Προς το περιεχόμενο

[Ερώτηση] Επίδομα Θέρμανσης


IRADev

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα.Πως μπορω να δω τις διασταυρωμενες αγορες απο αιτηση για επιδομα

θερμανσης;Στα παραστατικα μου δεν εχει αυτη την επιλογη.Εχω καταχωρισει 2 τιμολογια αεριου και δεν εχω παρει κατι μεχρι τωρα ενω η αιτηση μου εγινε δεκτη.Καποιος να βοηθησει ρε παιδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Gkats16819 είπε

Καλησπερα.Πως μπορω να δω τις διασταυρωμενες αγορες απο αιτηση για επιδομα

θερμανσης;Στα παραστατικα μου δεν εχει αυτη την επιλογη.Εχω καταχωρισει 2 τιμολογια αεριου και δεν εχω παρει κατι μεχρι τωρα ενω η αιτηση μου εγινε δεκτη.Καποιος να βοηθησει ρε παιδες

Εκεί που έκανες την αίτηση μπορείς να δεις και τις διασταυρωμένες αγορές

Τα παραστατικά ποτέ τα έβαλες έκανες οριστική? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου απάντησα εκεί που έκανες την αίτηση για το επίδομα θέρμανσης αν πατήσεις ξανά να μπεις μέσα μπορείς να δεις τις διασταυρωμένες αγορές

Ποτέ έκανες οριστική τα παραστατικά σου,αφού κάνεις την εισαγωγή των παραστατικών πρέπει να κάνεις οριστική το έχεις κάνει αυτό και πότε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φαίνεται να έχεις βάλει τα παραστατικά,εκεί που λέει εισαγωγή παραστατικου βάλε αυτά που έχεις και κάνε οριστική και θα πληρωθείς τέλη Απριλίου τώρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/3/2022 στις 11:11 ΜΜ, washcloud είπε

^ Οριστικοποίηση/ολοκλήρωση (όπως το λένε τεσπα) αίτησης. Ή ακύρωση και υποβολή νέας.

την αιτηση την εχω υποβαλει απο Νοεμβριο.Δεν εχω δικαιώμα για τροποποίηση ή για υποβολή νέας. Ειναι να πάρω πίσω 100ευρώ και αυτο που καταλαβα ειναι οτι πηγαν να κανουν πληρωμή και δεν υπήρχε το iban στο myadae , το οποιο και ενημέρωσα. Τωρα τους ενημερώνω καπως ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...