Προς το περιεχόμενο

[Ερώτηση] Επίδομα Θέρμανσης


IRADev

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά, έχω κάνει την αίτηση κανονικά και εχει γίνει αποδεκτή (μένω σε πολυκατοικία) αλλά κάτω δεξιά μου βγάζει το μήνυμα "Δεν έχει ενεργοποιηθεί η πληρωμή της πολυκατοικίας".. Τι ενέργειες ακριβώς πρέπει να πω στον διαχειριστή να κάνει, γιατί και αυτός πρώτη φορά ενεργοποίησε το σύστημα για το επίδομα θέρμανσης.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

59 λεπτά πριν, Karoumpalo είπε

Καλησπέρα παιδιά, έχω κάνει την αίτηση κανονικά και εχει γίνει αποδεκτή (μένω σε πολυκατοικία) αλλά κάτω δεξιά μου βγάζει το μήνυμα "Δεν έχει ενεργοποιηθεί η πληρωμή της πολυκατοικίας".. Τι ενέργειες ακριβώς πρέπει να πω στον διαχειριστή να κάνει, γιατί και αυτός πρώτη φορά ενεργοποίησε το σύστημα για το επίδομα θέρμανσης.. 

Αν το εκανε αυτος δεν χρειαζεται κατι αλλο.. Περιμενεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν θυμαμαι καλα, για να ειναι ενεργοποιημενη η πληρωμη, πρεπει τα γραμματα να ειναι κοκκινα. Και επισης να εχει γινει μεχρι 9/12. Υπαρχει ενα κουμπι που επρεπε να εχει πατησει ο διαχειριστης που γραφει ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ

Επεξ/σία από VasKag
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην πλατφόρμα μου εμφανίζει τα παραστατικά που πέρασα αλλά δεν βλέπω κάτι για προκαταβολή. Θα έπρεπε να μου δείχνει και το ποσό της προκαταβολής;image.png.ca8f1aef03e6c9649530ccbefcf5c177.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, phanispal είπε

Συνολικά θα πάρεις 350€, τώρα αν θα τα πάρεις μία και καλή ή σε δόσεις, δεν το γνωρίζω.

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση, επειδη ειναι η 1η φορα που εκανα την αιτηση και δεν γνωριζω πως πληρωνουν κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, greekparot είπε

Ξέρει κανεις να μου πει τι χρήματα θα λάβω την επόμενη εβδομάδα;

Screenshot_1.jpg

Θα πάρεις 350, και μπορείς να πάρεις άλλα 638,40-350 = 288,40 εφόσον κάνεις και άλλες αγορές μέχρι 31/3/23

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είναι η πρώτη φορά που κάνω αίτηση για το επίδομα, ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το iban. Είναι κενό στο αντίστοιχο πεδίο αλλά στο μητρώο δηλωμένο κανονικά. Κενό πρέπει να είναι?2022-12-16-23-50-52-883.jpg.ceae5f0acd4feb862897b07b46cc5afc.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, bob464 είπε

Επειδή είναι η πρώτη φορά που κάνω αίτηση για το επίδομα, ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το iban. Είναι κενό στο αντίστοιχο πεδίο αλλά στο μητρώο δηλωμένο κανονικά. Κενό πρέπει να είναι?2022-12-16-23-50-52-883.jpg.ceae5f0acd4feb862897b07b46cc5afc.jpg

Και εμενα κενο ειναι! Διαβασα σε αναρτησεις στο φουμπου οτι θα γραψει κατι λιγο πριν την πληρωμη... τι να πω δεν ξερω! Λετε να φαμε κανα άκυρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας. Μου βγάζει αυτήν την ειδοποίηση , ενώ ο iban μου ισχυει κανονικά. Ξέρετε τι φταιει??

ΠΡΟΒΛΗΜΑ IBAN: ΟΧΙ ΣΥΝΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠ. ΛΟΓΑΡ. ή ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ ΤΟ WS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/12/2022 στις 12:11 ΠΜ, panosno1com είπε

Και εμενα κενο ειναι! Διαβασα σε αναρτησεις στο φουμπου οτι θα γραψει κατι λιγο πριν την πληρωμη... τι να πω δεν ξερω! Λετε να φαμε κανα άκυρο?

Τελικά σήμερα φαίνεται κανονικά...

7 ώρες πριν, spyros91gk7 είπε

Καλημέρα σας. Μου βγάζει αυτήν την ειδοποίηση , ενώ ο iban μου ισχυει κανονικά. Ξέρετε τι φταιει??

ΠΡΟΒΛΗΜΑ IBAN: ΟΧΙ ΣΥΝΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠ. ΛΟΓΑΡ. ή ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ ΤΟ WS

Μήπως δεν είσαι πρώτο όνομα στον λογαριασμό? Κάπου επίσης σε σχόλια διάβασα οτι θέλει λογαριασμό που να είσαι μόνο εσύ δικαιούχος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει ερωτηθεί:

Φυσικό αέριο σε πολυκατοικία, με κοινό καυστήρα και ξεχωριστούς μετρητές.

Ποιό είναι η ελάχιστη κατανάλωση για να πάρει το επίδομα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...