Προς το περιεχόμενο

Υπάρχει χαρτι A3+ 90g/m²?


mkp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, papoys1 είπε

80 - 100 γραμμάρια είναι για απλές εκτυπώσεις από 200 και πάνω πάμε συνήθως σε φωτογραφικά. Εσύ τι ψάχνεις;;;

Εγώ ψαχνό 80 - 100 γραμμάρια ιδανικά 90 γραμμάρια (για να είναι εύκαμπτο για την χρήση που το θέλω) και θέλω να έχει μέγεθος Α3+ ώστε να χωράει αυτά που θέλω να τυπώνω.

1 ώρα πριν, lector είπε

Το ελαφρυτερο που εχω βρει στην ελληνικη αγορα ειναι 105gr αλλα δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα καθολου.

που το βρήκες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/12/2020 στις 8:44 ΜΜ, mkp είπε

Εγώ ψαχνό 80 - 100 γραμμάρια ιδανικά 90 γραμμάρια (για να είναι εύκαμπτο για την χρήση που το θέλω) και θέλω να έχει μέγεθος Α3+ ώστε να χωράει αυτά που θέλω να τυπώνω.

Τι ειδους χαρτι θελεις; Απλο ή φωτογραφικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηγαινε σε ενα μαγαζι που κανει εμποριο χαρτιων για τυπογραφους και θα ζητησεις να σου κοψουν στη διασταση που θελεις. Συνηθως εχουν στη διασταση 100x70cm. (Μην παρεις velvet αν θα το χρησιμοποιησεις σε inkjet). Βρες απο εδω.
Δεν πιστευω οτι θα αγορασεις online, βρες καποιο κοντα σου και τηλεφωνικα κανονισε να πας απο εκει (ειναι ανοικτα γιατι πουλανε μονο χονδρικη).

Επεξ/σία από John31
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/12/2020 στις 8:44 ΜΜ, mkp είπε

 

που το βρήκες?

Το φερνει αυτο το καταστημα:

https://www.doctorprint.gr/en/paper-for-printers/1819-epson-photo-quality-inkjet-paper-matte-a3-105g-100-sheets.html?skr_prm=WyI2YzYwMzQ1ZS0yOTMwLTRmNGEtOGExYS04ZmM4MTM1Mzc1MmMiLDE2MDc2MjAyNTcxNjMseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiIifV0

Αλλα δεν ειναι διαθεσιμο προς το παρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, John31 είπε

Πηγαινε σε ενα μαγαζι που κανει εμποριο χαρτιων για τυπογραφους και θα ζητησεις να σου κοψουν στη διασταση που θελεις. Συνηθως εχουν στη διασταση 100x70cm. (Μην παρεις velvet αν θα το χρησιμοποιησεις σε inkjet). Βρες απο εδω.
Δεν πιστευω οτι θα αγορασεις online, βρες καποιο κοντα σου και τηλεφωνικα κανονισε να πας απο εκει (ειναι ανοικτα γιατι πουλανε μονο χονδρικη).

Επειδη πουλανε μόνο χονδρική, μάλλον δεν θα τον εξυπηρετήσουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...