδική Αραβία. Οπότε. 🤔

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
55 λεπτά πριν, dafnoula13 είπε

Το είδαμε το replay, είδα τον Ολλανδό να είναι στην μέση περίπου, και όχι στα δεξιά όπως προβλέπεται, σωστά?? Επίσης μόνο ο Μαξ είχε ενημερωθεί, ο Χαμ τι έπρεπε να κάνει? Να μυρίσει τα νύχια του? Βλέπει τον άμεσο ανταγωνιστή να του δίνει δεν του δίνει την θέση χωρίς να είναι ξεκάθαρο και βέβαια με DRS αμέσως μετά .  Να υποστηρίζετε Red Bull, να βλέπετε κιόλας , ο Μαξ έχει κάνει απίστευτες μαλακίες στα τελευταία τρία Γκραν Πρι και αυτά δεν τα λέω εγώ , τα λέει και η ομάδα του , τα λένε και οι αντίπαλοι του. Όλοι. Τα λέει και ο Μαξ ( Στην Βραζιλία δεν τιμωρήθηκα, γιατί τώρα ?) Καλό αγώνα να έχουμε αύριο με σασπένς και θέαμα και ας το πάρει ο καλύτερος.

 

 

 

 

Ίσως ξαφνιάστηκε, δεν είχε ενημερωθεί ότι θα του παραχωρηθεί η θέση, και ο Μαξ δεν ήταν δεξιά, στην μέση καθόταν και έκοβε.

Στον ίδιο αγώνα τρεις φορές απέφυγε την σύγκρουση που επιδίωξε ο Μαξ , και μάλιστα την μια πρέπει να έχεις πολλά αρχ...... για να την αποφύγεις (15 στους 20 θα είχαν DNF), και εσύ τον αποκαλείς πρωταθλητή της π. 

Μάλιστα...

Καλή συνέχεια.

Θες να μου πεις ότι σε ένα άθλημα όπως η φ1, στον προτελευταίο αγώνα ενώ είσαι πίσω στους βαθμούς βρίσκεις ευκαιρία να περάσεις τον πρώτο αλλά επειδή είναι πολύ εύκολο σημαίνει ότι κάτι άλλο συμβαίνει και μένεις από πίσω; δηλαδή ντσξει να προσέχουμε τι λέμε.. 

Εκαναν μαλακιες και οι δύο. Ο Χάμιλτον ήξερε πολύ καλά τι έκανε όταν έκοβε ο Ver. Τα δεν κατάλαβε, δεν τον ενημέρωσαν κλπ είναι για 5χρονα. 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν φάει reprimand και 10-place grid penalty, δεν βλέπω το λογο να μην πάρει άλλα 5 για νέα ice και ας είναι σχετικά νέα αυτή που έχει στο μονοθέσιο. Θα έχει πλεονέκτημα αντίστοιχο της Βραζιλίας.

Το βίντεο για όσους δεν είδαν το fp3.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Spect~ είπε

Θες να μου πεις ότι σε ένα άθλημα όπως η φ1, στον προτελευταίο αγώνα ενώ είσαι πίσω στους βαθμούς βρίσκεις ευκαιρία να περάσεις τον πρώτο

΄΄ευκαιρια΄΄ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, flexpick είπε

Απο κανεναν γιατι ειναι επαγγελματιες, τρεχουν ΚΑΙ για το προιον.

Να το πω διαφορετικά να το καταλάβουμε. Ο ένας επαγγελματίας και έχει εμπειρία 7 πρωταθληματων και μια α' εικονα να συντηρήσει, ο αλλος 0, ρωτάω ξανά, από ποιον περιμένεις να ΜΗΝ κάνει μακακιες;

Το αμουστακο ή ο "GOAT" σας;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...