Προς το περιεχόμενο

[Ερώτηση] Επίδομα Θέρμανσης


IRADev

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Haldol είπε

Ναι, αλλά μόνο για όσους πήραν και πέρυσι το επίδομα. Αν δηλαδή είσαι νέος δικαιούχος δεν δίνουν προκαταβολή. Βεβαίως αν είχαν γίνει όργια καυσίμου μέχρι 30/11 τα εκκαθαρίζουν απευθείας.

Εγω πηρα περσι αλλα δεν ειδα κατι φετος...

Ισως παιζει ρολο που αλλαξα εταιρεια ;

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλήρωσα για φυσικό αέριο (κεντρική θέρμανση) για το διάστημα 05/22 έως 11/22 μέσω κοινόχρηστων. Μου αντιστοιχεί γύρω στα 30 ευρώ για το διάστημα αυτό. Μπορώ να δηλώσω κάτι ως παραστατικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, NIKOSKURT είπε

μου εγραφε η αιτηση :Μέγιστο ποσό επιδόματος: 283,50
συνολικη υπολογισμενη αξια 210€
και μου ηρθαν 243€

τι φαση μαυτο?
 

   

Μήπως είναι προκαταβολή; Πόσα είχες πάρει πέρυσι (αν πήρες);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, ThanosR92 είπε

Μόλις είδα αυτό. Είμαι εντάξει; Χρειάζεται κάποια ενέργεια; Ποιο πσοο απ όλα θα πάρω; Το IBAN γιατί είναι κενό; 

 

Screenshot_20221221_214815_Chrome.jpg.c7e600d0de3315f54bbf97723fcb8410.jpg

Καλημέρα. Μια απάντηση κάποιος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Καλημέρα. Μια απάντηση κάποιος; 

Καλημέρα.. Είχες δηλώσει το  IBAN ... 

Πάντως σε εμένα μπήκαν τα χρήματα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε κάνεις το επίδομα και να μένει σε πολυκατοικία; Έπρεπε ο διαχειριστής να πατήσει ενεργοποίηση πληρωμής αφού είχε κάνει την αίτηση του και αφού είχε κάνει κάποιος από την πολυκατοικία αίτηση... άστα να πάνε δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα λεει ΠΡΟΒΛΗΜΑ IBAN: ΟΧΙ ΣΥΝΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠ. ΛΟΓΑΡ. ή ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ ΤΟ WS, να ειναι επειδη πληρωσα με δικη μου καρτα , στο ονομα μου και η αποδειξη κοπηκε σε αλλο ονομα, στις αδερφης μου συγκεκριμενα ; την αιτηση την εκανε στο ονομα της η ιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Klausx είπε

Πήρε κάνεις το επίδομα και να μένει σε πολυκατοικία; Έπρεπε ο διαχειριστής να πατήσει ενεργοποίηση πληρωμής αφού είχε κάνει την αίτηση του και αφού είχε κάνει κάποιος από την πολυκατοικία αίτηση... άστα να πάνε δηλαδή.

Ναι το πήρα εγώ. Είμαι και διαχειριστής και είχα κάνει όλη τη διαδικασία και για τους άλλους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 λεπτό πριν, GeG είπε

εμενα λεει ΠΡΟΒΛΗΜΑ IBAN: ΟΧΙ ΣΥΝΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠ. ΛΟΓΑΡ. ή ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ ΤΟ WS, να ειναι επειδη πληρωσα με δικη μου καρτα , στο ονομα μου και η αποδειξη κοπηκε σε αλλο ονομα, στις αδερφης μου συγκεκριμενα ; την αιτηση την εκανε στο ονομα της η ιδια.

δεν εχει σχεση ποια καρτα πληρωσε

στειλε την αδερφη σου στο μητρωο ααδε να βεβαιωθει οτι εχει δηλωσει iban και αν ειναι παντρεμενη το ιδιο να κανει και ο αντρας της (τα χρηματα πανε σε οποιον κανει την φορολογικη δηλωση αν αυτη ειναι κοινη, συνηθως ο αντρας)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, fredd0 είπε

 

δεν εχει σχεση ποια καρτα πληρωσε

στειλε την αδερφη σου στο μητρωο ααδε να βεβαιωθει οτι εχει δηλωσει iban και αν ειναι παντρεμενη το ιδιο να κανει και ο αντρας της (τα χρηματα πανε σε οποιον κανει την φορολογικη δηλωση αν αυτη ειναι κοινη, συνηθως ο αντρας)

το τσεκαραμε, εχει το iban κανονικα. παντρεμενη ειναι εντος του 22 οποτε ατομικη φορολογικη εχει κανει. επομενο βημα τηλεφωνο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...