Προς το περιεχόμενο

[Ερώτηση] Επίδομα Θέρμανσης


IRADev

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

24 λεπτά πριν, spiritclay είπε

Παίζει για αέριο να μπεί κ άλλο ποσό τώρα κοντά;

Ναι. Τιμολόγιο που εκδόθηκε 7/5 και το καταχώρησα τέλη Μαΐου, βρίσκεται σε φάση πληρωμής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οσοι λαμβάνουν την επιδότηση στην Τραπεζα Πειραιως έχουν δει ως σήμερα καποια κατάθεση απο την τελευταια καταβολή που έγινε την Παρασκευη που μας πέρασε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε εμένα μπήκε 10/6 στην τράπεζα Πειραιώς το τελευταίο ποσό.

Είχα ήδη πάρει 180 ευρώ και ο τελευταίος λογαριασμός που καταχώρησα ήταν μόλις 33 ευρώ. Δεν περίμενα να πάρω κάποιο σημαντικό ποσό, αλλά τελικά μπήκαν  17,50 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, The_Judas είπε

σε εμένα μπήκε 10/6 στην τράπεζα Πειραιώς το τελευταίο ποσό.

Είχα ήδη πάρει 180 ευρώ και ο τελευταίος λογαριασμός που καταχώρησα ήταν μόλις 33 ευρώ. Δεν περίμενα να πάρω κάποιο σημαντικό ποσό, αλλά τελικά μπήκαν  17,50 ευρώ.

Χμμμ κατι εχει παει στραβα. Τους εχω δηλωμενους λογαριασμους συνολο 930 ευρω, και εχω παρει μονο προκαταβολη τον Δεκεμβρη στα 150 ευρω... και ακομα ενα 55 ευρώ τον Απρίλιο. Ενω συνηθως η επιδότηση μου φτάνει το μισο του λογαριασμου μου (ετσι ηταν περσι δλδ). Τωρα με τις πληρωμες απο Παρασκευη ενω περιμενα μια 200αρα σιγουρα, δεν εχει φανει κατι.

 

Ξερει κανεις που μπορω να απευθυνθω να μου πουν τι γινεται? Λειπουν χοντρικα ακομα 200-250 ευρω.

 

 

UPDATE: Μιλησα με το Κεντρο Φορολογουμενων. Με ενημέρωσε πως για την περιοχη μου (Θεσσαλονικη), επιασα το πλαφόν (205 ευρώ περιπου) και δεν εχει σημασία  το ποσο που μπορεί να εχω δαπανήσει. My bad λοιπον...

Επεξ/σία από oletiras
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα την αίτηση τον Φλεβάρη,μου λέει αποδέκτη,για φυσικό αέριο αλλά δεν έχω δει λεφτά στον λογαριασμό 

Ξέρει κανείς να μου πει τι μπορεί να φταίει; ή αν θα πληρωθούν κάποια στιγμή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Kriiis είπε

Έκανα την αίτηση τον Φλεβάρη,μου λέει αποδέκτη,για φυσικό αέριο αλλά δεν έχω δει λεφτά στον λογαριασμό 

Ξέρει κανείς να μου πει τι μπορεί να φταίει; ή αν θα πληρωθούν κάποια στιγμή; 

Έχεις ανεβάσει τα παραστατικα,τα έχεις κανει οριστικοποίηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, tollisth είπε

Έχεις ανεβάσει τα παραστατικα,τα έχεις κανει οριστικοποίηση?

Όχι μόνο την αίτηση έκανα,δεν έχω ξανακάνει και όταν ρώτησα μου είπαν μόνο την αίτηση χρειάζεται να κάνω,σε πολυκατοικία είμαι 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Kriiis είπε

Όχι μόνο την αίτηση έκανα,δεν έχω ξανακάνει και όταν ρώτησα μου είπαν μόνο την αίτηση χρειάζεται να κάνω,σε πολυκατοικία είμαι 😕

Κοινόχρηστο είναι,στον λογαριασμό σου έχεις διασταυρώμενες αγορές,επίσης το iban το έχεις δηλωμένο?Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να έχει λήξει και προθεσμία πλέον 

Επεξ/σία από tollisth
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, εγώ έχω βάλει 3 λογαριασμούς που πληρώθηκαν κανονικά τους προηγούμενους μήνες αλλά ο 4ος που έβαλα τον Μάιο μου βγάζει ότι "Δεν εκκαθαριστικε"... Ξέρετε τι σημαίνει αυτό?? Ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
23 λεπτά πριν, phanispal είπε

Για το τι θα γίνει το χειμώνα τολμάει να σκεφτεί κανείς ή ούτε καν;

Τίποτα δεν θα γίνει δεν βλέπεις πόσο οργανωμένοι είμαστε? 

https://www.gazzetta.gr/plus/2128729/georgiadis-ton-heimona-poy-mas-erhetai-o-kathenas-stin-eyropi-tha-kapsei-oti-brei-vid?amp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...