Προς το περιεχόμενο

[Ερώτηση] Επίδομα Θέρμανσης


IRADev

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου βάλανε την προκαταβολή για το αέριο χθες. Απ ότι βλέπω το μέγιστο που παίρνω είναι 180 και κάτι ψιλά. Βάλανε τα 154. Περιμένω κάνα 30αρι ακόμα λογικά ή παίζει κάτι άλλο?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Πανος999 είπε

Μπηκα εγω με τα στοιχεια της ιδιοκτήτριας,εκανα προσθηκη πολυκατοικίας με τα χιλιοστά του καθε σπιτιού αλλα μετα δεν με άφηνε να πατησω την ενεργοποίηση πληρωμης..Ξερει κανεις γιατί??

Αμα πχ ενας απ τους ενοικους δεν εχει κανει??

Έβαλες όλα τα στοιχεία.. Για την πολυκατοικια.. ΑΦΜ , αριθμός παροχής κτλπ.. Την ενεργοποίησες; Έχετε αγοράσει κάτι;; Ο βενζινας έχει περασει κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, takoulou είπε

Έβαλες όλα τα στοιχεία.. Για την πολυκατοικια.. ΑΦΜ , αριθμός παροχής κτλπ.. Την ενεργοποίησες; Έχετε αγοράσει κάτι;; Ο βενζινας έχει περασει κάτι;

Ναι βαλαμε πετρέλαιο 13-14 Νοεμβρη..Περασε κ ο βενζινας αυτα που επρεπε λέει..Μπηκα με τους κωδικούς της ιδιοκτήτριας τωρα κ δηλωσα την πολυκατοικία..Η αιτηση μου τωρα αλλαξε κ βγαζει εγινε ενεργοποίηση πληρωμης...

Τον Φλεβαρη θα πληρωθω λες?? Ή παλι τζιφος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Πανος999 είπε

Ναι βαλαμε πετρέλαιο 13-14 Νοεμβρη..Περασε κ ο βενζινας αυτα που επρεπε λέει..Μπηκα με τους κωδικούς της ιδιοκτήτριας τωρα κ δηλωσα την πολυκατοικία..Η αιτηση μου τωρα αλλαξε κ βγαζει εγινε ενεργοποίηση πληρωμης...

Τον Φλεβαρη θα πληρωθω λες?? Ή παλι τζιφος??

Τώρα τον Φεβρουάριο..Άργησες..Υπομονή.. 

Επεξ/σία από takoulou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, takoulou είπε

Τώρα τον Φεβρουάριο..Άργησες..Υπομονή.. 

Δεν με πειράζει αν ειναι να τα παρω...Θα παρω το ίδιο ποσό που θα επαιρνα κ τώρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Πανος999 είπε

Δεν με πειράζει αν ειναι να τα παρω...Θα παρω το ίδιο ποσό που θα επαιρνα κ τώρα?

ναι ίδιο ποσό δεν χάνεις κάτι από αυτήν την δόση που θα έπαιρνες 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο δικό μου που έκανα πρώτη φορά για κεροζινη δεν πήρα τίποτα και τα παραστατικά ήταν 20 Νοεμβρίου και 1 Δεκεμβρίου τα 2 που είχα περάσει εγκαίρως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, VirusX2gr είπε

Υπάρχει κάποιος που ακόμα και σήμερα δεν του εχει μπει καθόλου προκαταβολή;

σε εθνικη χθες μπηκαν . σε alphabank ακομα τπτ. ιδιες ημερομηνιες τιμολογια πετρελαιου κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα,

Για τους νεους δικαιουχους (που δεν ειχαν κανει περσυ αιτηση για επιδομα θερμανσης πετρελαιου), θα επρεπε να εχουν εμφανιστει οι διασταυρωμενες αγορες ή σε αυτους πανε για την επομενη πληρωμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, chrisgav είπε

Καλημερα,

Για τους νεους δικαιουχους (που δεν ειχαν κανει περσυ αιτηση για επιδομα θερμανσης πετρελαιου), θα επρεπε να εχουν εμφανιστει οι διασταυρωμενες αγορες ή σε αυτους πανε για την επομενη πληρωμη?

Και εγώ νέος είμαι. Λέει ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ αλλά τίποτα παραπάνω. Μάλλον πάμε μέχρι τον Φλεβάρη. Εσένα τι ακριβώς γράφει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Και εγώ νέος είμαι. Λέει ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ αλλά τίποτα παραπάνω. Μάλλον πάμε μέχρι τον Φλεβάρη. Εσένα τι ακριβώς γράφει; 

Εμενα δεν γραφει τιποτα δυστυχως, οποτε εχω αρχισει να σκεφτομαι μηπως εκανε καμια βλακεια ο πωλητης του πετρελαιου με το συστημα που πρεπει να τα περαασει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...