Προς το περιεχόμενο

[Ερώτηση] Επίδομα Θέρμανσης


IRADev

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Tony316 είπε

Όχι σημαίνει ότι έχουν ελέγξει τα παραστατικά. Στη στήλη αξία βγάζει κάποιο ποσό έτσι;

ναι ναι βγάζει ποσό... αρά απλά περιμένω τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, blackmank είπε

ναι ναι βγάζει ποσό... αρά απλά περιμένω τώρα;

Ναι - στη στήλη IBAN σου βγάζει IBAN ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΠΙΣΤΩΣΗΣ ή ΠΙΣΤΩΘΗΚΕ IBAN.

Εμένα χθες ήταν στο ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗΣ και σήμερα άλλαξε στο ΠΙΣΤΩΘΗΚΕ και η κατάσταση άλλαξε σε ΠΡΟΣ ΠΛΗΡΩΜΗ. Οπότε αύριο αναμένουμε να γίνει η πληρωμή.

Επεξ/σία από Tony316
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σας, εγώ έχω αέριο και μου βγάζει πιστώθηκε σε IBAN και ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ προς πληρωμή άλλα υπάρχει ένα θέμα που με ανησυχεί εκεί στα λίτρα και στην επιδότηση λέει μηδέν, γνωρίζει κανένας τι γίνεται σε αυτήν την περίπτωση?

 

Επεξ/σία από kwnstantinoss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, kwnstantinoss είπε

Καλησπέρα σας, εγώ έχω αέριο και μου βγάζει πιστώθηκε σε IBAN και ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ προς πληρωμή άλλα υπάρχει ένα θέμα που με ανησυχεί εκεί στα λίτρα και στην επιδότηση λέει μηδέν, γνωρίζει κανένας τι γίνεται σε αυτήν την περίπτωση?

kkk.gif

Και σε εμένα που έχω φυσικό αέριο 0 λέει στα Λίτρα - τα λίτρα αφορούν πετρέλαιο μόνο (λογικά).

Επεξ/σία από Tony316
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κανεις αλλος που στην 1η πληρωμη (καπου Γεναρη-Φλεβαρη δεν θυμαμαι) φυσικου αεριου, ειχε μπει ενα Χ ποσο (μικροτερο του μεγιστου ποσου που δικαιουταν) και τωρα περιμενει για 2η πληρωμη αφου ανεβασε με τροποποιητικη τα υπολοιπα δικαιολογητικα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, chrisgav είπε

Ειναι κανεις αλλος που στην 1η πληρωμη (καπου Γεναρη-Φλεβαρη δεν θυμαμαι) φυσικου αεριου, ειχε μπει ενα Χ ποσο (μικροτερο του μεγιστου ποσου που δικαιουταν) και τωρα περιμενει για 2η πληρωμη αφου ανεβασε με τροποποιητικη τα υπολοιπα δικαιολογητικα? 

Όταν λες 1η πληρωμή, μήπως εννοείς αυτήν που έγινε περίπου στα μέσα Δεκεμβρίου 2021;  Εγώ πάντως απο τότε έχω να πληρωθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Strat8 είπε

Όταν λες 1η πληρωμή, μήπως εννοείς αυτήν που έγινε περίπου στα μέσα Δεκεμβρίου 2021;  Εγώ πάντως απο τότε έχω να πληρωθώ.

Τσεκαρα τωρα, 25/02 ειχαν μπει εμενα. Μαλλον εσυ ειχες παρει επιδομα και περσυ, γι' αυτο τα πηρες μεσα στον Δεκεμβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Strat8 είπε

Όταν λες 1η πληρωμή, μήπως εννοείς αυτήν που έγινε περίπου στα μέσα Δεκεμβρίου 2021;  Εγώ πάντως απο τότε έχω να πληρωθώ.

Μια από τα ίδια.

Αναμένουμε σήμερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Αυτα εδω ετσι πρεπει να τα βγαζει για φυσικο αεριο?

image.png.78cb03bdfdc787d7df84a558cf14aad0.png

Έτσι το βγάζει και σε εμένα αφορά κοινόχρηστο όμως από ότι γράφει  

11 λεπτά πριν, spiritclay είπε

Εμενα μπήκαν πολυ λιγότερα απόσο υπολόγιζα

Μήπως συμπλήρωσες το οριο η κάποιο ποσό το έβαλες μετα την προθεσμία για την πληρωμή Απρίλιου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, spiritclay είπε

Εμενα μπήκαν πολυ λιγότερα απόσο υπολόγιζα

 Μια απο τα ιδια. Με λογαριασμο Ιανουαριο γυρω στα 300, περιμενα περιπου 150 (οπως και περσι δλδ) και μου βαλανε ενα χαρτζιλικι γυρω στα 50. Θα ηθελα να δημοσιευουν μια αναλυτικη κατάσταση σχετικα με το τι υπολογισαν και πως.... αλλα μαλλον πολλα ζηταω. Εδω δεν τα κανουν αυτα για σοβαροτερα πραγματα (πχ συνταξεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα μπηκαν και τα υπολοιπα, χωρις να εχει γινει αυτη την φορα ενημερωση στα παραστατικα το status (Ακομα δεν εχει οριστει γραφει).

Επεξ/σία από chrisgav
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...