Προς το περιεχόμενο

[Ερώτηση] Επίδομα Θέρμανσης


IRADev

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, atheato είπε

Το πρατήριο διόρθωσε το λάθος (που δεν ξέρω ποιο ήταν, δεν είπαν ποτε) και φάνηκε επιτέλους η αγορά! 

Ε δεν γίνεται να χουν να περάσουν ενα 9ψηφιο αριθμο και να το κανουν λάθος.

Δηλαδη μια δουλεια εχουν να κάνουν, να τους κυνηγαμε και γι αυτό; 

Συν ότι όσοι εχουν θεμα, λογικα εχουν κανει πατάτα σε ολους τους πελάτες τους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, GeG είπε

στις 19 την ειχα κανει, αρα καπου υπαρχει θεμα λογικα ; που απευθυνομαστε τωρα γι αυτο αραγε!

19 Νοεμβρίου; Ε κάπου έγινε λάθος από τον πετρελαιά. Πάρτους τηλ.

13 ώρες πριν, GeG είπε

στις 19 την ειχα κανει, αρα καπου υπαρχει θεμα λογικα ; που απευθυνομαστε τωρα γι αυτο αραγε!

19 Νοεμβρίου; Ε κάπου έγινε λάθος από τον πετρελαιά. Πάρτους τηλ. Επίσης δες την απόδειξη που σου έδωσαν αν είναι σωστά τα στοιχεία σου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26/10 η πρώτη αγορα, η δεύτερη παλι στον ιδιο 6/12 και δεν εχει φανεί τιποτα και τον πηρα τηλέφωνο.

Με είπε οπως εγραψα και πιο πισω αν τα πρώτα 9 ψηφια είναι σωστα, δεν θα υπάρξει προβλημα, απλα το συστημα αργει να τα εμφανισει. Θα φανουν γεναρη.

Τι να πω, λογικα το χασαμε. 

Περιμενω να δω. Οταν ξαναβαλω δεν θα τον προτειμισω. Γιατι δεν ηταν προθυμος να πει, θα το δω και θα σε ενημερώσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα.αν ξέρει κάποιος να μου απαντήσει?έβαλα 2 παραστατικό για επίδομα σε αέριο.εκσνα όμως λάθος και έκανα τροποποιητική 2 φορές.υπαρχει πρόβλημα?

Επεξ/σία από Sotiris81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, Σημερα πηρα τηλεφωνω τον πετρελαια και μου ειπαν πως εχουν στειλει κανονικα το παραστατικο μου, εχει φυγει απο αυτους. Αρα δεν το δικαιουμαι; Μπορω να κοιταξω καπου να δω τι γινεται , αν φαινεται το απραστατικο μου; Οταν ειχα κανει την αιτηση ελεγε αποδεκτη ωστοσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, GeG είπε

Καλησπερα, Σημερα πηρα τηλεφωνω τον πετρελαια και μου ειπαν πως εχουν στειλει κανονικα το παραστατικο μου, εχει φυγει απο αυτους. Αρα δεν το δικαιουμαι; Μπορω να κοιταξω καπου να δω τι γινεται , αν φαινεται το απραστατικο μου; Οταν ειχα κανει την αιτηση ελεγε αποδεκτη ωστοσο.

Στο συστημα βλέπεις στις επιβεβαιωμένες/διασταυρωμένες αγορες, το παραστατικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, kanesaxo είπε

Στο συστημα βλέπεις στις επιβεβαιωμένες/διασταυρωμένες αγορες, το παραστατικό;

οχι πουθενα, απο την εταιρια πετρελαιου μου ειπαν εχουν στειλει οτι επρεπε στον ηφαιστο, ειναι καποιοα υπηρεσια αυτη που τα διαχειριζεται;

 

Καταγραφή.PNG

Επεξ/σία από GeG
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GeG είπε

οχι πουθενα, απο την εταιρια πετρελαιου μου ειπαν εχουν στειλει οτι επρεπε στον ηφαιστο, ειναι καποιοα υπηρεσια αυτη που τα διαχειριζεται;

 

Καταγραφή.PNG

κάποιος τότε ψεύδεται ή κάποια στοιχεία ειναι λάθος.

Επειδή δε παρακολούθησα το νημα, πότε έβαλες πετρέλαιο; πότε είπε οτι στείλανε το παραστατικό αυτοι στον Ηφαιστο;

Δε γνωρίζω ποιο ειναι το ορθον, ο πετρελαιάς μου τ'ανεβαζει κάθε βδομάδα πάντως, δεν ειχαμε ποτέ κάποιο πρόβλημα στο πατρικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, kanesaxo είπε

κάποιος τότε ψεύδεται ή κάποια στοιχεία ειναι λάθος.

Επειδή δε παρακολούθησα το νημα, πότε έβαλες πετρέλαιο; πότε είπε οτι στείλανε το παραστατικό αυτοι στον Ηφαιστο;

Δε γνωρίζω ποιο ειναι το ορθον, ο πετρελαιάς μου τ'ανεβαζει κάθε βδομάδα πάντως, δεν ειχαμε ποτέ κάποιο πρόβλημα στο πατρικο.

στις 19/11 το εβαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, chill είπε

Σε εμένα φάνηκε σήμερα η διασταυρωμένη αγορά. 22 μέρες μετά.

Θέλει υπομονή!

Και σε μενα το ιδιο,ομως στο πεδιο IBAN δεν μου βγαλει τον λογαριασμο ενω οταν εκανα την αιτηση τον ειχα δηλώσει απο το ΑΑΔΕ.

Spoiler

1070068477_(393).png.f9f4cd58daaef9c000f8af5f8f1cff16.png

Επισης το τιμολόγιο ειναι κομμένο στις 30/11 υπαρχει περιπτωσει να πληρωθω τελος δεκεμβρη η μπαα?

Στιγμιότυπο οθόνης (394).png

Επεξ/σία από matrixtv1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, matrixtv1 είπε

Και σε μενα το ιδιο,ομως στο πεδιο IBAN δεν μου βγαλει τον λογαριασμο ενω οταν εκανα την αιτηση τον ειχα δηλώσει απο το ΑΑΔΕ.

  Απόκρυψη περιεχομένων

1070068477_(393).png.f9f4cd58daaef9c000f8af5f8f1cff16.png

 

 

Δεν παίζει ρόλο μην φοβάσαι. Είδα τις αιτήσεις περασμένων ετών όπου και πάλι δεν αναγράφεται ενώ έχω πληρωθεί κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι που ίσως είναι χαζό:

Κάθε φορά που μπαίνετε στο myΘέρμανση, μπορείτε να δείτε τα παραστατικά που έχετε βάλει παλιότερα; Έκανα εισαγωγή παραστατικού, αλλά δε φαίνεται κάτι τώρα...Μήπως δεν έγινε σωστά η εισαγωγή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...